draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kapitan hawk gościu ładnie Cię zaorali :D
Może dzieciak w podstawówce uwierzłby w twoje tłumaczenie, ale każdy średniomyślący wie o co ci chodziło w postach
1
@Aragorn33 kolejny raz pokazałeś jacy jesteście :D
Na was pluć będą a Wy powiecie że to deszcz :D
10
@Aragorn33
chłopie, ja potrafię dodawać posty na konfiarzy, pisowców i platformę.
Nie staję Rejtanem w obronie jakichś idiotyzmów, głupot jak 100 ustaw memtzena.
A Wy jak tylko najeżdża się na waszych ulubieńców to zrobicie każdy fikołek, zamiast przyznać, że ma się racje xD
Bodnar się ośmieszył i każdy racjonalnie myślący to przyzna.
Tyle.
13
@LukaszFan to już piruet xDDDD silniczki są niesamowite
22
hahahaa, co za ośmieszenie władzy xDDDD
5
aha czyli może to co robili w kampanii to było tylko szczucie na kandydata xD?
21
przypomnijmy, która partia atakowała Straż Graniczną w 2021 - 2022r. xDDDD?
Której partii posłowie biegali z siatkami do inżynierów?
0
do rozwiązania służba. Samochód w tym miejscu powinien być z miejsca odholowany.
Nie ma szans kaszojada z metra ciętego zobaczyć zza takiego samochodu.
5
jak to leciało? w Szwecji zgłaszają a w Polsce chowają?
2
tak mało??
0
twitter widzę wczoraj zalany jest nagraniami jednej małpy z mercedesa z ostatniego tygodnia xDD
0
pracuję w jednej firmie już ponad 5 lat i jest mi dobrze - branża budowlana.
Rozesłałem dla rozeznania CV i teraz ludzie dzwonią i chcą się spotykać, jak żyć??
1
@tbas Będąc Francją czy Niemcami tez bym tylko czekał by zaraz przyklepać deal na tanie surowce z Rosji.
Co by mnie obchodziła jakaś Polska
1
śmiechłem xDD
3
dlatego dawać ponton i z długą bronią wyprowadzić na wody
2
i pomyśleć, że takie osoby mają prawo poruszać się w formie kierowcy po polskich drogach
5
super, to ciekawe jak znaleźli się w Polsce xD
do wora, dać kapoki i wyrzucić do wody na Morzu Bałtyckim, mają doświadczenie w pływaniu pontonami
16
śmiechłem, bo tak mogłoby się wydarzyć xDDD
7
śmiechłem xDDD
2
oho, obietnica jak 100 konkretów tuska xDD
0
@Rastafarnianin
dokładnie, piękny dzionek
0
@Karol145 a czy ja mam problem do tego jak uczy?
Ten sam case to etrapez, bez nich by połowa ludzi poległa.
0
kanał matemaksa xDDD
2
mam prawko już 15 lat, z czego 10 jeżdżę już z kamerką. Polecam każdemu właśnie na takie okazje. Mnie przydała się przez ten czas raz
2
totalnie nie popieram akcji kibolów na granicy xD zastawia mnie czemu Ci ludzie nie są w robocie.
Natomiast piękne jest jak Polska miała rację, by tych inżynierów nie przyjmować. Piękny przykład, że nie zawsze to, co zachodnie jest lepsze
0
@MarFan daj listę tych 100 ustaw
15
tusk coś obiecał i nie dowiózł xDD? tutaj i tak będą go bronić fanatycy
4
ale ten rząd jest beznadziejny xDDD niech ten pis już wróci
2
@pluszek że rząd się szczyci, że jakaś ciuchcia gdzieś pojechała xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika