draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@sebasarna
Każdy musi to w życiu przejść.
Z doświadczenia powiem, że tez myślałem, że świat się załamał, że lepszej nie znajdę.
I co? Uważałem tak do następnej milości, z którą jestem obecnie w związku małżeńskim.
Trzeba odżyć, wspomnienia będą z Tobą jeszcze długo, ale musisz iść do przodu.
Czas lecz rany.
23
śmiechłeem xdDD
3
a takiemu Realowi to by wszystko wpuścił xDD klasyk, że z nami bramkarze mecz życia
0
piękne ministerstwo
16
rozumiecie xDD? Będąc na miejscu takiej persony choćby zaprzysięgali Lisa, Tuska czy Giertycha to trzeba oddać prezydentowi co prezydenckie
0
@ranger3120 od pół roku płacę za plusa.
Mam wrażenie, że wcześniej lepiej dla mnie pracował niż obecnie.
3
śmiechłem xDDDD dla kogoś ten poniedziałek zacznie się nieciekawie
0
kolejny dzień na tego nieroba szefa nieudacznika życiowego. Zamiast wziąć się do poważnej roboty...
9
rozumiecie? xD Telewizja publiczna i ktoś to ogląda na serio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bykunn pomijając mój stosunek do kaszojadów xD dla mnie głupota, brakuje jeszcze naklejki z przekreślonym białym i okejką dla śniadego :D
2
@Comentateiro znalazłem idealną restaurację xDDD opinia??
3
najlepsze, że tutaj też są "szybko i bezpieczenie" którzy będą bronić jazdy tego piłkarzyka xDDDD
2
związki górnicze mają tutaj "krew" na rękach.
Przez nich w 2025r. niespełna 40mln kraj nie ma EJ... i długo mieć nie będzie
0
@Luciano99 Nie, nie spędzam większości czasu na la bambi pisząc, że nie zmarnuje czasu na poświęcanie się kaszojadom.
Tak piszę kaszojady bo to rezonuje wiesz?
1
@Comentateiro kiedyś cię jeszcze zaskoczę tutaj jak będzie oficjalne oświadczenie xD
2
@Luciano99 Chłopie, spójrz na moje 10 ostatnich postów, albo chociaż 100 i zrób statystykę ile tam jest postów o dzieciakach. Jesteś jak to ująłeś, bo czysto manipulujesz danymi.
Tak oznaczam @Comentateiro bo też się uśmiechnę jak oznaczy mnie w jakimś poście o dzieciakach.
Edit: @Luciano99 zrobiłem to za Ciebie, ostatnie 10 postów (oprócz dzisiaj) 1 post o dzieciach.
Widzisz twoją manipulację? to jest cały czas?
0
@Luciano99 w przeciwieństwie do ciebie i twojej piaskownicy nie muszę nic nikomu pokazywać i skakać z wirtualnymi kolegami. Jakbyś był trochę, inteligentniejszy widziałbyś podszycie do ironii.
To jest forum internetowe i każdy w zgodzie z poszanowaniem kultury, netykiety i regulaminu może kreować i pisać co mu się w duszy podoba.
I zburzę twój dziecinny światopogląd, to nie musi być prawdą.
1
Piszę @Luciano99 co jest bezbekiem la bambi xD
Edit: plus ja dodałem przez 11 lat tyle postów co ty przez 4
1
@Katalończyk 99 oczywiście, stop imigracji, stop emigracji xDDD
10
szanuje, że komukolwiek w sobotę o 12 chce się poświęcać własny czas i iść pikietować xDD
1
brat pracuje w tej samej branży, budowlance. Szukał ostatnio roboty jako kierownik robót sanitarnych i wszyscy z kim miał rozmowy czas pracy min. 9-10h plus co druga lub któraś sobota xDDD żeby w budowlance pracować po 7h to by musiał meteoryt pieprznąć w ziemie. Ludzie w Wwa za biurkami są odklejeni
1
@Comentateiro xDDDDDDD +1 byczq
5
przy obecnie nędznym poziomie 2 progu to coraz więcej osób to dotyka xDD
11
piękny jest ten rząd xDDD oj będzie płacz w 2027r.
24
Jak zatrzymanie NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW może być niesłuszne? xDDD
2
@Safrani ani to ani to.
Kaszojad i pies przeszkadza w karierze, wolności i swobodzie. Tak jak z żoną, sama specyfika naszych zawodów wymaga dużej mobilności.
Dodatkowo krzyżuje to plany wyjazdów urlopowych, city breaków etc.
W wolnym czasie możemy robić co nam się podoba bez uciążliwości jak psiecko czy kaszojad.
I najważniejsze, koszta.
2
ale to jest żenada, wsty mi by było.
Gdyby mój partner przyleciał to wolałbym stać jak reszta na płycie i tam zostać przywitany.
Tutaj wygląda jakby oboje z tego kosmosu wrócili xD
10
akurat babci kasi nie szkoda, totalny odpał będący na każdej manifestacji
4
generalnie bardzo polubiłem panią minister Katarzynę Pełczyńską Nałęcz między innymi za walkę z patologią deweloperską.
Bardzo szkoda jak zostanie w Polsce 2050