draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie miał relignów i sobie poradził
8
dokładnie, i co najważniejsze "szybko i bezpiecznie"
Dlatego fajnie patrzeć na Polaków, którzy w Austrii na obwodnicy Wiednia potrafią jechać 80 na 80 ^^
2
w Polsce łby powiedzą, że parkować nie ma gdzie i słusznie tam stoją :D
2
podziękowania dla "szybko i bezpieczenie". W skali roku to są masakryczne koszty na infrastrukturę, służby etc.
0
piękne :D
0
nie no tutaj to sikorski na wielki minus xD niech jeszcze padnie bardziej na kolana przed żydami
https://x.com/sikorskiradek/status/1956274630693433551
7
polski twitter nigdy nie był tak zjednoczony jak dzisiaj xDDDDDD
2
@Comentateiro nagrałem taki filmik, opinia???
3
proste, jest to bierze :D a podatnicy zapłacą
8
jak wyrosnąć z lewicy: xDDD
4
zasługa ciężkiej pracy Polaków
14
klasyka, poseł platformy się błaźni w mediach w temacie TVP xDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hosh ja nie jestem fanatykiem żadnej partii. Wiadomo, że bardziej mi do prawej strony, ale bardzo szanuje Sikorskiego z PO, Zandberg z Razem, Litewka z Lewicy etc. wszędzie gdzieś znajdę pozytywy, lecz jako były wyborca tuska mam do niego duży uraz.
19
brawo, bardzo dobra decyzja Tuska!
0
@buglikos pytasz o koszta czy najlepsze widoki przyrody etc?
Też jaki rejon, Seul, Busan, Jeju?
0
powiedzcie, że cały świat idzie do przodu tylko drukarki zatrzymały się w 2005r. i jak potrzebujesz coś szybko wydrukować to HP ma Cię w dupie xDDDDDDD
https://x.com/DYKETAR0/status/1954461224042721768
Ps. nie mówię o kombajnach dotykowych w pracy etc.
0
@Aragorn33 zauważ, że tak działa to forum, że komentuje się m.in bieżące posty tematy na twitterze.
Nie potrzebuje też postów o Stanowskiego o kamratach by o nich pisać, tak to działa.
13
ale działanie poczty polskiej jest żenujące xDDD 2 tygodnie idzie list
5
@Comentateiro @Borneo panowie, ten syf zwany tvp powinien zostać zaorany i zlikwidowany.
0
Pełczyńska-Nałęcz na propsie, nie wkłada głowy w piasek, ale chce przyjść do kanału zero z Mentzenem i Stanowskim
46
to są te 3mld na onkologię, o których kłamał tusk :DDDD
4
ostatnio całe trawniki zawalone samochodami, i co nagle parkingi się znalazły xDD?
widać, że działania tego youtubera jak najbardziej przynoszą super rezultat
0
@tomek8756 krótki, robi zajebistą robotę
0
@gumaz chcę koalicji gdzie zarówno nikt z pisu/po nie będzie na czele rządu.
7
uśmiechajmy się hej :D jak dobrze, że za dwa lata już nie trza będzie patrzeć na tuska
4
gość co podpalił rząd xDDDD piękne
9
silniczki hej uśmiechajmy się :DDDD ważne, że pis nie rządzi
7
@DonCarletto "tylko idioci wierzą w obietnice" "wina pisu" "rząd nie zawinił"
0
@Tasde tak jacht na wsparcie gastronomii xDDDDD