0

nie miał relignów i sobie poradził


8

dokładnie, i co najważniejsze "szybko i bezpiecznie"
Dlatego fajnie patrzeć na Polaków, którzy w Austrii na obwodnicy Wiednia potrafią jechać 80 na 80 ^^


2

w Polsce łby powiedzą, że parkować nie ma gdzie i słusznie tam stoją :D


2

podziękowania dla "szybko i bezpieczenie". W skali roku to są masakryczne koszty na infrastrukturę, służby etc.


0

piękne :D


0

nie no tutaj to sikorski na wielki minus xD niech jeszcze padnie bardziej na kolana przed żydami
https://x.com/sikorskiradek/status/1956274630693433551

7

polski twitter nigdy nie był tak zjednoczony jak dzisiaj xDDDDDD


2

@Comentateiro nagrałem taki filmik, opinia???


3

proste, jest to bierze :D a podatnicy zapłacą


8

jak wyrosnąć z lewicy: xDDD


4

zasługa ciężkiej pracy Polaków

/photo/1

14

klasyka, poseł platformy się błaźni w mediach w temacie TVP xDDDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hosh ja nie jestem fanatykiem żadnej partii. Wiadomo, że bardziej mi do prawej strony, ale bardzo szanuje Sikorskiego z PO, Zandberg z Razem, Litewka z Lewicy etc. wszędzie gdzieś znajdę pozytywy, lecz jako były wyborca tuska mam do niego duży uraz.

19

brawo, bardzo dobra decyzja Tuska!


0

@buglikos pytasz o koszta czy najlepsze widoki przyrody etc?
Też jaki rejon, Seul, Busan, Jeju?

0

powiedzcie, że cały świat idzie do przodu tylko drukarki zatrzymały się w 2005r. i jak potrzebujesz coś szybko wydrukować to HP ma Cię w dupie xDDDDDDD
https://x.com/DYKETAR0/status/1954461224042721768
Ps. nie mówię o kombajnach dotykowych w pracy etc.

0

@Aragorn33 zauważ, że tak działa to forum, że komentuje się m.in bieżące posty tematy na twitterze.
Nie potrzebuje też postów o Stanowskiego o kamratach by o nich pisać, tak to działa.

13

ale działanie poczty polskiej jest żenujące xDDD 2 tygodnie idzie list

/photo/1

5

@Comentateiro @Borneo panowie, ten syf zwany tvp powinien zostać zaorany i zlikwidowany.

0

Pełczyńska-Nałęcz na propsie, nie wkłada głowy w piasek, ale chce przyjść do kanału zero z Mentzenem i Stanowskim


46

to są te 3mld na onkologię, o których kłamał tusk :DDDD


4

ostatnio całe trawniki zawalone samochodami, i co nagle parkingi się znalazły xDD?
widać, że działania tego youtubera jak najbardziej przynoszą super rezultat


0

@tomek8756 krótki, robi zajebistą robotę

0

@gumaz chcę koalicji gdzie zarówno nikt z pisu/po nie będzie na czele rządu.

7

uśmiechajmy się hej :D jak dobrze, że za dwa lata już nie trza będzie patrzeć na tuska


4

gość co podpalił rząd xDDDD piękne


9

silniczki hej uśmiechajmy się :DDDD ważne, że pis nie rządzi


7

@DonCarletto "tylko idioci wierzą w obietnice" "wina pisu" "rząd nie zawinił"

0

@Tasde tak jacht na wsparcie gastronomii xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?