4

Piękna prowincja


2

Piękna gazeta


0

Ale wczoraj afera na Twitterze że nawet Sikorski broni Schnepfowej.
W jakim my patologicznym kraju żyjemy, że osoby z takim nazwiskiem gloryfikujące zbrodniarzy obławy Augustowskiej działają publicznie.


3

@Bykunn
Dokładnie, już nie mówiąc o sebiksach 17 latkach w bmw.

7

Ale żenada xD


1

@zadafcb
Musaka i sałatka grecka

0

1

@Comentateiro
Dziękuję, zdjęcie robione przez psiecko

0

@Ojciec5tkidzieci
Zapytaj silniczka o inne obiektywne medium gdzie każda ze stron może mieć swój program to milkną :D
Boli ich ze lewica z platformą oprócz TVN i tvp nie mają takiego medium.

4

Pozdrawiam la bambe z urlopu tego poranka
https://zapodaj.net/plik-HszM8yfWji

3

Klasyka xD
Najlepsze kasy jednak w decathlon gdzie wystarczy tylko do koszyka włożyć


1

Służbowa biala skoda fabia 1.0 na A2 Łódź - Warszawa


15

Berkowicz wybrał przemoc xD


0

Komentarz usunięty

0

@AxelF
Chlopie, biorę udział w każdych wyborach od 20 lat bo taki jest mój obowiązek.
To nie głosowanie generuje obecny problem, a sam system który nie jest zmieniany przez polityków.

0

@AxelF
Czt pisowski beton, czy peowski, czy konfiarski.
Dla was nie ma nadziei, za swoimi wodzami wskoczycie w ogień.
Zero obiektywizmu od was.

1

Komentarz usunięty

0

@pax
Tak pasuje mi by rządził tylko premier w tym wypadku Tusk.
Gdzie problem?
Co w związku z tym, że nie chciałem głosować na trzaska?
Poszedłbym na Sikorskiego gdyby był wybor.
Jestem od dawna za zmiana konstytucji i choćby wybieraniem prezydenta przez zgromadzenie narodowe i sprowadzenie funkcji tylko do chodzenia na kawę.

0

@AxelF niesamowity silniczek :D

5

Piękne to bylo xD
Najlepszy 2 godzinny prezydent


0

@AxelF jesteście siebie warci jak przymykacie oko na to odpieprza publicznie przedstawiciel rządu zamiast widzieć że obie strony są zenujace.

0

@pax nie, ze jest po prostu jedna osoba w państwie, czyli u nas premier.
Dużo uproszczenie, ale chodzi o to by zmienić obecny układ gdzie prezydent może blokować premiera.

3

Patrzcie jaka żenada idzie od elit naszego państwa xDDD
Co za beznadziejna wojna


3

@gumaz dzisiaj jestem na wyspie Hydra w Grecji i dzisiaj będą jedzone kalmary

7

I pomyśleć że ludzie w naszym rzadzie obrażali Trumpa xDD


9

Poczekajmy jeszcze na obietnice tańszego prądu xDDD
Dużo nie zostało. Ale fakt faktem, duże zaskoczenie póki co obecnie


1

Super, zamiast kupować teraz za chore pieniądze z neta argentynską wołowinę może być ona tańsza :D
Dla mnie zero wad


0

@Rifek
Dlatego pisałem już wcześniej o zmianie systemu bo obecnie PiS i PO swoimi gierkami nas poniża na arenie międzynarodowej.
Poważne państwa jak USA, Niemcy, Francja, Chiny nie mają takiego beznadziejnego systemu. Albo prezydent albo rzad .

1

@Safrani
To fakt, żenada jest zarówno ze strony PiS i PO.
Wstyd ze dalej pokazują światu, że nie dojrzelismy do poważnej polityki.
Dlatego jestem zdania ze powinniśmy zmienić system na kanclerza z rządem, a nie to co jest teraz z prezydentem i rzadem.

35

Pan prezydent celnie wytarł podłogę Sikorskim.
Sikorski robi sobie z wewnętrznego burdelu polityke zewnętrzną


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?