draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Piękna prowincja
2
Piękna gazeta
0
Ale wczoraj afera na Twitterze że nawet Sikorski broni Schnepfowej.
W jakim my patologicznym kraju żyjemy, że osoby z takim nazwiskiem gloryfikujące zbrodniarzy obławy Augustowskiej działają publicznie.
3
@Bykunn
Dokładnie, już nie mówiąc o sebiksach 17 latkach w bmw.
7
Ale żenada xD
1
@zadafcb
Musaka i sałatka grecka
0
@Comentateiro
Tutaj dowód
https://zapodaj.net/plik-00q6JRIbKc
1
@Comentateiro
Dziękuję, zdjęcie robione przez psiecko
0
@Ojciec5tkidzieci
Zapytaj silniczka o inne obiektywne medium gdzie każda ze stron może mieć swój program to milkną :D
Boli ich ze lewica z platformą oprócz TVN i tvp nie mają takiego medium.
4
Pozdrawiam la bambe z urlopu tego poranka
https://zapodaj.net/plik-HszM8yfWji
3
Klasyka xD
Najlepsze kasy jednak w decathlon gdzie wystarczy tylko do koszyka włożyć
1
Służbowa biala skoda fabia 1.0 na A2 Łódź - Warszawa
15
Berkowicz wybrał przemoc xD
0
Komentarz usunięty
0
@AxelF
Chlopie, biorę udział w każdych wyborach od 20 lat bo taki jest mój obowiązek.
To nie głosowanie generuje obecny problem, a sam system który nie jest zmieniany przez polityków.
0
@AxelF
Czt pisowski beton, czy peowski, czy konfiarski.
Dla was nie ma nadziei, za swoimi wodzami wskoczycie w ogień.
Zero obiektywizmu od was.
1
Komentarz usunięty
0
@pax
Tak pasuje mi by rządził tylko premier w tym wypadku Tusk.
Gdzie problem?
Co w związku z tym, że nie chciałem głosować na trzaska?
Poszedłbym na Sikorskiego gdyby był wybor.
Jestem od dawna za zmiana konstytucji i choćby wybieraniem prezydenta przez zgromadzenie narodowe i sprowadzenie funkcji tylko do chodzenia na kawę.
0
@AxelF niesamowity silniczek :D
5
Piękne to bylo xD
Najlepszy 2 godzinny prezydent
0
@AxelF jesteście siebie warci jak przymykacie oko na to odpieprza publicznie przedstawiciel rządu zamiast widzieć że obie strony są zenujace.
0
@pax nie, ze jest po prostu jedna osoba w państwie, czyli u nas premier.
Dużo uproszczenie, ale chodzi o to by zmienić obecny układ gdzie prezydent może blokować premiera.
3
Patrzcie jaka żenada idzie od elit naszego państwa xDDD
Co za beznadziejna wojna
3
@gumaz dzisiaj jestem na wyspie Hydra w Grecji i dzisiaj będą jedzone kalmary
7
I pomyśleć że ludzie w naszym rzadzie obrażali Trumpa xDD
9
Poczekajmy jeszcze na obietnice tańszego prądu xDDD
Dużo nie zostało. Ale fakt faktem, duże zaskoczenie póki co obecnie
1
Super, zamiast kupować teraz za chore pieniądze z neta argentynską wołowinę może być ona tańsza :D
Dla mnie zero wad
0
@Rifek
Dlatego pisałem już wcześniej o zmianie systemu bo obecnie PiS i PO swoimi gierkami nas poniża na arenie międzynarodowej.
Poważne państwa jak USA, Niemcy, Francja, Chiny nie mają takiego beznadziejnego systemu. Albo prezydent albo rzad .
1
@Safrani
To fakt, żenada jest zarówno ze strony PiS i PO.
Wstyd ze dalej pokazują światu, że nie dojrzelismy do poważnej polityki.
Dlatego jestem zdania ze powinniśmy zmienić system na kanclerza z rządem, a nie to co jest teraz z prezydentem i rzadem.
35
Pan prezydent celnie wytarł podłogę Sikorskim.
Sikorski robi sobie z wewnętrznego burdelu polityke zewnętrzną