0

Komentarz usunięty

7

Ale to jest patologia Polskiego systemu. Dla mnie jak sprzęt został kupiony za publiczne pieniądze to nie powinien służyć po godzinach do prywatnej praktyki.
Nikt nic nie robi z tą patologią prywatnego leczenia.
https://x.com/kosa64/status/1966970615849775295

0

@Czyhrynski
no jednak ten film jest we wszystkich topowych listach w ściślej czołówce :D

4

dla mnie również nie ma piękniejszego filmu niż Interstellar, i ta muzyka Zimmera D:
https://x.com/lowca_androidow/status/1966948976969871536

5

niesamowite, to jak bycie mistrzem w szybownictwie (pozdrawiam Kawe)


17

śmiechłem xDDDDDDD


1

@lithotripter dzięki za tipa xDDD

4

w sumie prawda :D


0

@ranger3120 dokładnie, ale cały czas widzę to brandzlowanie OBRONIONE NA 5 xDDD

0

@Safrani też kończyłem polibudę 10 lat temu

1

czy tylko ja na inżynierce i magisterce nie obroniłem się na 5 xD? Chyba miałem 4, zawsze miałem wrażenie, że wszyscy bronią się na 5

/photo/1

1

@Comentateiro a fuuuj, ja robie jeszcze lepiej. Ustawiam się w Biedrze z wielkim koszykiem i czekam na matkę z kaszojadami. Jak już stoi za mną i Pani kasjerka pyta, czy zbieram naklejki, w tym momencie spoglądam głęboko w oczy madce za mną i odpowiadam: NIE, DZIĘKUJĘ.
I wtedy rozgrywa się płacz kaszojadów, a ja w domu świętuje.

0

@VegetaPolska jakąś nowa moda, że kuguarzyce rzucają sie na 20-latków


0

rozumiecie? powinni od razu do pierdla ich wpieprzyć


0

@VegetaPolska wracasz do domu z pracy a twoja luba taki obiadek Ci serwuje, co robisz??

/photo/1

2

ponowna walka z patusami parkującymi nielegalnie


22

łgarz, fajnie kończy tą wojnę po jednym telefonie jak wygra wybory


1

@Comentateiro widzisz? wszyscy już mają psiecka i traktują je jako dzidziusie - to normalne :)))))


21

nigdy już nie będę czuć tych emocji z oglądania meczów o 22 i pojedynków Messi vs Ronaldo, przecież w erze Guardioli i Mourinho to aura była niesamowita


33

haha i to jest ten nasz największy gwarant xDD
niech wraca już do dealów z ruSSkami i się tego nie kryje


0

@vangoor
najpiękniejszy dar, nie jakiś wredny kaszojad

3

@VegetaPolska takie kury byś zaakceptował??


2

@pt9
Ale nigdzie nie czułem się tak bezpiecznie jak w Korei.
W metrze istny spokój, może i kult zapierdolu, ale dla turysty ceniącego w tak odległym miejscu bezpieczeństwo to top.

0

@gumaz
na bank konfa 16 xD litości

1

No czyli USA chce "back to business" a dla nas stanie się teraz rzeczywistością strącanie dronów


0

@Encore co ona tam robi??

1

@AlphaNumeric mnie ciarki przeszły jak zobaczyłem całe nieocenzurowane nagranie, ona przez kilka sekund jakby nie wiedziała co się stało.
Bardzo przykre

7

@BorzyKrzys kiedyś marzyłem by jechać do USA, teraz będąc m.in w Korei Południowej, poznając kulturę azjatycką, stwierdzam, że nigdy do tego dzikusowa nie pojadę.

4

@Jurny jest tam chyba jakaś niewielka część Brzoski, ale dobrze że chociaż płaci podatki w Polsce
Tak to jest, niby jesteśmy 20 gospodarką, ale właścicielami naszego kapitału są rynki zachodnie, a my jesteśmy podwykonawcami i usługodawcami.

1

@Konradowskyy
no to wtedy były fora jak elektroda i tam faktycznie zaczął kiełkować hejt :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?