draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
7
Ale to jest patologia Polskiego systemu. Dla mnie jak sprzęt został kupiony za publiczne pieniądze to nie powinien służyć po godzinach do prywatnej praktyki.
Nikt nic nie robi z tą patologią prywatnego leczenia.
https://x.com/kosa64/status/1966970615849775295
0
@Czyhrynski
no jednak ten film jest we wszystkich topowych listach w ściślej czołówce :D
4
dla mnie również nie ma piękniejszego filmu niż Interstellar, i ta muzyka Zimmera D:
https://x.com/lowca_androidow/status/1966948976969871536
5
niesamowite, to jak bycie mistrzem w szybownictwie (pozdrawiam Kawe)
17
śmiechłem xDDDDDDD
1
@lithotripter dzięki za tipa xDDD
4
w sumie prawda :D
0
@ranger3120 dokładnie, ale cały czas widzę to brandzlowanie OBRONIONE NA 5 xDDD
0
@Safrani też kończyłem polibudę 10 lat temu
1
czy tylko ja na inżynierce i magisterce nie obroniłem się na 5 xD? Chyba miałem 4, zawsze miałem wrażenie, że wszyscy bronią się na 5
1
@Comentateiro a fuuuj, ja robie jeszcze lepiej. Ustawiam się w Biedrze z wielkim koszykiem i czekam na matkę z kaszojadami. Jak już stoi za mną i Pani kasjerka pyta, czy zbieram naklejki, w tym momencie spoglądam głęboko w oczy madce za mną i odpowiadam: NIE, DZIĘKUJĘ.
I wtedy rozgrywa się płacz kaszojadów, a ja w domu świętuje.
0
@VegetaPolska jakąś nowa moda, że kuguarzyce rzucają sie na 20-latków
0
rozumiecie? powinni od razu do pierdla ich wpieprzyć
0
@VegetaPolska wracasz do domu z pracy a twoja luba taki obiadek Ci serwuje, co robisz??
2
ponowna walka z patusami parkującymi nielegalnie
22
łgarz, fajnie kończy tą wojnę po jednym telefonie jak wygra wybory
1
@Comentateiro widzisz? wszyscy już mają psiecka i traktują je jako dzidziusie - to normalne :)))))
21
nigdy już nie będę czuć tych emocji z oglądania meczów o 22 i pojedynków Messi vs Ronaldo, przecież w erze Guardioli i Mourinho to aura była niesamowita
33
haha i to jest ten nasz największy gwarant xDD
niech wraca już do dealów z ruSSkami i się tego nie kryje
0
@vangoor
najpiękniejszy dar, nie jakiś wredny kaszojad
3
@VegetaPolska takie kury byś zaakceptował??
2
@pt9
Ale nigdzie nie czułem się tak bezpiecznie jak w Korei.
W metrze istny spokój, może i kult zapierdolu, ale dla turysty ceniącego w tak odległym miejscu bezpieczeństwo to top.
0
@gumaz
na bank konfa 16 xD litości
1
No czyli USA chce "back to business" a dla nas stanie się teraz rzeczywistością strącanie dronów
0
@Encore co ona tam robi??
1
@AlphaNumeric mnie ciarki przeszły jak zobaczyłem całe nieocenzurowane nagranie, ona przez kilka sekund jakby nie wiedziała co się stało.
Bardzo przykre
7
@BorzyKrzys kiedyś marzyłem by jechać do USA, teraz będąc m.in w Korei Południowej, poznając kulturę azjatycką, stwierdzam, że nigdy do tego dzikusowa nie pojadę.
4
@Jurny jest tam chyba jakaś niewielka część Brzoski, ale dobrze że chociaż płaci podatki w Polsce
Tak to jest, niby jesteśmy 20 gospodarką, ale właścicielami naszego kapitału są rynki zachodnie, a my jesteśmy podwykonawcami i usługodawcami.
1
@Konradowskyy
no to wtedy były fora jak elektroda i tam faktycznie zaczął kiełkować hejt :D