1

@Comentateiro
Przychodzi psia opiekunka do psiecków.
Psiecko normalnie ma zajęcia i jest bardzo ambitne. W przyszłości chce być psologiem.

2

@JordiAlbion
on jest zupełnie nieobiektywny xD
Ja jestem wrogiem platformy, pisu, potrafię wytykać głupoty i ośmieszanie się konfy, a on to typowy fanatyk, który tylko krytykuje i gloryfikuje jedną stronę xD

1

@Popitek12 20 bo boję się wyjechać ze strefy zamieszkania

3

bardzo często spotyka na ulicach samochody z Ukrainy z przednimi oknami całkowicie przyciemnionymi i jestem pełen podziwu, dlaczego Policja ich nie zatrzymuje


4

>na zawsze
>do 2027r.
Wybierz jedno xDDD


1

@Przemek_ES
Nie ładuje, bo nie mam ładowarki na osiedlu.
Stwierdzam fakt, że obecnie ładowanie jest zbyt długie, zasięgi spadają drastycznie, sztucznie robi się popyt dodając zachęty w postaci dopłat, zmuszając floty do posiadania elektryków, blokując sprzedaż nowych aut spalinowych.
Obiektywnie spalinowe dają większy komfort w trasie, i naprawdę bardzo mało obserwuje elektryków na trasach A i S, które faktycznie jadą z maksymalnie dozwolonymi prędkościami.

2

@Rastafarnianin
Dokładnie, jako osoba która strasznie nie lubi tuska, tak Sikorskiego bardzo szanuję i oprócz wpadek z przeszłości, jestem dumny jak reprezentuje stanowisko polski uprawiając Realpolitik wspólnie z Nawrockim.

0

@Przemek_ES
No nie, bo kompletnie nie bierzesz pod uwagę, że tankować mogę wszędzie i trwa to właśnie 3 minuty płacąc jeszcze telefonem QR przy dystrybutorze
A ładowanie to trza znaleźć i odstać swoje.

I sprowadzasz dyskusję o samochodach gdzie nie trzeba mieć żadnego wykształcenia, tylko doświadczenie i pasję do lekarza, który kształci się w tej profesji 15 lat xD
Idealny argument ad absurdum.

2

pamiętam jak leciałem po raz pierwszy i nagrywałem coś za security check to zaraz do mnie podeszli nie wiem, skąd wojskowi i kazali skasować to co nagrałem :D


0

@Przemek_ES
Jak nie grałeś w piłkę i nie przekonałeś się na własnej skórze to po co krytykujesz?
Co za idiotyczny argument, w 2025 r. masz masę dostępnych materiałów na yt, by potrafić sobie wyrobić opinię.

0

@Chada
Na autostradzie masz 140km/h.

0

@Przemek_ES
Przepraszam A1* i S7, co to ma do rzeczy jakimi jeździłem?
Jeździłem nawet Huracanem i S Plaid na Tor kielce, nie ma to żadnego znaczenia. Znam zalety tych aut.

2

I oczywiście Dembele to spieprzył xDDDDDDDDDDDDD


0

@Przemek_ES
xDD tsaa, elektryk to spoko jest do miasta, a nie na trasę Bydgoszcz - Bartoszyce 350km trasą A1, S7 gdzie nie ma miejsca na jechanie 100km/h za tirem

0

niesamowite, co tydzień widzę post, że gość wymusza OC


5

Oby Nawrocki zablokował, obojętnie jaka będzie władza, to zawsze będzie stronnicze podejście do oceny co jest mową nienawiści


1

@Bykunn
Ps. ja nawet psa nie mam xD

0

Zawsze właściciele elektryków muszą się brandzlować, że oni trasy mogą robić xD Jakbym miał robić tyle przystanków na trasach to bym oszalał, a jeżdżę po Polsce średnio w miesiącu 5-6kkm.
Zwykle jak widzę elektryki to jest to max 120km/h lub ciśnięcie za ciężarówką.

/photo/1

0

@Bykunn Wywalczyłem to prawo w sądzie - wyrok wydała Sędzia Anna Maria Wesołowska

1

*tak wygląda normalność, prawda @Comentateiro???
Zapraszam do dyskusji


0

@Ojciec5tkidzieci xddddddddddddddddddddddddddddddddddd

1

mam nadzieję, żę przeciwnicy kanału zero równie mocno wyzywają Dymka, generała Kukułę, Andrzejczaka i innych występujących w kanale zero.
Powtarzam nie ma lepszego medium gdzie jest pełen spektrum sceny politycznej mogącej wygłaszać własne opinie. A jeżeli jest to zapodajcie


4

na zawsze w sercu


4

no i pięknie


0

@Bolton tutaj chodzi by stracić samoolot, zabić kogoś i usiąść do rozmowy. Inaczej nie ma o czym gadać

1

Piekna postawa MSZ. Oby tylko dotrzymali słowa jak Rosja to sprawdzi


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

ale to jest cudo, pedri też ma ten movement.
O dziwo, też widziałem zawsze ten movement u Isco, szkoda, że do nas nie trafił
https://x.com/Fcb_flex_/status/1969771587550490923

0

za kamperem miał miejsce, by zjechać jak nie chciał przyspieszyć


7

@Comentateiro co Ty na to, by wprowadzić to jako obowiązek?
Zapraszam do dyskusji


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?