draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
dzień dobry
https://x.com/sknerus_/status/1973045095084822649
3
ah kiedyś to było, tankowanie, wypadki, jazda w deszczu xD teraz to kilka kropelek się pojawi i od razu wyścig odwołany
0
mam nadzieję, że zrobią jakieś highlighty brameczek Mbappe z LM z tego sezonu
15
w sumie śmieszne xDD
ciekawe ile w tym prawdy
0
@gaucho104
Wyznaję hedonizm, także serio nie potrzebuje z żoną obecnie balastu. Co do pracy to jak najbardziej się zgadzam, ja od rządu nic nie chce, chcę by tylko jak najmniej mi zabierał i przeszkadzał.
0
mnie zawsze denerwowało w krajach gdzie był ten system, że często przy tych maszynach koczowały śmierdziele z worami po setki tych butelek i nie były wolne maszyny, ale zobaczymy jak to będzie u nas
2
a miał mieć godzinę więcej snu lub godzinkę na CS'a a tutaj nici xDDD
4
dzień dobry
2
@gaucho104
ja muszę realizować karierę, podróżować, odpoczywać. Nie mam czasu na taki balast, niech inne kaszojady pracują potem na mnie.
7
oj tak, +1 byczq
https://x.com/PismakProcesowy/status/1972550694986203273
6
ktoś to może oglądać na poważnie, serio xDD
2
@Comentateiro zagadka, jestem na tym filmiku
10
brakuje muzyki benny hilla xDD
2
ah przypomniały się czasy sokratesa xDD
9
biorą kogo chcą z rynku, a i tak dostają wciry od wychowanków Barcy :D
15
@Azazel_Pazuzu
widzę, że Panowie tam nie pamiętają jak Mourinho chciał "tylko grać w piłkę po dżentelmeńsku" xDDD
5
Troll football ciśnie bekę z naszej ligi xD
2
dzień dobry, nikogo piękniejszego dzisiaj już nie zobaczycie
2
@Comentateiro wstydź się, rób te kaszojady bo ktoś musi na moją emeryturę robić
24
piękne xDD
1
jakby tylko wytłumaczył to silniczkom co wyzywały i oskarżały Nawrockiego :D
Brawo dla Rafała za zdrowe podejście
0
Interstellar - arcydzieło
41
Co jest nie tak z tym narodem, że zawsze jak jadę pociągiem to jest minimum jeden POLAK od którego czuć alkohol?
Na domiar złego tym razem to byłem ja
0
bardzo dobry występ w kanale zero, gość naprawdę ciekawie opowiada i nawet lewicowy Giełzak z podcastu dwie lewe ręce zachęca
14
kolejny raz pięknie Sikorski. Znakomite ma te występy
Z obecnych polityków to jest nasz top
0
@Kgorecki2500
ale czasami masz, że w cenę dań nie jest wliczony serwis, albo pytają ile napiwku doliczyć w fancy knajpach w Wwa.
Dla mnie to jest paranoja
1
@Kgorecki2500
w Korei w każdej absolutniej każdej knajpie dostaje się nielimitowaną wodę i herbatę xDD
Dodatkowo nigdzie nie płaciłem napiwku bo tam to jest obraza
Już nie wspominając, że zawsze dają przystawki kimchi.
1
@Luciano99 a weryfikują tam konto na la bambi????
1
@Comentateiro btw. robić kącik wrednego kaszojada jakby jednak coś ten tego czy czekacie jednak na pasek TVP o okropnych rodzicach spod Torunia?
1
@Comentateiro mam nadzieje, że jak kiedyś jednak pojawi się ten kaszojad w moim życiu to nie powoła Cię sąd na oskarżyciela posiłkowego w sprawie odebrania praw rodzicielskich, przecież z tych screenów z la bambi bym się nie podniósł