3

3

ah kiedyś to było, tankowanie, wypadki, jazda w deszczu xD teraz to kilka kropelek się pojawi i od razu wyścig odwołany


0

mam nadzieję, że zrobią jakieś highlighty brameczek Mbappe z LM z tego sezonu

15

w sumie śmieszne xDD
ciekawe ile w tym prawdy


0

@gaucho104
Wyznaję hedonizm, także serio nie potrzebuje z żoną obecnie balastu. Co do pracy to jak najbardziej się zgadzam, ja od rządu nic nie chce, chcę by tylko jak najmniej mi zabierał i przeszkadzał.

0

mnie zawsze denerwowało w krajach gdzie był ten system, że często przy tych maszynach koczowały śmierdziele z worami po setki tych butelek i nie były wolne maszyny, ale zobaczymy jak to będzie u nas


2

a miał mieć godzinę więcej snu lub godzinkę na CS'a a tutaj nici xDDD


4

dzień dobry


2

@gaucho104
ja muszę realizować karierę, podróżować, odpoczywać. Nie mam czasu na taki balast, niech inne kaszojady pracują potem na mnie.

7

6

ktoś to może oglądać na poważnie, serio xDD


2

@Comentateiro zagadka, jestem na tym filmiku


10

brakuje muzyki benny hilla xDD


2

ah przypomniały się czasy sokratesa xDD


9

biorą kogo chcą z rynku, a i tak dostają wciry od wychowanków Barcy :D


15

@Azazel_Pazuzu
widzę, że Panowie tam nie pamiętają jak Mourinho chciał "tylko grać w piłkę po dżentelmeńsku" xDDD

5

Troll football ciśnie bekę z naszej ligi xD


2

dzień dobry, nikogo piękniejszego dzisiaj już nie zobaczycie


2

@Comentateiro wstydź się, rób te kaszojady bo ktoś musi na moją emeryturę robić


24

piękne xDD


1

jakby tylko wytłumaczył to silniczkom co wyzywały i oskarżały Nawrockiego :D
Brawo dla Rafała za zdrowe podejście


0

Interstellar - arcydzieło


41

Co jest nie tak z tym narodem, że zawsze jak jadę pociągiem to jest minimum jeden POLAK od którego czuć alkohol?

Na domiar złego tym razem to byłem ja

0

bardzo dobry występ w kanale zero, gość naprawdę ciekawie opowiada i nawet lewicowy Giełzak z podcastu dwie lewe ręce zachęca


14

kolejny raz pięknie Sikorski. Znakomite ma te występy
Z obecnych polityków to jest nasz top


0

@Kgorecki2500
ale czasami masz, że w cenę dań nie jest wliczony serwis, albo pytają ile napiwku doliczyć w fancy knajpach w Wwa.
Dla mnie to jest paranoja

1

@Kgorecki2500
w Korei w każdej absolutniej każdej knajpie dostaje się nielimitowaną wodę i herbatę xDD
Dodatkowo nigdzie nie płaciłem napiwku bo tam to jest obraza
Już nie wspominając, że zawsze dają przystawki kimchi.

1

@Luciano99 a weryfikują tam konto na la bambi????

1

@Comentateiro btw. robić kącik wrednego kaszojada jakby jednak coś ten tego czy czekacie jednak na pasek TVP o okropnych rodzicach spod Torunia?

1

@Comentateiro mam nadzieje, że jak kiedyś jednak pojawi się ten kaszojad w moim życiu to nie powoła Cię sąd na oskarżyciela posiłkowego w sprawie odebrania praw rodzicielskich, przecież z tych screenów z la bambi bym się nie podniósł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?