draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ale to jest przewalanie kasy i plucie ludziom w twarz xDDD ktoś potem broni ten rząd xD
1
@marcin62
https://uwaga.tvn.pl/reportaze/ojciec-mezczyzny-zagryzionego-przez-psy-syn-telefonowal-jeszcze-po-ratunek-st8709794
obejrzałem właśnie reportaż TVN, masakra
1
@FCB_dimiC
no ja sobie nie potrafię w ogóle tego wyobrazić, mam jakąś blokadę i aż mnie dreszcze przechodzą
1
@draxidox
Jest jeszcze gorzej, czytam "Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować życia mężczyzny. Zanim lekarze stwierdzili zgon, zdążyli amputować mu wszystkie cztery kończyny."
Moja wyobraźnia nawet nie pozwala mi wymyślić, jakie to musiało być okropne cierpnie tego mężczyzny podczas ataku.
5
@Eklerek
Dla mnie najgorsze jest to, że często te psy agresywne jak amstaf, doberman itp. kupuje patologia i nie potrafi ich wychować.
Co innego, gdy zaatakuje Cię głupi jamnik a co innego jak amstaff.
Patologia jest z tym i powinna być lista ras, która dosłownie jest zakazana do cywilnego posiadania.
4
jeżeli tam faktycznie wyglądało to tak, że żywcem miał zjadane nogi to chyba jedna z najgorszych możliwych śmierci do wyobrażenia
0
@Faro
Byłem w Korei, w Seulu i uwierz, że u nas nie jest jeszcze tak źle :D
1
Kanał Zero współpraca z Canal +? Top.
3
Zenek dumny xDD
Jak można robić z siebie takie pośmiewisko
10
@RoberDzik
Generalnie ja pamiętam filmiki z początku Stanowski i Mazurek jak się z niego naśmiewali jakim to jest klocem bez szans.
Dla mnie nastąpił taki przełom jak przyszedł do Kanału Zero i można go było w pełni wysłuchać.
Chłop musiał wiele pracy włożyć w swój warsztat.
7
całościowo pięknie przemówienie prezydenta, nie wyobrażam sobie by mówił o tym Trzaskowski, który to blokował np. marsz niepodległości
Nawet najwięksi fani platformy docenili
7
@Comentateiro zero wad, minus kaszojad, plus najedzone psiecko
4
pięknie uczą kursantów xD
Jak rozumiem, że jak nie masz gdzie się załatwić to możesz zdjąć pory i walić prosto na chodnik pod pałacem kultury? Taka logika
2
az komentarz w tvp weobało :D
2
Ale przyjęcie Rashforda to najwyższa klasa.
1
Jaki ręcznik na bramce xD psycha sitting
0
Podoba mi sie ten mental, że pchamy mimo prowadzenia 5:1.
Brakowało tego szczególnie za Valverde
2
powiedziałbym, że to Rosja, ale oczywiście nie pasuje jedna rzecz. Jest kibel.
https://x.com/Alphafox78/status/1980439057860890770
1
@Safrani świetna decyzja, brawo
6
piękne ruSSki ośmieszają trumpa
3
co oni pograli :O
1
@vangoor xDDDD (15 znaków)
3
żaden rząd nie ruszy tego śmierdzącego jaja, bo dobrze wie, czym to się skończy
0
jeszcze chwila i będzie naprawdę problem odróżnienia na TikTok czy Reels AI od prawdziwego filmiku
3
@lajcior na jakąkolwiek xD
0
@VegetaPolska a taka? W sumie inteligentna jest
3
ah kiedyś to było :D
7
dzień dobry
1
Oczywiście bramkarz prawie obronił xD
Z nami oczywiście bramkarz mecz życia nie do przejścia
2
Dajcie już Realowi karnego z dupy bo po co się łudzić