draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
piękne kino :D
7
klasyk, ale to było piękne kino
0
@maroon psiecko jest na zajęciach teraz
1
@Danny Gaucho
Bo połowa przychodzi z tatą xD
1
@Comentateiro już mi cukierków brakuje dzisiaj, pełno bachorów przychodzi
0
@clyde donos to najwyższa forma odpowiedzialności obywatelskiej
0
@FCB_dimiC
Życzę Ci byś nie zablokował więcej karetek, OSP i innych służb stając i przyzwalając na nielegalne parkowanie na chodnikach.
0
o nie, znowu wredny konfitura się czepia :/
No najgorszy on, przecież nie ma gdzie zaparkować autka, na wózku mogą przecież po ulicy jeździć
0
@FCB_dimiC
Wystarczy, że krytykujecie osoby, które walczą z patologią i próbują działać w słusznej sprawie.
Dajecie przyzwolenie na takie właśnie zachowanie, dlatego to takie osoby jak Ty mają w dupie pieszych, chodniki, dojazd służb bo konfitura chodzi i takie osoby jak Ty nagrywa :).
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
to fakt, akurat trochę siedzę w branży i Polska policja faktycznie bazuje na archaicznym sprzęcie do pomiaru prędkości.
To, że musi zrównywać się prędkością i dokonać pomiaru to jest patologia.
Polecam wejść w ten wątek i popatrzeć na filmiki, są tam przykładowe nagrania sprzętu do pomiaru prędkości na miarę XXI wieku, a nie tego przestarzałego syfu rodem ISKRA
5
>tusk
>poważny premier
Wybierz jedno xD
1
ciekawe kto tam jeszcze będzie w redakcji Zero, bardzo dobre posunięcie.
Zawsze to konkurencja dla niemieckiego rynku mediów w Polsce
9
niesamowity jest tusk, globalnie spadła inflacja z uwagi na poprawę praworządności w Polsce
0
@APTAPT
Faktycznie masz rację, mimo, że daleko mi do poglądów Dymka to bardzo go sznauje i bardzo lubię oglądać go w Kanale Zero jak i podcast dwie lewe ręcę.
A Schenpf to oficer czystej wody i platformy :D
Sens jest taki, że silniki plują na kanał zero, a jak robią programy o aferach pisu to siedzą jak mysz pod miotłą xD
Tym samym nie mają nic do zaoferowania, bo nie ma osób sensowych co bronia rządu.
4
prawda jest taka, że oprócz Dymka to nie ma jednostek po lewej stronie, które potrafią mówiąc z sensem i ciekawie xD
Tym bardziej oprócz lizusów jak Schnepf czy Czyż to nie ma sensownych dziennikarzy co wchodzą w tyłek platformie i rządowi
4
i pięknie. Obojętnie kto jest przy władzy, trzeba wspierać dobro narodowe, a nie dodawać filmiki, że na orlenie tylko dwójka xDD
2
@VegetaPolska tak to właśnie w życiu jest
1
ale Platforma idzie xDDD
1
ciekawe czy silni razem dalej będą tak propsować Jadczaka jak na początku afery xDDD
6
Jak już Rożek komentuje porażkę MEN tego rządu to wiedz, że się dzieje :D
6
o czyli w aferę umoczony jest nie tylko pis ale i platforma xD? nie no spoko, dalej betonujmy popis
6
uff, dobrze, że nie został prezydentem xD
Najważniejsze święto w roku i nie pójdzie w niej prezydent.
6
piękne uniwersum
4
penalty a favor del real madrid
6
@L4ngusta
hopie, tylko TV xD
Uwielbiam się uwalić na kanapie w pokoju gościnnym i na moim 77' OLED pykać sobie w fife.
Nie wyobrażam sobie na monitorze grać w ps5 xD
5
Ciekawi mnie zawsze, ile przy takich transakcjach biorą w łapę.
Czy to setki czy już w miliony idzie.
Ja na miejscu takiego pisiora z uwagi na ryzyko to bym wyceniał na miliony, by można było zawczasu wyjechać za granicę.
5
@macio_944
Real ma ból dupy, że takiej słabej Barcy nie jest w stanie rozsnieść 5:0 jak to robiła Barca z Realem xD
2
To jest kolejna sprawa, jak to nie wyszło tylko dopiero teraz dzięki dziennikarzom?
Przewija się wątek sponsorowania Campus Polska