1

@Arden debil totalny xD

0

Jest tutaj ktoś posiadaczem Bianchi na ramie Oltre Comp?
Od zawsze to było moim marzeniem, oczywiście tylko w kolorze celeste. Są teraz promocje, ale to dalej 15-20k za szosę w zależności od osprzętu. Jutro jadę mierzyć się na rower i czy rzeczywiście Bianchi robi taką robotę?

0

fajna emerytura


1

@July_6_BcN
zwykła kolacja z niedobrym żarciem (większość ryby), wolę już dobrej herbaty się napić niż jeszcze alkohol dokładać

2

w dupe ten sezon se wsadźcie, milion kontuzji

1

@July_6_BcN
Lubię bękarta brata

1

przy tym beznadziejnym systemie jak najbardziej.
Chociaż jestem zdania, by zmienić ten system. Albo rząd, albo prezydent


0

Ale to by siadło xDD
Platforma - Konfa - Braun (Ko-Ko-Ko)


1

ciekawe skąd inspiracja do takiego imienia


7

rak na drogach


0

@mientusek1407
sprawdziłem googla, youtube i MS i to prawda

2

niby tyle CEO a dalej srają do rzeki


5

ah klasyka xDDDDD


10

już nawet San Marin jeździ po LFC xDDD


11

śmiechłem xDDD


0

@BorzyKrzys akurat pudło, dzisiaj tysiak strzelił po Polsce, a średnio w roku pewnie robię więcej niż połowa la bambi

0

Ah zawsze lubie autostrady podczas opadów śniegu. Wszyscy prawym pasem za tirami, a Lewy wolny i można wszystkich wyprzedzać, tylko trza miec dobre opony.

5

Nie wyszło xDDDD


1

Jak wygramy ten mecz to zaparkuje samochod na chodniku, ehhh
Araujo dzban

1

Yamal musi wejść w drugiej połowie na boisko

0

Jakby tam był Lenglet to karny 1000000000%%%

0

kurwaaAAAA?A?A? jak tonie jest faul????????????????

3

ale to stramford bridge biednie wygląda przy Camp Nou xDD
to wygląda jak stadion jakiegoś rakowa xDD

2

golimy frajerów, połowy nie znam ze składu Chelsea xD
Zatrzymałem się na Drogbie i Czechu w bramce.

2

bardzo dobre posunięcie Trzaskowskiego. Tylko by to mogło się ziścić takie tematy jak CPK i EJ powinny być zrealizowane


0

@Bogan
a również, zdarzało się xDDD
nawet mam taką zapisaną jeszcze w papierowym indeksie

0

@mkord ja tak miałem w latach 2010-2015 na jeszcze ówczesnym uniwersytecie technologiczno przyrodniczym w Bydgoszczy

2

studiowałem 5 lat budownictwo i nigdy nie widziałem by ktoś dostał 2+ xDD
Zawsze albo 2 albo 3


8

niesamowity sukces na miarę 21 wieku xDDD
Szkoda, że platforma nie zniesie niedziel niehandlowych, beznadziejny przepis.


1

@Bobo25 no rozumiem :D ja z uwagi na pracę kursuje między Warmińsko - Mazurskim a Opolskim stąd często doświadczam gołoledzi, opadów śniegu.
Wiadomo, że na lodzie to i nawet najlepsza zimówka nie pojedzie, ale tak jak napisano powyżej, sama twardość mieszanki już robi znaczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?