draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden debil totalny xD
0
Jest tutaj ktoś posiadaczem Bianchi na ramie Oltre Comp?
Od zawsze to było moim marzeniem, oczywiście tylko w kolorze celeste. Są teraz promocje, ale to dalej 15-20k za szosę w zależności od osprzętu. Jutro jadę mierzyć się na rower i czy rzeczywiście Bianchi robi taką robotę?
0
fajna emerytura
1
@July_6_BcN
zwykła kolacja z niedobrym żarciem (większość ryby), wolę już dobrej herbaty się napić niż jeszcze alkohol dokładać
2
w dupe ten sezon se wsadźcie, milion kontuzji
1
@July_6_BcN
Lubię bękarta brata
1
przy tym beznadziejnym systemie jak najbardziej.
Chociaż jestem zdania, by zmienić ten system. Albo rząd, albo prezydent
0
Ale to by siadło xDD
Platforma - Konfa - Braun (Ko-Ko-Ko)
1
ciekawe skąd inspiracja do takiego imienia
7
rak na drogach
0
@mientusek1407
sprawdziłem googla, youtube i MS i to prawda
2
niby tyle CEO a dalej srają do rzeki
5
ah klasyka xDDDDD
10
już nawet San Marin jeździ po LFC xDDD
11
śmiechłem xDDD
0
@BorzyKrzys akurat pudło, dzisiaj tysiak strzelił po Polsce, a średnio w roku pewnie robię więcej niż połowa la bambi
0
Ah zawsze lubie autostrady podczas opadów śniegu. Wszyscy prawym pasem za tirami, a Lewy wolny i można wszystkich wyprzedzać, tylko trza miec dobre opony.
5
Nie wyszło xDDDD
1
Jak wygramy ten mecz to zaparkuje samochod na chodniku, ehhh
Araujo dzban
1
Yamal musi wejść w drugiej połowie na boisko
0
Jakby tam był Lenglet to karny 1000000000%%%
0
kurwaaAAAA?A?A? jak tonie jest faul????????????????
3
ale to stramford bridge biednie wygląda przy Camp Nou xDD
to wygląda jak stadion jakiegoś rakowa xDD
2
golimy frajerów, połowy nie znam ze składu Chelsea xD
Zatrzymałem się na Drogbie i Czechu w bramce.
2
bardzo dobre posunięcie Trzaskowskiego. Tylko by to mogło się ziścić takie tematy jak CPK i EJ powinny być zrealizowane
0
@Bogan
a również, zdarzało się xDDD
nawet mam taką zapisaną jeszcze w papierowym indeksie
0
@mkord ja tak miałem w latach 2010-2015 na jeszcze ówczesnym uniwersytecie technologiczno przyrodniczym w Bydgoszczy
2
studiowałem 5 lat budownictwo i nigdy nie widziałem by ktoś dostał 2+ xDD
Zawsze albo 2 albo 3
8
niesamowity sukces na miarę 21 wieku xDDD
Szkoda, że platforma nie zniesie niedziel niehandlowych, beznadziejny przepis.
1
@Bobo25 no rozumiem :D ja z uwagi na pracę kursuje między Warmińsko - Mazurskim a Opolskim stąd często doświadczam gołoledzi, opadów śniegu.
Wiadomo, że na lodzie to i nawet najlepsza zimówka nie pojedzie, ale tak jak napisano powyżej, sama twardość mieszanki już robi znaczenie.