2

@KamQiX jak dla mnie kupowanie PS5 bez napędu to głupota xD
Kupuję iwyłącznie gry na olx używane i dodatkowo sprzedaje.
W sklepie PS raz, że jest drogo a dwa, że nie sprzedasz.

0

w końcu


0

@AxelF
To też, moim zdaniem VAR skrzywdził Real, w sensie wcześniej więcej im uchodziło płazem.

3

wyborcom lewicy nie jest wstyd za takie filmiki xDD?


1

@626
tak jak real cały czas trzymał kciuki za Xaviego u nas xDD

12

tak to generalnie wygląda xDDDD
https://x.com/KubaSwaY/status/1997997731336331404

5

dla mnie nawet kwoty w PLN byłyby chore xDD jestem za biedny na to


7

nas nie trzeba najeżdżać, wystarczy nasza klasa polityczna


0

@clyde
kontrowersja: jakość realu spada wprost proporcjonalnie do zmniejszenia białoskórych grających w składzie xDD

5

o kur xD blisko


0

trochę nam jeszcze brakuje do TOP3. Widać, które Państwa miały możliwość rozwoju w erze przemysłowej, w erze po 45r. na budowanie własnych marek, przedsiębiorstw


7

HAHAHAHAAH, galaktyczni kurwa wydają miliony a barca co nie ma kasy na papier do dupy w kiblu na czele :DDDDD

1

@Safrani
Oczywiście, byłem 2 tygodnie i zakochałem się w Seulu.
Byłem również w Busan, piękny kraj.

1

@Safrani byłem rok temu w korei i tam rzeczywiście mają pierdolca z psami xD
W metro pełno wózeczków, mam dużo zdjęć

0

bezsensowny karny, co miał kurwa z tą ręką zrobić xD?
w dupe se wsadzić???

0

@Kgorecki2500
nic mi nie zapewni lepszego wieczoru niż moje TV OLED 65 cali + nagłośnienie SONOS

4

masakra xD w takim miejscu pomiar i mandat, psychiatryk


2

Podsumowanie całego rządu xD
Napieprzali pis za 250mld długu, a teraz sami uchwalają 270 xD


Patologiczne Państwo, zadłużmy sie od razu na 500mld

1

@Safrani
Też nie wiem, ale po prostu czytam na grupach krypto i tam jest sporo pomysłów co trzeba zmienić.
W ogóle model Estoński jest spoko wspiera sie ten rynek.

5

pięknie się mentzen przejechał po rządzie w temacie kryptowalut.
Dobrze, że zostały już tylko dwa lata tuska i ludzie przypomnieli sobie ten piękny klimat


8

czysta woda xDD dziennikTV


3

@Konradowskyy
często go wrzucam, bo sam dużo jeżdżę samochodem. Mimo, że nie mieszkam w Warszawie to z racji pracy siłą rzeczy muszę tam dojeżdżać czasami.
Nigdy nie staję jak debil na chodnikach, zakazach, nie żal mi zapłacić 5zł za parking.
Zawsze się da.
Idioci by chcieli parkować najlepiej za darmo, wszędzie i by jeszcze maksymalnie w odległości 50 metrów.
Można się pomylić, ale wystarczy przeprosić i skulić ogon.
Co pokazuje konfitura, to w 90% parkowanie wynika z cwaniactwa, lenistwa i krętactwa.
Wszyscy, którzy go tutaj hejtują zarówno też nie mają problemu, jak ktoś kradnie.
W końcu policja jest od łapania i karania złodziei ^^.

0

@Safrani ja to przerzucam prześmiewczo. Osobiście mam zdanie, że choćby wpakować tam 4051mld z dnia na dzień to miesiąc później będzie krzyk, że i tak za mało.
Starzeje się społeczeństwo i nie ilość, a sposób wydawania tych pieniędzy. Ale tutaj powinni się tym zająć kompetentne osoby, a nie politycy.

0

@vivalaice21
Pan Tadeusz i Krzyżacy

8

0

@michal26 nikt tego nie ruszy bo to oznacza spadek poparcia xD

2

te barany zawsze odpalą i potem w ogóle zapominają, że im jakieś lampeczki się w samochodzie palą xD im więcej się pali tym lepiej


1

@draxidox

jak tutaj, dramat

3

ktoś, kto dużo jeździ po Polsce wie jaka to jest plaga. Inny temat to osoby, co na dziennych jeżdżą podczas deszczu, mgły etc.
Ale wojownicy mgły, gdy widoczność śmiało przekracza >100m, walą Ci w nocy laserem po oczach to jest dramat


1

@mekston
Ja na ogół skupiłem się na Argentynie, bo oni mnie interesowali, resztę skipowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?