draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ter Stegen przy strzale w swoim stylu odprowadził piłkę wzrokiem xD
0
gdzieś to już widziałem, wtedy dupą wcisnął Griezmann
0
@Yoshi94
dalej nie ma sensu tłumaczyć xD dla @Bobo25 każdy kto inaczej głosuje niż na platformę to jest odklejony
3
@FCBMati10 on nie zrozumie xD
analogia z tuskiem i platformą jak krytykowali rząd za obronę granicy i wyzywali Straż Graniczną
29
zaorać ten rząd xD
0
@Comentateiro chawale Tuska
11
Tutaj wszyscy powinni oddać Tuskowi bo on podniósł wiek, zrównał i stracił władze. To jest psychiatryk jaki jest obecny stan przy tej demografii.
Teraz nikt tego nie zrobi i idziemy na ścianę.
0
@pax No ciężko inaczej się odnieść na taką głupotę, tyle,
1
@Comentateiro
Genialny film, widziałem z 10 razy, jeden z moich ulubionych.
1
@Dari0G nie tłumacz mu xD @pax nie słynie z błyskotliwości i nie dziwi mnie to, że nie zrozumiał do kogo był adresowany komentarz
22
ale to jest żenada, ELITA
0
@Starrk
Co za fikołek z logiki xD
To nie jest logika, tylko założenie, że handel da się w całości przełożyć na poniedziałek, a gastronomii nie. W praktyce część popytu w obu branżach się przesuwa, część przepada, a "większe zyski w weekend" nie jest argumentem, że jedna branża ma mieć wyjątek, jeśli mówimy o tym, co konieczne.
To dalej beznadziejnie uprzywilejowanie branż, które nie są do życia potrzebne kierując się tą logiką.
7
200iQ xDD
6
Wciąż się dziwię, że nie ma kary cielesnej za takie zachowanie
16
@Bobo25
Nie proponujesz, a mimo wszystko obrażasz osoby, które mają inne poglądy niż Ty i głosują na kogoś innego xD
Dodatkowo stygmatyzujesz młode pokolenie,
nieogarnięty życiowo = konfa
0
@Starrk
Dalej nie wytłumaczyłeś różnicy między pracownikiem McDonalds a pracownikiem Biedronki.
Oboje nie są potrzebni w niedzielę lub wigilię, tak jak pogotowie czy straż
0
@DanielPlainview zostałeś niesłusznie zbanowany przez @wpwelement?
2
@michal26
btw. ja jestem krytykiem pis i po, ale bądź co bądź, paradoks jest taki, że Polska jest w najlepszym miejscu w swojej historii i to pomimo polityki Pis/Po xDD
0
nawet nie żal. Taką samą funkcję pełniły o wiele tańsze xiaomi
0
@RobsonPL
Właściciel sklepu analogicznie może zamknąć sklep w wigili. To nie odpowiada na pytanie, że do życia w wigilię i niedzielę, gastronomia jest tak samo ważna, jak handel.
To nie szpital, czego nie rozumie @Comentateiro
0
@Comentateiro
Gdzie napisałem, że nie widze różnicy między pogotowiem a handlem i gastronomią?
7
@Roobo
tak jak tutaj xD
6
ufff od razu lepiej :D
0
@MesQueUnClub_87
nie no przecież to jest jakiś śmiech xD
też nie lubię prześcieradeł i mordy vinicjusza, ale to jest 1000000% karny xD
0
@Eklerek
Dla mnie w sercu zawsze będzie 2010
0
@Chaoss no właśnie, także dlaczego handel nie może pracować tak samo jak gastronomia?
Są tak samo ważne xD
To nie szpital
1
@Ojciec5tkidzieci xDD dobre
1
Dlaczego handel jest uprzywilejowany i nie zakazano pracy również gastronomii?
0
@pt9 dzięki za podsunięcie, totalnie w moim stylu po traillerze :D
0
@VegetaPolska czemu jesteś taki bezwzględny z kobietami, że piszą na x'ie o Tobie