draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@barcelonaLM
końcówka 2025r. a ja dalej widzę ten sam filmik od 2020r. xDD
2
brawo @VegetaPolska
0
@Sinirsey nie wiem (nie wiem)
1
@Comentateiro moja żona nagrała rolkę, jak się podoba???
2
zamyślił się xDD
1
najlepszy serial
17
Uff udało się
8
Hehe trochę tak :D
0
@Crashynski
żadna, wolę normalne mięso i wigilia to dla mnie straszna kaszana nieatrakcyjnego żarcia.
1
to chyba jakieś AUDI Q7 xDD
0
klasykiem pod te święta :DD
3
żubry to piękny przykład jak ochrona wpłynęła na ich populacje, cudowny widok
1
@Lanosss tak serio to muszą być sporo warte :D
9
oj chciałoby się wrócić do tych pięknych chwil xDD ta radość, ajjj
8
i pięknie, jechać do spodu z takimi. Sam co roku jeżdżę na tor Kielce doskonalić technikę jazdy, dla kogoś kto chce są możliwości.
Jak nie w Polsce to blisko w Niemczech
2
Ah te pękające 4 litery wrogów Pana Bogdana :D
1
@Borneo
O, teraz widać, że napisał @Borneo xD
2
@kanver_
Szkoda czasu na dzieci, dzięki temu o wiele więcej czasu na pracę, pasję, hobby, podróżowanie i można kredytu więcej nadpłacić :D
1
@Roobo
>Jak rozróżnić czy post jest pisany przez @Borneo czy przeez GPT?
.
.
.
.
@Borneo by nie napisał po Polsku xDDD
1
@Kgorecki2500
moja żona ma pierdolca na tym punkcie, ale za to pięknie pakuje w szary papier, dodaje jakieś gówna w stylu suszone owoce, pierdoły, kokardy, że aż potem kazdemu żal to otwierać
1
@Fabik87
Bartosiak zawsze powtarza by z Kalinigradu zrobić zakładnika
0
śmiech na sali xD polska firma odrzucona w przetargu.
Jako, że siedzę w budowlance to wiem jak są przygotowywane przetargi xD W dużym skrócie często firma, która ma wygrać piszę specyfikację pod przetarg by ona wygrała
13
@Safrani hahha xD śmiechłem ostro
0
i pięknie, tylko śniegu mogłoby być więcej
2
@Comentateiro psiecko adolfi będzie szczęśliwe
2
@Comentateiro
Puszczę na 100% w tym roku w domu rodzinnym
1
@lajcior moje psiecka już się doczekać nie mogą
1
Komentarz usunięty
0
@Gronek obciach, wolałem zaraz po studiach iść ze swoją na wynajem bo bym ociupiał
0
kto ogląda Bartosiaka ten rozumie xD