draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
bez sensu jest czepianie się premiera, czyli najważniejszej osoby w państwie obok prezydenta, że nie ma go na jakiś tam nieznaczących głosowaniach.
On ma sterować cały państwem a nie być rozliczany za obecność na głosowaniu w sprawie zmiany nazwy piźdzchowa dolnego.
3
@Safrani bardzo dobra decyzja, ale tak samo jak podniesienie wieku emerytalnego - niepopularna.
Precież te wszystkie karyny z 50iQ by tego nie wytrzymały, jak to zabrać 500zl za bombelka?
1
@Arkon
Mentalnośc warszafska
4
Martwy żołnierz z ataku na Hostomel patrzy na 3 godzinną akcję Amerykanów xDD
@michal26
0
Wprawdzie dalej urlop ale z tymi setkami maili na Outlook'u to prawda xD
1
ale ekipazzo się szykuje, topka dziennikarzy
1
piękne ujęcia, w pierwszej chwili myślałem, że to Red Dead 2 xDD
0
@clyde ja tam teraz dużo widuje taniego masła, lecz to wynika z nadmiaru mleka na rynku i mleczarze kupuje je za bezcenn.
W Bydgoszczy średnio widzę po 5zł.
13
no to pięknie życie zweryfikowało xD
0
@Tabaluga37 "syfiastych zasilaczy" jak taki poznać? Marka, brak opinii? No name?
Taka sama szansa, ze spadnie w 2027/28 jest, że również może wzrosnąć jeszcze bardziej xD
0
niesamowity jest rozwój Polski, dzięki ciężkiej pracy Polaków i pomocy UE.
I to nie dzięki tym Panom a pomimo ich :D
0
@Tasde
dzięki za pomoc
0
@wyrek
miałem plan do 12k, podstawa to było 64gb RAM (z możliwoscią rozbudowy), karta grafiki 16gb min. 5080 (cena 5090 jest szalona) i największy problem mam tymi procesorami, chłodzeniami i innymi badziewiami bo są intele, są ryzeny, jakieś cyferki i tyle xD
Komputer pod DCS World na ultra, MFS2024 i przyszłościowo GTA6.
Dlatego skłaniam się do jakiegoś gotowca fanboya czy innego z morele.
0
@Tasde
A co znaczy syf? Możesz wyjaśnić? Patrząc na te gotowce co wkleiłem
https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe-dla-graczy-styczen-2026/
To są jakieś kryteria co jest syfem do grania? Może pytanie infantylne, ale chciałbym to lepiej zrozumieć.
3
@Aragorn33
to jest pieprzony żart xD
Przecież gdyby taki Lenglet tak zrobił jak u nas jeszcze grał to 10 sytuacji na 9 to karny 100%.
1
@Safrani a sa osoby co też robią takie setup'y do danej kwoty
https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe-dla-graczy-styczen-2026/
To się czymś różni?
5
pojawiła się pierwsza animacja rekonstrukcji pojmania Maduro
1
pytanie do osób co się znają na kompach. W internecie często czytam, że gotowe kompy ze stron typu morele, xkom są słabe.
W jaki sposób w takim razie złożyć kompa jak się człowiek na tym nie zna i za bardzo nie chce się znać? Płacić komuś z facebooka by złożył kompa? Skąd mam wtedy wiedzieć, że dany setup jest lepszy od gotowca? Są jakieś porównywarki setup'ów?
9
jedyna okazja xDDD
3
jak dobrze mieć w końcu dobrego bramkarza
11
pomijając sam fakt działania USA, to pięknie to ośmiesza rosję z 2022r. xD
1
to teraz tak klauny z pisu będą usprawiedliwiać działania trumpa xDD
12
Hehe w sumie prawda. :D
1
@tbas @RafiVeB
no tak bawi cię to, że ktoś oczekuje reakcji nawrockiego? Tak można było na niego głosować i dalej oczekiwać obecnie reakcji potępienia trumpa xD.
To że się na kogoś głosuje nie znaczy, że w 100% zgadza. Są wybory gdzie trzeba wybierać mniejsze zło.
No ale wiem, że dla was najważniejszy jest wódz z klapkami na oczach.
0
nie no w Polsce liczę na co najmniej prezentację w power poincie
23
To co, pokojowa nagroda Nobla? Ciekawe kto z Europy potępi ten atak.
Niczym to się nie różni od ataku roSSji na Ukrainę.
Wszystko dla kasy, interesów i polityki, kosztem życia innych ludzi.
Najgorsze w tym działaniu trumpa jest to, że takie coś tylko pokazuje światu, że jak masz siłę to możesz każdego zaatakować i tyle.
Co jest jeszcze gorsze, konflikt na Ukrainie może być teraz marginalizowany. W tym momencie taki Nawrocki powinien wyjść i potępić atak, ale tego nie zrobi bo w końcu przyjaciele USA zabijają dla pokoju. Ah szkoda gadać.
0
@Maurolkit @maroon @BORO_12 eh, myslałem, że znajdę tutaj jakieś pocieszenie
1
@maroon @Comfortable_
kurde, a nie ma szans by jakiś chińczyk powstał w stylu xiaomi? xD?
0
@Filipem no to że 2 miesiące temu było jeszcze normalnie to wiem xD
Ale nie siedzę totalnie w rynku sprzętu komputerowego i nie wiem czy będzie tylko trend zwyżkowy czy może coś spaść
1
@Filipem @kanver_ @Ryoumen @Comfortable_
Miałem plan złożyć kombajn do latania do 10k, ale teraz przez RAM to idzie ponad 12k.. eh