0

@PatrychoO
nie wybaczył po prostu świat to gra interesów a nie sentymentów i wartości

5

szkoda, że nie może być takiej zgody w pozostałych kwestiach, tylko żenujące wojny podjazdowe by gawiedź była podgrzewana do wojny plemiennej


2

@PatrykBarca
Jak wódka smakuje to niezależnie od wieku zły znak xDD

7

piękne to jest xD


0

@gumaz
od tylko kiedy zyskałem świadomość czyli jakieś 30 lat temu wspieram wośp, także pudło. Kwota raczej nie ma znaczenia bo każdy daje tyle ile uważa.

0

elengacko, zero wad z powodu malejącego spożycia alkoholu i papierosów

/photo/1

6

odwiedziła, prawda??


6

@Antimadridista_WR
jakby tam był lenglet w tej sytuacji to w 10 takich sytuacjach byłoby 11 karnych.

0

@draxidox
tutaj szersza wypowiedź


0

patrząc na obecne trendy na świecie, demografię, niechęć do nawet samej ciąży, połogu, konsekwencji etc. to za takie 50 lat surogacja może być całkowicie normalna


1

ah dla mnie na studiach było właśnie piękne te 2h między balowaniem a studiami/pracą
https://x.com/kosa64/status/2014229396974879055

3

KURWA!! dobrze, że nie poszedł do CHELSEA

3

boże jakie fermina ma liczby, ale bylibyśmy frrajerami oddając go do chelsea za paczkę fajek

0

nie to nie może być prawda xD to musi być ustawka


4

a my dalej polerujemy berło Amerykanom xD


0

@Kozinho. + brak sprzedaży Fermina za paczkę fajek

5

to akurat ciekawe, że ten naleśnik ma tyle asyst w LM w takim wieku

/photo/1

1

39% platforma, pora umierać


0

@SeWo77 bo ma siłę i co mu ktoś zrobi?
Nie ma we wszechświecie trybunału, który go za to osądzi, co widać z izraelem, który może mordować niewinnych ludzi a i tak włos mu z głowy nie spadnie.

0

zaraz jeszcze zakażą korzystania z aplikacji meta, kart graficznych nvidia xD smutne jak zaspała Europa by być w garści jednego szaleńca


1

widzę dzisiaj sporo niespodzianek, PSG przegrało, Monaco przegrało, szkoda

2

@YeastMoss dokładnie, można wyzywać trumpa, tupać nóżką ale liczy się realna siła, której Europa nie ma.
Trump zobaczył jak słaba jest Europa i to wykorzystuje. Oby to obudziło z letargu Europe, lecz jest już bardzo późno.

2

i w naszym chorym systemie tak to powinno co najmniej wyglądać


1

@michal26 @Irmscher10 już Ci nie odpisze xD tak samo jak zapytałem jakie zdolności powstrzymania ma tutaj Europa przed siłą USA.
Case @Comentateiro, powyzywać, puścić głupotę i niech się niesie.

2

w sumie ta


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall legitymizacja przemocy, pokazywanie że siłą można zabijać, przejmować tereny i nikt Ci nic nie zrobi, żadne ONZ, Europa, tylko siła i kasa.
USA potrzebuje Rosji do walki z Chinami.

2

i uciekamy przed rekordowym zadłużeniem xDD


0

@partymaker wow, jedno "xD" Cię boli, weź sobie wdechy bo musisz być bardzo przebodźcowany

0

@esem91 Jasne to zawsze jest argument, ale na pewno są miasta w Europie, równie o niekorzystnym położeniu i ta emisja wygląda o wiele lepiej.
Są to zapewne miasta gdzie nie ma energii z węgla tylko z atomu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?