draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Trochę mi przykro, że mija tydzień od tego legendarnego posta, gdzie zaorałem @Rifek @Safrani @NeroTFP1 @Starrk @Irmscher10 @Bocheno1 i Ty tego nie widziałeś.
Mam nadzieję, że nie będziesz wykorzystywać tej dyskusji w naszych kłótniach, OKEJ???
0
@mekston ja tam lubię mrozek
1
masakra jakaś, polecam obejrzeć, współczuje
1
to mnie zawsze śmieszyło xDD w tenisie nawet pierdnąć nie można lub machać flagą bo wielce przeszkadza
Dlaczego czegoś takiego nie mam w Darcie?
7
@BulaKG
ja własnie uwielbiam jak jest zimniej, co najmniej -5.
Wyjść rano na spacer przy -12 to coś pięknego.
Człowiek od razu lepiej się czuje, wraca do ciepłego domku, a latem człowiek wychodzi spocony jak świnia, wraca i dalej się poci jak świnia bez klimy.
5
i pięknie, coraz więcej takich mandatów wrzuca konfitura, czyli efekt działa.
Policja odkrywa prosty sposób do trzepania kasy, 1500zł i 8pkt zaboli.
0
@pt9 i to nie ja sprowokowałem xDD
16
to jest jakiś zart xd
17
a ten dalej na tym twitterze jak dziecko, co za żenada
3
@Pawlak1992 ja sie nie oburzyłem, myślałem ze powinniśmy po prostu trollujesz.
Tak jak napisał @NeroTFP1, zawsze sie mówiło o liczeniu bramek podwójnie w przypadku remisu
18
@Pawlak1992 serio takie pytanie xD?
0
Co uważacie o dwumeczu w LM w kontekście przewagi własnego stadionu.
Kiedyś liczyły się bramki na wyjeździe podwójnie, lecz czy teraz drużyna, która drugi mecz gra u siebie nie jest w lepszej pozycji?
Lub może waszym zdaniem nie ma to żadnego znaczenia?
Dla mnie dobrze, że bramki liczą się po równo, lecz wolę jak Barca gra drugi mecz u siebie, bo on teoretycznie jest rozstrzygający.
0
@Kgorecki2500 kwestia gustu jak zawsze, ja kiedyś też krytykowałem ekrany, asystentów do momentu aż nie zacząłem z nimi jeździć :D
1
piękna
4
ciężka praca milionów Polaków przez ostatnie 30 lat, szkoda tylko, że tak mało mamy kapitału i jesteśmy głównie podwykonawcami usług
7
@Roobo i to właściwe wykorzystanie mandatu posła, podobnie jak robi Litewka w sprawie zwierząt
0
piękny to był wpis xDD
2
Dokładnie :D
14
ale to był wał xD
3
dzień dobry
3
pomyliła wjazd i wjechała do przejścia podziemnego xDDDDDDD
0
@DariaFCB
Oj tak, już widzę mój lot 11 i 13h do Korei z dzieckiem
1
Araujo xD Już widzę tego GOAT'a na PSG
1
@DariaFCB
Częściowo się zgodzę, natomiast z drugą częścią nie bardzo.
Tak chcę zarabiać z żoną pieniądze (do milionów dużo brakuje) by właśnie mieć na wszelkiego rodzaju zachcianki.
Wycieczki własnie dają mnóstwo wspomnień, poszerzają choryzonty, poznaje się kulturę i można tak wymieniać jeszcze 100 powodów xD
Strasznie spłyciłaś temat.
1
dzień dobry
16
ah można oglądać bezkońca jak prześcieradła dostają wciry :DD
0
Od razu tutaj jakoś spokojniej i lepsze powietrze. :D
3
Ale pech, zabrakło wczoraj 3 karnych :/
https://x.com/i/status/2016612155437830574
0
mogą trafić w barażach na atletico madryt czy wykluczone zespoły z tego samego śmietnikowego miasta?
2
Komentarz usunięty przez użytkownika