2

@Comentateiro Trochę mi przykro, że mija tydzień od tego legendarnego posta, gdzie zaorałem @Rifek @Safrani @NeroTFP1 @Starrk @Irmscher10 @Bocheno1 i Ty tego nie widziałeś.
Mam nadzieję, że nie będziesz wykorzystywać tej dyskusji w naszych kłótniach, OKEJ???

0

@mekston ja tam lubię mrozek

1

masakra jakaś, polecam obejrzeć, współczuje


1

to mnie zawsze śmieszyło xDD w tenisie nawet pierdnąć nie można lub machać flagą bo wielce przeszkadza
Dlaczego czegoś takiego nie mam w Darcie?


7

@BulaKG
ja własnie uwielbiam jak jest zimniej, co najmniej -5.
Wyjść rano na spacer przy -12 to coś pięknego.
Człowiek od razu lepiej się czuje, wraca do ciepłego domku, a latem człowiek wychodzi spocony jak świnia, wraca i dalej się poci jak świnia bez klimy.

5

i pięknie, coraz więcej takich mandatów wrzuca konfitura, czyli efekt działa.
Policja odkrywa prosty sposób do trzepania kasy, 1500zł i 8pkt zaboli.


0

@pt9 i to nie ja sprowokowałem xDD

16

to jest jakiś zart xd


17

a ten dalej na tym twitterze jak dziecko, co za żenada


3

@Pawlak1992 ja sie nie oburzyłem, myślałem ze powinniśmy po prostu trollujesz.
Tak jak napisał @NeroTFP1, zawsze sie mówiło o liczeniu bramek podwójnie w przypadku remisu

18

@Pawlak1992 serio takie pytanie xD?

0

Co uważacie o dwumeczu w LM w kontekście przewagi własnego stadionu.
Kiedyś liczyły się bramki na wyjeździe podwójnie, lecz czy teraz drużyna, która drugi mecz gra u siebie nie jest w lepszej pozycji?
Lub może waszym zdaniem nie ma to żadnego znaczenia?
Dla mnie dobrze, że bramki liczą się po równo, lecz wolę jak Barca gra drugi mecz u siebie, bo on teoretycznie jest rozstrzygający.

0

@Kgorecki2500 kwestia gustu jak zawsze, ja kiedyś też krytykowałem ekrany, asystentów do momentu aż nie zacząłem z nimi jeździć :D

1

piękna


4

ciężka praca milionów Polaków przez ostatnie 30 lat, szkoda tylko, że tak mało mamy kapitału i jesteśmy głównie podwykonawcami usług


7

@Roobo i to właściwe wykorzystanie mandatu posła, podobnie jak robi Litewka w sprawie zwierząt

0

piękny to był wpis xDD


2

Dokładnie :D


14

ale to był wał xD


3

dzień dobry


3

pomyliła wjazd i wjechała do przejścia podziemnego xDDDDDDD


0

@DariaFCB
Oj tak, już widzę mój lot 11 i 13h do Korei z dzieckiem

1

Araujo xD Już widzę tego GOAT'a na PSG


1

@DariaFCB
Częściowo się zgodzę, natomiast z drugą częścią nie bardzo.
Tak chcę zarabiać z żoną pieniądze (do milionów dużo brakuje) by właśnie mieć na wszelkiego rodzaju zachcianki.
Wycieczki własnie dają mnóstwo wspomnień, poszerzają choryzonty, poznaje się kulturę i można tak wymieniać jeszcze 100 powodów xD
Strasznie spłyciłaś temat.

1

dzień dobry


16

ah można oglądać bezkońca jak prześcieradła dostają wciry :DD


0

Od razu tutaj jakoś spokojniej i lepsze powietrze. :D

3

Ale pech, zabrakło wczoraj 3 karnych :/
https://x.com/i/status/2016612155437830574

0

mogą trafić w barażach na atletico madryt czy wykluczone zespoły z tego samego śmietnikowego miasta?

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?