draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Corr ale wiesz, że ksef został przyjęty przez pis xD?
System kaucyjny niezależnie od władzy i tak musiał wejść xD
0
@Tasde
ja generalnie też uważam, że po covidzie straciłem w dużym stopniu smak
1
dzień dobry
0
totalnie sie gubię w necie, że jakieś randomowe osoby odbierają nowe fury z salonu xD
4
Najgorsze, że ja te wszystkie cytaty dokładnie czytam głosem tych ludzi xDDD
2
@NeroTFP1
siedze tam od kilku minut i leje ze śmiechu xDD
4
ciekawe ile ten bodyguard zarabia xD
8
jezu to już 17 lat
23
szkoła aktorska imienia Cristiano Ronaldo
9
dzień dobry
5
penalti a favor del real madrid
0
sponsor na koszulkach prawie wygląda jak DICK
1
@MesQueUnClub_87
A to akurat bez sensu, w soda stream elegancko na klik wchodzi
0
@MesQueUnClub_87
A czemu?
Dafi gorsze? To tylko nabój i C02
1
@Lukikiki
ja od kilku lat kupuję ziarka Costa do ekspresu, ale ja to bardziej piję mleko z kawą (latte) niż kawe z mlekiem :D
https://allegro.pl/oferta/costa-mocha-italia-medium-roast-1-kg-kawa-ziarnista-17661563832
0
@MesQueUnClub_87
A to może się zmieniło, ja po prostu jak kupowałem kilka lat temut to kierowałem się najpopularniejszym.
Dzisiaj jakbym kupował to bym kupił DAFI.
0
@Kgorecki2500 tęczówka > wszystko
3
@Kgorecki2500 pepsi, cola to szczyny
2
@clyde
Nic mi się źle nie wstawiło.
Po prostu zrobiłem z siebie idiote bo wstawiłem bez oglądania xD
Zapinamy pasy, karawana jedzie dalej.
6
a mógł zabrać ręcznik bramkarzowi xD
0
@Karol145 tzn? (15 znaków)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@loswariatofano okej, ale jakbym dzisiaj miał kupować to napewno bym postawił na jakiś polski saturator
0
@FcPortoFan1999 jeszcze kilka lat także może się wszystko wydarzyć
11
20 spokojnie osiagalne
1
@FcPortoFan1999 co z tego że trump nie wystartuje jak ma tam dwóch przydupasów co prezentują to samo :D
0
@addept to prawda, sam widze po znajomych, rodzinach, sam zachęcam do korzystania, jest to naprawdę pozytywny trend, gorzej dla producentów wody butelkowanej :D
4
@norbi77 chory kraj
1
@tbas upadek usa? straty wyceniono na 0zł, zero wad