3

@Corr ale wiesz, że ksef został przyjęty przez pis xD?
System kaucyjny niezależnie od władzy i tak musiał wejść xD

0

@Tasde
ja generalnie też uważam, że po covidzie straciłem w dużym stopniu smak

1

dzień dobry


0

totalnie sie gubię w necie, że jakieś randomowe osoby odbierają nowe fury z salonu xD


4

Najgorsze, że ja te wszystkie cytaty dokładnie czytam głosem tych ludzi xDDD


2

@NeroTFP1
siedze tam od kilku minut i leje ze śmiechu xDD


4

ciekawe ile ten bodyguard zarabia xD


8

jezu to już 17 lat


23

szkoła aktorska imienia Cristiano Ronaldo


9

dzień dobry


5

penalti a favor del real madrid

0

sponsor na koszulkach prawie wygląda jak DICK

1

@MesQueUnClub_87
A to akurat bez sensu, w soda stream elegancko na klik wchodzi

0

@MesQueUnClub_87
A czemu?
Dafi gorsze? To tylko nabój i C02

1

@Lukikiki
ja od kilku lat kupuję ziarka Costa do ekspresu, ale ja to bardziej piję mleko z kawą (latte) niż kawe z mlekiem :D
https://allegro.pl/oferta/costa-mocha-italia-medium-roast-1-kg-kawa-ziarnista-17661563832

0

@MesQueUnClub_87
A to może się zmieniło, ja po prostu jak kupowałem kilka lat temut to kierowałem się najpopularniejszym.
Dzisiaj jakbym kupował to bym kupił DAFI.

0

@Kgorecki2500 tęczówka > wszystko

3

@Kgorecki2500 pepsi, cola to szczyny

2

@clyde
Nic mi się źle nie wstawiło.
Po prostu zrobiłem z siebie idiote bo wstawiłem bez oglądania xD
Zapinamy pasy, karawana jedzie dalej.

6

a mógł zabrać ręcznik bramkarzowi xD


0

@Karol145 tzn? (15 znaków)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@loswariatofano okej, ale jakbym dzisiaj miał kupować to napewno bym postawił na jakiś polski saturator

0

@FcPortoFan1999 jeszcze kilka lat także może się wszystko wydarzyć

11

20 spokojnie osiagalne

/photo/1

1

@FcPortoFan1999 co z tego że trump nie wystartuje jak ma tam dwóch przydupasów co prezentują to samo :D

0

@addept to prawda, sam widze po znajomych, rodzinach, sam zachęcam do korzystania, jest to naprawdę pozytywny trend, gorzej dla producentów wody butelkowanej :D

4

@norbi77 chory kraj

1

@tbas upadek usa? straty wyceniono na 0zł, zero wad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?