5

@esem91
no debil xD w życiu bym nie poszedł do klubu gogo będąc w związku

0

@olav streść, oglądam Szewko ale mam tyle podcastów zaległych, że do tego dojdę za dwa tygodnie

2

ciekawe jak wyjdzie za x lat jaki był deal na Alasce dotyczący świata i jego funkcjonowania


2

@Imonkey
oj tak xD ja który dostaje bany za nazywanie russków orkami od moderacji wielbie swołocz rosyjską, nie chce mi się czytać dalej tego wysrywu

0

@ProMILs
Moja żona biegle mówi po koreańsku i myśli właśnie o mandaryńskim, ale to jest naprawdę ciężki język.

0

@Fog_W_1899
Nie powinno być, ale jednak są i USA nie pozwoli by zniknęli, musimy się z tymi pogodizć

2

@ranger3120 nic właśnie nie wpada na twitterze. Wszystko monotematycznie o geopolityce i Trumpie, jak coś wpadnie to Cię oznaczę

0

@domin1515 uuu głosowałeś na nawrockiego jak to nazywa @Comentateiro, jesteś faszystą i idźcie bronić tam tej Grenlandii

1

@Comentateiro
masz, i wracaj tam do wojenki i wyzwisk o nawrockich :D


0

kolejny szok dla Europy xD Rosja i USA mają zbieżne interesy, które nie muszą być przyjemne dla Europy


0

@Gibbon_FCB No dokładnie takie same, tylko, że on ma wojsko i kto mu zagrozi xD? Meksyk? Wenezuela?
Rosja z którą ma zbieżny interes?
Na pewno nie wyspa starości pt. Europa

10

piękny trolling xD ale to w zasadzie tyle mogą zrobić
A no i jeszcze kreda


2

@Dynak glupoty gadasz, zaraz Ci wyleci @Comentateiro zwyzywa i tyle xD Może iść sobie stać na tej Grenlandii i jej bronić bo chłop nie rozumie jak działa świat i przemoc w nim panująca.
Ludzie myśleli, że po wojnach trzydziestoletnich, mongloskich, wojna napoleońskch, 1 wojnie ŚW, 2 wojnie ŚW zawsze będzie pięknie jak to piszę @Comentateiro i taka Europa jest w dupie bo nie ma przemysłu i wojska by odstraszyć zagrożenia.

5

kolejny pokaz legitymizowania przemocy


4

@Comentateiro
Merytorycznie spytałem jak Europa ma odstraszyć trumpa od przejęcia Grenlandii.
Ośmieszeniem jest postawa Europy, siedząca w pokoju u trumpa jak petenci przed biurkiem bo nie ma własnej siły.
Ale co ja Ci będę tłumaczył jak Ty nic nie rozumiesz :D

1

@Comentateiro
Haha, no dawaj powyzywaj trochę :D Może znowu rundka pojedynku z GPT?
Hitler wybrany przez naród, czyli reprezentant Niemiec, stosuje Twoją analogie.
Zero merytoryki, jak zawsze.

0

@Comentateiro jak zwykle zero merytorki :D
Analogicznie błaźnił się Hitler a nie nazistowskie niemcy xD

2

@Cochise
Oczywiście, że Trump stanowi zagrożenie dla Europy, lecz to pokazuje słabość samej Europy.
Gdyby Europa miała mocny przemysł, wojsko, miała być czym odstraszyć agresorów.
A w tej sytuacji Trump może wjechać na Grenlandie, do Kanady i co mu zrobi Europa?
Taki Putin tylko przyklaśnie bo to uwierzytelnienie, że siła i przemoc dalej jest górom.

2

@Irmscher10 Jest ośmieszeniem bo przez właśnie wielbienie USA, Europa nie ma zdolności i Trump może wjechać na Grenlandie i co mu zrobi Europa? Wyśle 15 żołnierzy?
Czym Europa ma odstraszyć Trumpa by nie przejmował Grenlandi?

1

hehe, ale to jest ośmieszenie europy xD wszyscy już myśleli, że nie trzeba będzie rozwijać przemysłu, własnych obronności, aż nagle jest Rosja, USA i pokazują, że liczy si tylko siła


3

trump leakuje prywatne sms'y od Macrona xD do jakiego absurdu on jeszcze się posunie


1

@KamQiX
Niczego nie można gwarantować, ale jestem pewien na 100000%, że dzisiaj idąc na kulturoznawstwo i zaczynając uczyć się na mechanika czy tam stolarza, wiem kto będzie miał pracę.

0

@KamQiX oczywiście, dobry hydraulik, stolarz, automatyk przemysłowy, mechanik samochodowy, lekarz, stomatolog etc.
Wszystkie zawody manualne.

1

@pt9 bez psieckowy ślub

1

@Hektor16
ja zrobiłem z narzeczoną przyjęcie dla najblizszej rodziny w formie obiadu w plenerze i urzędnika w plenerze.
Na pytanie odpowiem inaczej, cieszymy się, że zrobiliśmy przyjęcie w formie obiadu, a kasę zaoszczędziliśmy dla siebie na podróże ^^.

5

współczuję takim osobom, serio. Teraz dietetyków są tysiące, część z tego nawet potrafi wypełnić chat GPT, totalnie nietrafiony kierunek na studia
https://x.com/7ringsful/status/2013228000947433907

9

o, jeszcze prześcieradła dla hakimiego i może taki komplecik do realu zabrać


6

XDDD??


4

@draxidox
patola


14

co to jest patologia z tym ręcznikiem xD i tam jeszcze na filmikach takie osoby jak Hakimi się pojawiają xD widać, że mentalność realu by oszukiwać


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?