draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@esem91
no debil xD w życiu bym nie poszedł do klubu gogo będąc w związku
0
@olav streść, oglądam Szewko ale mam tyle podcastów zaległych, że do tego dojdę za dwa tygodnie
2
ciekawe jak wyjdzie za x lat jaki był deal na Alasce dotyczący świata i jego funkcjonowania
2
@Imonkey
oj tak xD ja który dostaje bany za nazywanie russków orkami od moderacji wielbie swołocz rosyjską, nie chce mi się czytać dalej tego wysrywu
0
@ProMILs
Moja żona biegle mówi po koreańsku i myśli właśnie o mandaryńskim, ale to jest naprawdę ciężki język.
0
@Fog_W_1899
Nie powinno być, ale jednak są i USA nie pozwoli by zniknęli, musimy się z tymi pogodizć
2
@ranger3120 nic właśnie nie wpada na twitterze. Wszystko monotematycznie o geopolityce i Trumpie, jak coś wpadnie to Cię oznaczę
0
@domin1515 uuu głosowałeś na nawrockiego jak to nazywa @Comentateiro, jesteś faszystą i idźcie bronić tam tej Grenlandii
1
@Comentateiro
masz, i wracaj tam do wojenki i wyzwisk o nawrockich :D
0
kolejny szok dla Europy xD Rosja i USA mają zbieżne interesy, które nie muszą być przyjemne dla Europy
0
@Gibbon_FCB No dokładnie takie same, tylko, że on ma wojsko i kto mu zagrozi xD? Meksyk? Wenezuela?
Rosja z którą ma zbieżny interes?
Na pewno nie wyspa starości pt. Europa
10
piękny trolling xD ale to w zasadzie tyle mogą zrobić
A no i jeszcze kreda
2
@Dynak glupoty gadasz, zaraz Ci wyleci @Comentateiro zwyzywa i tyle xD Może iść sobie stać na tej Grenlandii i jej bronić bo chłop nie rozumie jak działa świat i przemoc w nim panująca.
Ludzie myśleli, że po wojnach trzydziestoletnich, mongloskich, wojna napoleońskch, 1 wojnie ŚW, 2 wojnie ŚW zawsze będzie pięknie jak to piszę @Comentateiro i taka Europa jest w dupie bo nie ma przemysłu i wojska by odstraszyć zagrożenia.
5
kolejny pokaz legitymizowania przemocy
4
@Comentateiro
Merytorycznie spytałem jak Europa ma odstraszyć trumpa od przejęcia Grenlandii.
Ośmieszeniem jest postawa Europy, siedząca w pokoju u trumpa jak petenci przed biurkiem bo nie ma własnej siły.
Ale co ja Ci będę tłumaczył jak Ty nic nie rozumiesz :D
1
@Comentateiro
Haha, no dawaj powyzywaj trochę :D Może znowu rundka pojedynku z GPT?
Hitler wybrany przez naród, czyli reprezentant Niemiec, stosuje Twoją analogie.
Zero merytoryki, jak zawsze.
0
@Comentateiro jak zwykle zero merytorki :D
Analogicznie błaźnił się Hitler a nie nazistowskie niemcy xD
2
@Cochise
Oczywiście, że Trump stanowi zagrożenie dla Europy, lecz to pokazuje słabość samej Europy.
Gdyby Europa miała mocny przemysł, wojsko, miała być czym odstraszyć agresorów.
A w tej sytuacji Trump może wjechać na Grenlandie, do Kanady i co mu zrobi Europa?
Taki Putin tylko przyklaśnie bo to uwierzytelnienie, że siła i przemoc dalej jest górom.
2
@Irmscher10 Jest ośmieszeniem bo przez właśnie wielbienie USA, Europa nie ma zdolności i Trump może wjechać na Grenlandie i co mu zrobi Europa? Wyśle 15 żołnierzy?
Czym Europa ma odstraszyć Trumpa by nie przejmował Grenlandi?
1
hehe, ale to jest ośmieszenie europy xD wszyscy już myśleli, że nie trzeba będzie rozwijać przemysłu, własnych obronności, aż nagle jest Rosja, USA i pokazują, że liczy si tylko siła
3
trump leakuje prywatne sms'y od Macrona xD do jakiego absurdu on jeszcze się posunie
1
@KamQiX
Niczego nie można gwarantować, ale jestem pewien na 100000%, że dzisiaj idąc na kulturoznawstwo i zaczynając uczyć się na mechanika czy tam stolarza, wiem kto będzie miał pracę.
0
@KamQiX oczywiście, dobry hydraulik, stolarz, automatyk przemysłowy, mechanik samochodowy, lekarz, stomatolog etc.
Wszystkie zawody manualne.
1
@pt9 bez psieckowy ślub
1
@Hektor16
ja zrobiłem z narzeczoną przyjęcie dla najblizszej rodziny w formie obiadu w plenerze i urzędnika w plenerze.
Na pytanie odpowiem inaczej, cieszymy się, że zrobiliśmy przyjęcie w formie obiadu, a kasę zaoszczędziliśmy dla siebie na podróże ^^.
5
współczuję takim osobom, serio. Teraz dietetyków są tysiące, część z tego nawet potrafi wypełnić chat GPT, totalnie nietrafiony kierunek na studia
https://x.com/7ringsful/status/2013228000947433907
9
o, jeszcze prześcieradła dla hakimiego i może taki komplecik do realu zabrać
6
XDDD??
4
@draxidox
patola
14
co to jest patologia z tym ręcznikiem xD i tam jeszcze na filmikach takie osoby jak Hakimi się pojawiają xD widać, że mentalność realu by oszukiwać