draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to zawsze muszą być oni xDD
0
@tbas
argumentum ad absurdum z tym, że rolnik kupił chińczyka xD
tak samo pewnie Ci przeszkadzają ukraińcy co jeżdżą drogimi furami co?
Taki sam argument z dupy xD
12
Linkedin to piękne miejsce do lizania się po jajkach xD
1
@NeroTFP1 piękny przepis, zero wad
0
ah tęsknie za taką pogodą. Człowiek zdrowszy bo tyle choróbsk nie ma co by 0C.
Na drogach też o wiele lepiej, tak jak teraz podróżowałem przy -8 w wigilie vs 0/-1 i ta gołoledź
4
w tym roku również będzie orędzie 2-godzinnego prezydenta prawda?
Bosh, co to był za gość :D
3
jak dla mnie decyzja by budować na >300km/h jest dobra, lecz głupotą jest w takiej sytuacji nie wspierać polskiego rynku, która nie ma obecnie kolei tych prędkości
1
jak w masełko
0
@Martwy
Oho, brak argumentów, rzuca się głupotę i tyle :D
0
@Martwy Jaka szkodliwość?
Jaka jest skala kiedy jest szkodliwe a kiedy nie? Liczy się w postach na dany temat na dzień?
0
@Martwy Różnica jest taka, że mój bełkot polityczny nie łamie prawa jak rozpieprzone tłumiki gruzów, które przeszkadzają ludziom w nocy.
2
@Huck
mam pod domem parking auchan, co jakiś czas spotykają się właśnie takie zloty gruzów w stylu pierdzących e46 i jest po prostu hałas.
Jakoś wszelkie duże zloty legalne nie mają z tym problemu.
3
oho, golfów śmietników i innych e46 nie żal, połowa tych gruzów nie powinna przeglądów przechodzić
11
hehe xD Najman z rigczem
0
@MessiForeverTheBest no wyrok i protesty
1
a to akurat ciekawe, Czechy pamiętam 5 lat temu były stawiane jako wzór jeżeli chodzi o dzietność a obecnie jest tam podobnie jak w Polsce.
Tam też były protesty TK??
9
@urbipl lewica nie potrafi zrozumieć, że sa osoby z mózgiem, które wiedzą jak giętki kręgosłup ma trzaskowski xD
fajnie na ten marsz niepodległości poszedł
0
jak tam robaki, kto dzisiaj w tyrce musi dymać? pozdrawiam cieplutko z urlopu
0
@LeszekFCB no w sumie tak xD
13
dwa razy do pustej xD
3
@michaleu kilkadziesiąt razy,
najdalej Korea, 13 godzin, masakra w ekonomicznej tyle siedzieć..
Marzę by kiedyś polecieć biznes klasą.
1
w sumie prawda xDD
0
to prawda, ten gość prowadzący nie jest najostrzejszą kredką w piórniku xDD
0
@MeAndSwan myślę, że jednak szanują swój kanał i nie chcą by był zdjęty przez niebezpieczne głupoty które mogą palnąć
0
ale zesranie w komentarzach o cięcie materiału i oskarżanie o metody tvn'u xDD
0
@Aragorn33 najwidoczniej nie łamią prawa bo państwo na to pozwala
0
@Aragorn33
Nie oglądam ich oprócz filmików z twittera, dzięki temu mogę poznać również trochę z innej strony z np. komentarzem obecnie generała Andrzejczaka.
1
@maroon xD?? lepiej u tych śmietników ogladać?
0
Póki co spoko materiał z kamratami, są ich wypowiedzi i kontry głupot które wypowiadają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika