0

kto ogląda Bartosiaka ten rozumie xD


3

co roku widzę plują się o te premie, szczególnie młode osoby jakby to był obowiązek pracodawcy xD


6

a zwrócisz takiemu uwagę to jeszcze mordę będzie darł, że nie ma gdzie zaparkować xDDD
patologia


0

@Starrk
jakby średnio ceny w polsce po 5,18 to jeszcze, ale średnia nawet nie jest bliska tego xD

2

No w sumie ta xD


1

@Safrani ostatnio modne są psie spa.
Można kupić voucher na wizytę w salonie pielęgnacji zwierząt z jakąś fajną kąpielą, psiecko będzie szczęśliwe

1

@FcPortoFan1999 największy syf na rynku dla psa xDDD

4

@Jakchcesz
tak serio to mnie denerwuje jedynie klimatyzacja dotykowa i to, że czasami te tablety się po prostu wieszają.
Ale ja też nie jeżdżę samochodami premium bo to tylko grupa VAG :D
Może w takim bentleyu się nie wiesza

0

spoko, też kiedyś hejtowałem te wszystkie monitory, tablety :D
A teraz nie wyobrażam sobie robić dziesiątek kilometrów bez choćby głupiego ACC.
Oczywiście, bez tego też można jeździć, ale w przypadku jak robi się długie dystanse, człowiek o wiele mniej się męczy za kółkiem


9

hehe ciężkie się wylosowało xD


2

przepraszam, że rano o 8 nie dałem żadnego politycznego posta. obiecuję poprawę

2

trzeba pamiętać o pośmiewisko platformy, która przeszkadzała pracy Straży Granicznej


1

garnitury wyprasowane na dzisiejszy wpierdol prześcieradeł??

0

@mrboom
Btw. masz taką słaba percepcję, że obejrzałeś ten filmik i pomyślałeś, że to na serio?
Chociaz myślę, że jesteś jednak inteligentny i zbudowałeś swoją tezę na podstawie opisu, bez oglądania filmiku.

0

@mrboom
No to pokaż te komentarze xD
Bo jak ktoś to dobrze ująl, są pelikany co złapały tego baita.

0

@mrboom
Ty naprawdę masz taki problem by odróżnić prześmiewczy filmik od prawdy xDD?
Wyjaśnie, to jest hiperbola do prawdziwych samochodów a nie rzeczywisty problem


12

bosh, jaka to jest dziecinada xD
eh oni nigdy nie będą aspirować by być traktowani poważnie

/photo/1

1

@MesQueUnClub_87
Jeszcze gość trzepie hajs z yt na frajerach co się kłócą xDD
Jedeen policjant powiedział na nagraniu, że konfitura nie miałby co robić gdyby Ci ludzie nie robli z siebie durniów po prostu
Ale to taka Polska cecha, nie mam racji ale się kłócę.

0

@draxidox


No tak, nie ma gdzie parkować dla polaka robaka co mu żal 5 zł.

2

ojoj, kilka dni wcześniej została dziewczynka potrącona a i tak ludzie parkują bo nie ma miejsca xDD żenada


1

@Roobo
a nawet nie wiedziałem i nie chciało mi się weryfikować xD

4

@Fog_W_1899
Nie łaczyłbym jej z platformą bo ona chyba nawet nie startowała z ramienia PO w ostatnich wyborach? Nie chce mi się weryfikować.
Po prostu jest odklejona.

11

kolejny dzień żenującej klasy politycznej


0

@Exerion
A ja mam to w dupie, dla mnie nawet może być 0.
Jestem po alkoholu, nie czuję się, nie jadę.
Jeżeli mam wątpliwości, jadę taksówką zbadać się.

10

i pięknie, pijaków nigdy nie żal


13

zawsze śmieszy xDD


1

czekam tylko ataki na redakcje zero ze strony mediów w stylu onet i wirtualnapolska :D
Bardzo dobrze, że takie medium powstaje. Słowik jako redaktor naczelny to jest top.


0

@macio_944
Yamal asysta, rashford gol xD

1

Garcia Out
Ter stegen In

0

Nagle murarze ruszyli dupe i zaczną grać w piłkę nożną?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?