8

Obejrzałem właśnie na netflix serial "Kapitanowie Mundialu" i dalej czuję blady strach jak widzę tę akcję z 122 minuty Kolo Muainiego. Po prostu czuję duży dyskomfort.

Dodatkowo minęły już prawie 3 lata, widziałem setki razy te sceny z finału a ja dalej łzy w oczach jak widzę Messiego w tym finale..

0

to jest beznadziejność naszej polityki zagranicznej.
My chcemy miłych słów, podziękowań, gestów, a liczy się realna polityka.
Nikt nie pamięta o hełmach niemieckich, tylko liczą się interesy.
PiS miał wiele lewarów w 2022r. Nie mówię, że dawanie sprzętu nie było w interesie polski, lecz można było wtedy brutalnie wymuszać, niektóre rzeczy tak jak to robią USA, czy Niemcy na nas polityką UE


1

@gumaz
Uciekam lub idę do więzienia, nie mam zamiaru ginąć za niekompetencję elit, które sobie odlecą jako rząd na uchodźstwie xD
Wolę zająć się rodziną niż ginąć na froncie.

12

za mocne xD


9

piękne xDD


2

GALAKTYCZNY real -4, nawet mi was nie żal :D kupcie sobie jeszcze srembape, halanda, ronaldo a i tak zawsze gorsi

4

Chroń nas boshe od kontuzji i by Flick został, proszę

2

i pięknie, GALAKTYCZNY real srający kasą jak z fify -4 punkty do Barcelony co nie ma ksay na papier do dupy i musi kupować jakiś rashfordów ze śmietnika xDDD pięknie to jest
Ps. Rashford to kocur

19

simeone jak spierdala przed flickiem xDDDDDDDDDDDDDDDd

2

Rashford, pięknie tutaj się zachował, zrobił bramkę

0

Pedri zrób mi kaszojada jeeeezu

0

Raphinha co za mental xD
To jest niesamowite jak sobie przypomnę lata z obsranym Lengletem czy Suarezem

0

@kanver_ dodaje szybkości i dokładności podań

1

Yamal co za pasy, widać energię. Zajebiscie

3

nie mogę się doczekać, by zaśpiewać hymn barcy przy pełnym skończonym stadionie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

dobrze, że zmieniło się tyle w temacie praworządności. Bo zmieniło, prawda?


12

Dla mnie naszym największym wzmocnieniem ostatnich miesięcy jest powrót Joan'a do bramki po kontuzji.
Czuję o wiele większy spokój z nim niż ze Szczęsnym.

1

pięknie się rozwijają, widać ból tyłka mainstreamu. Cieszy też, że koalicja się otwiera i tak jak Zembaczyński dobrze się pokazał, tak jest szansa dla pozostałych.
Nie ma medium o takim formacie w tym momencie gdzie każda ze stron może przyjść i przez 2 godziny się swobodnie wypowiadać.


6

śmiechłem xDD niech jeszcze mury postawią


5

UOKiK to jest chyba jedyny urząd, do którego nikt nie ma pretensji, bo każdy jest konsumentem xD
Pięknie, że działa


0

co za patologia xDDD
tym bardziej każdy, kto jest przeciw dwu kadencyjności jest idiotą lub ma tam rodzinę xD


1

@Comentateiro i co? i na co komu kaszojad? To ja za 20 lat...
.
.
będę podawać komuś tak jedzenie
https://x.com/GoniecPL/status/1995337556091924570

1

to już 6 lat xD niesamowite jak ten czas leci, pamiętam jakby to było maks 2 lata temu. I ten człowiek odbierający kwiaty jako pierwszy zarażony w Polsce xD


15

piękne państwo xDD


13

To jest piękne w Polsce, bezpieczeństwo. Coś czego brakuje w muzułmańskiej części Europy


0

Kajzerka w piekarni dzisiaj 1.25zł.
Bosh człowiek zatrzymał sie na 0.15zł w biedronce.

5

jak to się nazywa takie osoby w takich momentach? pożyteczny idiota?


2

jestem fanem tego przejścia xD
Zima, godzina 18, Tir 20 ton, i ktoś wychodzi zza przeszkody, idealnie

/photo/1

0

czyli szykuje się na miękkie lądowanie po zmianie władzy na yt


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?