draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
dzisiaj tak
0
@KRISU77 duda wtedy był już jedną nogą poza belwederem w zasadzie
1
@arasz1819
Nie muszę dzwonić, różnica między nami jest taka i nie jestem zafiksowany. A na Orbana pluje bo jeździ do ruSSków jak na uciekinierów jak zero(ziobro).
1
@Eklerek nie pokazuj tego @Aragorn33 bo zaraz zrobi tutaj fikołki by bronić wodza z tej głupoty xDDD
5
spoko inicjatywa
0
@gumaz przy stole wigilijnym nie gada się o polityce gościu
0
szczęsny by puścił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
łeb mnie od tego boli jak urżnięto kurze złote jaja i wypluto
2
@JimMorrisonFCB tutaj skrót, wczoraj zrobił materiał Stanowski i jest burza w internecie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16283900#comment-16283928
5
pięknie, że Stanowski wspiera Olgę. Liczę, że Brzoska się jeszcze włączy i polskie państwo bo to jest patologia
15
dzisiaj tak xDDDD
1
@adi7adi8
pewnie usuną i będą oszukiwać, w ich stylu
0
hehe xD na poziomie obecnego rządu
5
piękna jest ta retoryka rządu i tvp, by raz respektować neosędziów, a raz nie xD
patologiczne państwo
4
tak przy piątku xDD
3
ona dalej pracuje w tvp xDDD parodia
https://x.com/moshetonychin/status/1994394488681402824
6
w naszej polityce nie do pomyślenia xD te wszystkie tumany z collegium human
13
piękne :D
0
@Comentateiro nagrałem taki filmik, zagotowała mnie ta żabiara, co uważasz?? Jak się zachowałem??
0
no śmiesznie xD
1
@Aveiro
#nikogo
0
@Ojciec5tkidzieci
ile jest patologicznych programów w stylu "UWAGA" TVN czy coś, gdzie właściciel przez kilka lat nie może swojego mieszkania odzyskać bo go jakiś debil zamieszkuje xD
Jeszcze jak właściciel pójdzie i go wywali z mieszkania to jeszcze może pójść siedzieć.
PATOLOGIA. Trzeba rynek wynajmu naprawić.
Poprawić prawo by dać możliwość wywalenia z miejsca Właścicielowi.
4
@NeroTFP1
Jak dla mnie żałosne. Tak samo, jak zginął ten pilot. Osoba na pewno majętna, zbiera jeszcze hajs xD
Jakoś nikt nie robi zbiórek po zwykłych osobach co giną w wypadkach, zostawiają żony, dzieci. Takie sytuacje dzieją się każdego dnia i nikt tam nie dostaje 100+ tysięcy ze zbiórek.
1
@Huck
tutaj też skrót
https://x.com/trajektoriePL/status/1948333204609363993
10
Tam każdy umoczony jest w korupcję xD ciekawe ile z wysłanego hajsu zostały wysrane komuś do kieszeni
0
@Huck Olga Malinkiewicz, przepraszam powinienem zostawić całość personaliów.
0
@Arkon ja wydaje średnio 3 tysiące na paliwo miesięcznie, z czego w tym roku wydane tylko 33 tysiące na paliwo, plus koszta leasingu, i jakieś tam śmieszne odliczenie paliwa :D
https://zapodaj.net/plik-2VcZwrx4mx
2
polecam wczorajszą rozmowę w K0 z Olgą.
Stosunkowo mało osób zna Olgę, a naprawdę historia jest ciekawa
1
@Arden debil totalny xD