2

dzisiaj tak


0

@KRISU77 duda wtedy był już jedną nogą poza belwederem w zasadzie

1

@arasz1819
Nie muszę dzwonić, różnica między nami jest taka i nie jestem zafiksowany. A na Orbana pluje bo jeździ do ruSSków jak na uciekinierów jak zero(ziobro).

1

@Eklerek nie pokazuj tego @Aragorn33 bo zaraz zrobi tutaj fikołki by bronić wodza z tej głupoty xDDD

5

spoko inicjatywa


0

@gumaz przy stole wigilijnym nie gada się o polityce gościu

0

szczęsny by puścił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

łeb mnie od tego boli jak urżnięto kurze złote jaja i wypluto


2

@JimMorrisonFCB tutaj skrót, wczoraj zrobił materiał Stanowski i jest burza w internecie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16283900#comment-16283928

5

pięknie, że Stanowski wspiera Olgę. Liczę, że Brzoska się jeszcze włączy i polskie państwo bo to jest patologia


15

dzisiaj tak xDDDD


1

@adi7adi8
pewnie usuną i będą oszukiwać, w ich stylu

0

hehe xD na poziomie obecnego rządu


5

piękna jest ta retoryka rządu i tvp, by raz respektować neosędziów, a raz nie xD
patologiczne państwo


4

tak przy piątku xDD


3

ona dalej pracuje w tvp xDDD parodia
https://x.com/moshetonychin/status/1994394488681402824

6

w naszej polityce nie do pomyślenia xD te wszystkie tumany z collegium human


13

piękne :D


0

@Comentateiro nagrałem taki filmik, zagotowała mnie ta żabiara, co uważasz?? Jak się zachowałem??


0

no śmiesznie xD


1

@Aveiro
#nikogo

0

@Ojciec5tkidzieci
ile jest patologicznych programów w stylu "UWAGA" TVN czy coś, gdzie właściciel przez kilka lat nie może swojego mieszkania odzyskać bo go jakiś debil zamieszkuje xD
Jeszcze jak właściciel pójdzie i go wywali z mieszkania to jeszcze może pójść siedzieć.
PATOLOGIA. Trzeba rynek wynajmu naprawić.
Poprawić prawo by dać możliwość wywalenia z miejsca Właścicielowi.

4

@NeroTFP1
Jak dla mnie żałosne. Tak samo, jak zginął ten pilot. Osoba na pewno majętna, zbiera jeszcze hajs xD
Jakoś nikt nie robi zbiórek po zwykłych osobach co giną w wypadkach, zostawiają żony, dzieci. Takie sytuacje dzieją się każdego dnia i nikt tam nie dostaje 100+ tysięcy ze zbiórek.

1

10

Tam każdy umoczony jest w korupcję xD ciekawe ile z wysłanego hajsu zostały wysrane komuś do kieszeni


0

@Huck Olga Malinkiewicz, przepraszam powinienem zostawić całość personaliów.

0

@Arkon ja wydaje średnio 3 tysiące na paliwo miesięcznie, z czego w tym roku wydane tylko 33 tysiące na paliwo, plus koszta leasingu, i jakieś tam śmieszne odliczenie paliwa :D
https://zapodaj.net/plik-2VcZwrx4mx

2

polecam wczorajszą rozmowę w K0 z Olgą.
Stosunkowo mało osób zna Olgę, a naprawdę historia jest ciekawa


1

@Arden debil totalny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?