1

@Bobo25
ja jednak zbyt dużo jeżdżę (ok. 60kkm w roku) i nawet jeżeli kilka procent zimowe będą lepsze od letnich/wielosezon to dużo mi to daje.

2

się budzą, ja co roku przed 1 listopada cyk zimowe.
Pewnie nie mieli czasu jechać wcześniej na zmianę, to teraz mają czas stać kilka godzin w kolejce xD


2

czyli jesteśmy w cyklu powrotu kamratów. Ciekawe za ile miesięcy wrócą do paki


1

@Arkon dlaczego? Bardzo dobrze podjął tematykę zakrzywiania czasoprzestrzeni przez czarne dziury, wiadomo jest tam element Sci-fi

4

@Arkon
Interstellar

6

okej, jest community note, ale to jest obrzydliwe. Niesamowite jak lobby niemieckie działa (zapewne to oni) by zakrzywiać historię


2

ale co jak co, zachował się mądrze i zamiast stać to uciekał przed kolizją


1

@Kgorecki2500
ale jest tam santander, ing, mbank.

2

top 10 w Polsce i same banki, które dodatkowo nie są polskie xD


0

@maroon okej, będę Cię teraz oznaczał w każdym wątku gdzie te same osoby się oznaczają, to jest normalne na tym serwisie wiesz?

0

@maroon ja zapraszam do dyskusji, po to jest funkcja oznaczania na la bambi

0

@Kgorecki2500 ja myślę, że jednak wesoły jak przyjąć ile robi hajsu na yt z frajerów na tym contencie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

6

ciekawe, wszędzie tam, gdzie nagrywa konfitura prędzej czy później pojawiają się słupki xD
Komentującym tutaj i wyzywającym go oczywiście styki palą się pod kopułą, że to tylko potwierdza słuszność jego roboty


10

szkoda Poli Matysiak, faktycznie jest kimś wartym uwagi z lewej strony co nie pieprzy głupot na lewo i prawo


1

@pt9 uuu trudne się wylosowało xDD

5

i co? i co?? łyso? kaszojad by tylko się darł a nie uratował życie @Comentateiro


14

piękna jest jechanka ostatnio na twitterze xD


0

platforma jak zwykle inteligentnie :D


3

@bezalkoholowy
no bo nie jest takim ściekiem jak kurskiego trzeba to obiektywnie przyznać, ale dalej to jest syf i mogą bronić tego tylko silniczki.

4

czysta woda xD szczujnia


0

@marcin62
To akurat wiem, że nie ich format, ale przynajmniej mogłoby być memicznie. Tracą na tym ich partie, bo młodsze pokolenie jak i 30-39 zmienia swoją orientację z Pis i PO

0

@Kasy niewygodnie bo nie ma sprzyjającego dziennikarza i ludzie będą dzwonić xD?
Jakoś Sikorski mógł wpaść, to samo Żurek

2

i fajnie, szkoda, że tusk i kaczyński nie mają jaj przyjść i otworzyć się na nowe


4

lewy co za kurwa klasa, brawo

12

150 baniek zysku, niecały milion podatku xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
co to jest za plucie w twarz, tymczasem ty zapieprzaj na UoP i JDG xD


12

dziwne, mój rachunek za prąd dalej nie jest tańszy o 33%

/photo/1

5

nie no, to już totalna głupota xDD


3

1

@Hosh
Chłopie, GPT to jest najpiękniejsza rzecz do kłótni na tym darmowym portalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?