6

@Starrk najgorsze jest to, że proces pewnie potrwa z 15 lat, a to powinien być bezwzględny wyrok, jak najszybciej.
mamy jakiś neosędziów, których jedni akceptują drudzy nie.
Patologia z Państwa na całego, nie mamy niezależnych sądów

W innych krajach jak wychodzi taka afera to ludzie odchodzą z posad, polityki ale nie w naszym grajdole.

7

dobrze, że WP działa.
Trzeba to nagłaśniać, bo to jest gruby wał i patologia


0

@FCB_dimiC
Spoko, zawsze miło jak przychodzi pismo z policji z informacją, że zgłoszony został ukarany.

2

dokładnie, jak ktoś w tak jawnym sposób okrada państwo jak to robili pisowcy powinno być przyspieszone z urzędu postępowanie i wyjaśnienia
Sprawa na 400 baniek


0

@FCB_dimiC
Haha, czyli dalej potwierdzasz, że w sumie spoko jak będą sobie jeździć samochodzikami po chodnikach i blokować np. straż :D
brawo

0

@FCB_dimiC
Oczywiście, że nie pisałeś, że blokowanie przejazdu dla karetki jest okej. Ale popieranie idiotycznego parkowania niesie właśnie za sobą takie konsekwencje jak tutaj, lub rozjeżdżanie ludzi na chodnikach, bo UWAGA. Co roku giną ludzie na chodnikach

4

ale to jest żenada xD


0

@MysticCat
Zapewne tyle papierów OSP by musiało wypelnić, udowadniać, że wolą jednak by ktoś umarł niż narażać własny tyłek.
Ale @FCB_dimiC Ci wyjaśni, że parkowanie jest okej.

0

@MesQueUnClub_87 nie no zaraz wpadnie @FCB_dimiC @RobiS @thorin i będą hejtować wóz OSP, że jeszcze na sygnale jedzie i hałasuje xD
Tak właśnie wygląda obraz pozwalania patologii na parkowanie w miejscach niedozwolonych, rozjeżdżanie ludzi na chodnikach

1

a potem pojawiają się tutaj obrońcy łamania przepisów i hejterzy konfitury, który robi to dla kasy i dobrym celu
Niech do Was też nie dojedzie pogotowie


0

Yamal powinien skulić ogon i do szatni a nie jeszcze kłapać mordą

2

Gdyby tak Lenglet zrobił to na bank karny xDDDD

3

Dobra Yamal w dupie z tym meczem, dawaj Kings League i jakąś dupa z onlyfansa

8

Yamal kurwa sie na tych nogach opiera, nie wytrzymie

5

Vini tą akcją przyćmił dupsko yamala

0

Dawaj Cuenca i Tello na boisko

1

No to jest klasyka, karny dla realu - check

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Yamal ma za wysoko spodenki, musi trochę dupy pokazać

2

Yamal może buty w tym meczu czyścić Viniemu

0

Brawo pedri ufff

0

@Ptasior
Ale tutaj chodzi by wlasnie raz takie 1vs1 wyjął

8

Pisałem że najbardziej boli brak Garci w bramce. :((((((

0

@maroon
Fermin aka Guler

0

Garcia to wyjmuje

0

Hahaha, a pisałem przed meczem ze karny zaraz xD

0

Dobra, to co karny Mbappe?

0

Ah zawsze w serduszku pojedynki Messi Ronaldo, Mourinho, rzeźnicy z Realu, ah co to były za czasy

0

Mbappe, oby palił sie jak zawsze na offside

0

@Czyhrynski
oby w tym meczu też tak się stało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?