30

pięknie platforma i pis są w to umoczeni, fanatycy i tak będą bronić


16

@norbi77 niech mi jakiś palacz odpowie, serio nie można wytrzymać, by zrobić to w domu? Trzeba to robić w tak obrzydliwy sposób publicznie?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas @Safrani
Nie ma co dodawać do waszej wypowiedzi.
Mlodzi wszyscy chcą pracować w korpo, najlepiej 4 dni, z kawką, zarabiać 15 netto w Wwa.

A gdy powiesz, że trza ciężko pracować to od razu jesteś dziadersem, milenialsem który został wykorzystany xD eh

8

Dzień dobry w ten piękny dzień


0

@July_6_BcN i te paskudne strefy zamieszkania nie? ha tfu na 20.

0

@July_6_BcN
szybciej pieszo? 210 na A i 180 S xD?

1

no i pięknie


1

wina sklepu, brak miejsca parkingowego


8

No w sumie prawda


0

To jak tam, kto dzisiaj w ten piękny dzień bez urlopu, w tyrce, robi na tego nieroba śmierdziela szefa???

4

pamiętam jeszcze jak ruSSki dodawali filmiki przed zimą 2022r. symbolizujące problem z ogrzewaniem w krajach europejskich :D


3

Pięknie Karol, blokada niemieckiego lobby


3

obejrzałem to i dalej nie wiem, o co chodzi temu Zielke xD zero konkretów tylko jakieś pierdzielenie bez dowodów
https://x.com/kosa64/status/1987252721599324478

4

Polska vs Niemcy 2:0


6

Rafał za 5 lat dalej bedzie kłamać, że sie pojawi xD
Bez kręgosłupa przegra kolejny raz


0

@Transu96
Walczy z patologią by nie rozjechała baby z wózkiem lub innego pieszego, po prostu pochwal sie ze Cie nagrał i ośmieszył.

1

@Transu96 typowo, gówno wie i się wypowiada xD
Na samym początku wzywa policję
Tylko niestety tego nie ma na filmiku pod tezę.

0

@clyde o tutaj
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
Bardzo przystępna pigułka statystyki, wykresy tabele etc.

0

@clyde a czy ja jestem google?
Policja co roku w formie raportu pdf zamieszcza takie dane na swojej stronie. Pisałem na ich podstawie nawet pracę kiedyś.
Nie jest to wiedzą utajniona, lecz strzelam że rocznie rozjechanych jesy kilkanaście pieszych na chodniku

1

Komentarz usunięty

0

@Mokaczino
Sorry mam jeszcze tylko kilkanaście minut

1

@Transu96 widzisz, czasami na agresję jedynie agresja dziala, tak to niestety z taką patologią jest, ale Ty niestety nie zrozumiesz bo w końcu śmieszne ze karetka dojechać nie może nie?
Jeżdżenie po chodniczku ważniejsze, szkoda 5zł na parking.

0

@VegetaPolska 25 lat bana na la bambi lub 50zł mandat

1

@Transu96
Pochwal sie jak zablokowałeś dojazd służb


2

O @Transu96 dumny ze sam lub kolega zablokował chodnik i uniemoziwlil dojechać służbom xD.
Co tam, niech umierają, ważne by na chodniczku zaparkować


3

Piękna robota. Cieszy, że jest pozytywna reakcja karania na zgłoszenia konfitury.
20 tysięcy wpadnie z golenia szkodników.


2

O nie, wredne miasto po filmach konfitury kolejny raz postawiło słupki. ://
Miasto się czepia samochodziarzy rozjeżdżających pieszych na chodnikach


1

Żenująca jest to wojna Polsko-polska


3

niesamowite ile te drony FPV syfu po sobie zostawiają


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?