29

w sumie prawda xD


4

piękne pękają 4 litery wrogom Pana Bogdana


2

dobra to dawać wylew i karny z dupy kurwa 0:1 mbappeeee puff ppuf

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Dajcie tutaj Barcelone , Lengleta i karny na 10000000%


0

tego nam brakuje Garcia w bramce.
Barcelona na miejscu realu w tej formie by się tam zesrała z 4 razy, tak jak to było w meczu LM 0:4 D:

1

Z Barceloną wszystko by wchodziło :)))))))))))))

5

I pięknie, obowiązek prezydenta. A klamczuszek Rafałek co deklarował kolejny raz wstyd, niech sobie jedzie na campus polska.


3

to fakt, sam obserwuje, że po Polsce teraz a 15 lat temu jeździ się o lepiej pod kątem kultury, bezpieczeństwa, lecz dalej zdarzają się odpały.
Oczywiście jest to również powiązane z coraz bezpieczniejszymi samochodami.


10

ciekawe czemu Newsweek nie atakuje kapłanek platformy xDD


0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

18

Bosak co zaorał i zasiał xDDDD


0

ale ten podział polski jest piękny xDD


4

czemu usunięte? Rymanowski to jest top dziennikarz w Polsce


8

Haha Newsweek co dał. Czego sie spodziewać po Niemcach - szkalują jednego z obecnie top dziennikarzy w Polsce.


0

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro
A to współczuję. Jak to jest po stracie mamy? Z pewnością po roku już jest inaczej, lecz czy łatwiej?

1

@Comentateiro
co robili Twoi rodzicie na cmentarzu w dniu dzisiejszym?

1

@Lanosss
Osoba szczupła zawsze będzie lepiej wyglądać niż otyła jak powyżej.

12

mmmm promowane otyłości


2

@arasz1819
ale otrzymał w pierwszej turze niecałe 30% także musi zrealizować 1/3 tak??
tak mówi tusk.

1

piękne kino :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?