draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
w sumie prawda xD
4
piękne pękają 4 litery wrogom Pana Bogdana
2
dobra to dawać wylew i karny z dupy kurwa 0:1 mbappeeee puff ppuf
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Dajcie tutaj Barcelone , Lengleta i karny na 10000000%
0
tego nam brakuje Garcia w bramce.
Barcelona na miejscu realu w tej formie by się tam zesrała z 4 razy, tak jak to było w meczu LM 0:4 D:
1
Z Barceloną wszystko by wchodziło :)))))))))))))
5
I pięknie, obowiązek prezydenta. A klamczuszek Rafałek co deklarował kolejny raz wstyd, niech sobie jedzie na campus polska.
3
to fakt, sam obserwuje, że po Polsce teraz a 15 lat temu jeździ się o lepiej pod kątem kultury, bezpieczeństwa, lecz dalej zdarzają się odpały.
Oczywiście jest to również powiązane z coraz bezpieczniejszymi samochodami.
10
ciekawe czemu Newsweek nie atakuje kapłanek platformy xDD
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
18
Bosak co zaorał i zasiał xDDDD
0
ale ten podział polski jest piękny xDD
4
czemu usunięte? Rymanowski to jest top dziennikarz w Polsce
8
Haha Newsweek co dał. Czego sie spodziewać po Niemcach - szkalują jednego z obecnie top dziennikarzy w Polsce.
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro
A to współczuję. Jak to jest po stracie mamy? Z pewnością po roku już jest inaczej, lecz czy łatwiej?
1
@Comentateiro
co robili Twoi rodzicie na cmentarzu w dniu dzisiejszym?
1
@Lanosss
Osoba szczupła zawsze będzie lepiej wyglądać niż otyła jak powyżej.
12
mmmm promowane otyłości
2
@arasz1819
ale otrzymał w pierwszej turze niecałe 30% także musi zrealizować 1/3 tak??
tak mówi tusk.
1
piękne kino :D