draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszcze chwila i będzie naprawdę problem odróżnienia na TikTok czy Reels AI od prawdziwego filmiku
3
@lajcior na jakąkolwiek xD
0
@VegetaPolska a taka? W sumie inteligentna jest
3
ah kiedyś to było :D
7
dzień dobry
1
Oczywiście bramkarz prawie obronił xD
Z nami oczywiście bramkarz mecz życia nie do przejścia
2
Dajcie już Realowi karnego z dupy bo po co się łudzić
1
i jak co weekendem, siadam do telenoweli oglądając frustratów, na których konfitura robi gruby hajs, bo nie mają 7zł na parking lub się nie chce przejść 500metrów :D
8
to jest niesamowite, w kraju gdzie jest taka niesprawiedliwość, feministki tak kłapią jęzorem :D
0
@KRISU77
Oj tak prawilniaki.
Do momentu aż was policja nie złapie, wtedy jak na filmikach glowa w dół
1
@Hosh
Na szczęście działają przepisy o zabieraniu samochodów za jazdę po alko, to też jest super.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@KamQiX
dla mnie wystarczyłoby zabranie na autostradzie za >30km/h.
Lecz zamiast tego ustawiłbym wszystkie odcinki A i S, nawet na bramkach viatol, odcinkowe pomiary prędkości, nieoznakowane fotoradary.
Tylko w takich sytuacjach nagle Polacy potrafią jeździć z mózgiem.
0
@KRISU77 i pięknie, trzeba jechać z takimi jak na filmie z @Who_you_mam
0
@SitvMen jeszcze samochodem jedzie po chodniku i Ty masz czelność iść jak święta krowa, a nie zejść @maroon lub @Who_you_mam którzy Cię jeszcze strąbią, bo za wolno schodzisz im z drogi xDD
0
@maroon
no brawo, ginie pieszy na chodniku i się go jeszcze oskarża że to jego wina xDDD
1
@SitvMen
nie przetłumaczysz im xD
Dodatkowo dają poklask temu, że chodniki są budowane za publiczne pieniądze, jeżdżą po nich samochody tym samym niszcząc je i trzeba je naprawiać.
1
@maroon
- pieszy święta krowa na chodniku xDDD
Pieszy na chodniku może się położyć, usiąść, wszystko może robić, to samochodu tam nie ma prawa być.
0
warto dodać, że wejdzie przepis o zabraniu prawa jazdy jak się przekroczy prędkość powyżej >50km/h poza terenem zabudowanym na drodze jednojezdniowej, dwukierunkowej
Szkoda, że nie dotyczy to A i S dwujezdniowych, ale to i tak przyjdzie z czasem
1
Komentarz usunięty
0
@SitvMen
dokładnie, ale przecież zdaniem @Who_you_mam to jest idiota xD
3
@SitvMen
Zdarzają sie też kompetentni z drogówki co jadą z takimi jak on do spodu ze nawet wzywają prewencję za potrącenie
Tutaj świetny przykład
To pewnie był @Who_you_mam xD
Taki cwaniak do momentu jak go policja ustawiła
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
@gumaz
Dlatego lepiej z psieckiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro protip.
Jak są miejsca parkingowe różowe, z namalowaną kobietą w ciąży, z wózkiem itp.
To będąc samemu i tak możesz tam zaparkować bo w przepisach ruchu drogowego nie ma takich znaków.
Inaczej wygląda sprawa niebieskich miejsc dla osób niepełnosprawnych, tam parkować nie można.