4

fajnie mają w tej Francji :D


2

o, coś w stylu eurowizyjnym


8

@Comentateiro planuje psieckowy grobowiec dla całej psieckiej rodziny, opinie???


0

ale odbiło się od sęka xD

9

nowe logo realu


5

@VegetaPolska jak się głaskało moje psiecko???


0

@MesQueUnClub_87
Za trzecim razem już sie uda xD
No już na pewno

5

Jeszcze tylko 5 lat i Trzaskowski znowu będzie musiał po tym plebsie poza Warszawą jeździć plus robić fotki w metrze :/


7

Nawrocki trochę giga chad :D


5

No w sumie


1

@Comentateiro
jesteście tak zaślepieni, że niezmiennie mnie to bawi :D macie swoją czystą wodę, btw. już się określiłeś od ilu mln jest wał, za który można krytykowaćr rząd albo od ilu procent KPO czy jeszcze dalej liczysz xD?

0

@Aragorn33 no nie ma xD tvp po 2015 to partyjny syf i ktokolwiek się z tym nie zgadza jest pomyleńcem

2

@Aragorn33 widzę twoje posty i twój obiektywizm jest właśnie porównywalny z kurskim którego teraz słucham w kanale zero.
Takie pieprzenie ku idei :D

2

@Aragorn33 oj tak xDDD zwolennicy tuska jak zwykle czyszczą obecną telewizje xD
propaganda niczym wojownicy kurskiego

3

@gumaz
obecna tvp to również ściek jak za kurskiego, tyle

0

Stano co wyśmiewa kurskiego w programie xDD

8

@VegetaPolska jak tam, w twoim zasięgu czy nie??


btw. ah te nogi :D

0

@Eklerek kiedys ludzie się na to nabierali, teraz nikt już tak efekciarsko nie kiwa bo to jest nieefektywne a tylko efektowne.

2

wchodzi kaszojad i cyk rozjechany, patologią jest, że policja z tym nie walczy


1

aha, czyli kupię coś w żabce, lewiatanie i nie oddam tego w sklepie wielkopowierzchniowym xDDD?
https://x.com/oracz1985/status/1973989311860387863

7

kończysz gówno-studia be like:


:D

0

@KmN
ja zbierałem z żoną przez 5 lat na połowę wkładu własnego w mieście typu Bydgoszcz. A i mieliśmy ten komfort, że mieszkaliśmy na moim mieszkaniu służbowym stąd nie miałem kosztów energii i najmu.
Jak się nie ma na mieszkanie w Krakowie i Warszawie to nie ma co płakać tylko szukać mniejszego miasta.
Cenę za metr płaciliśmy 5 tysięcy.
Trzeba ciężko pracować a nie słuchać julek co by chciały 4 dni pracować.

0

Bajecznie proste.
Oczywiście, że Ronaldinho, zgoda?


1

to jest ostry trolling z Kropiwnickim, który nie ma najlepszego notowania w mediach xDD


4

@VegetaPolska na którym szczeblu drabiny życiowej jesteś xD?


0

@bezalkoholowy
co z tego, konfa w głosowaniach gdzie miała 6 posłów gówno znaczyła de facto jak teraz i mogła głosować tak jak zagłosowała by triumfalnie mówić, że byli przeciwko.
Nie ma co przywalać się do rządu Tuska bo to nie oni wtedy rządzili*.
Można było tą kwestie inaczej rozwiązać niż systemem kaucyjnym.

1

@bezalkoholowy
ale wiesz, że to Morawiecki z PiSem przegłosowali xDD?

3

3

ah kiedyś to było, tankowanie, wypadki, jazda w deszczu xD teraz to kilka kropelek się pojawi i od razu wyścig odwołany


0

mam nadzieję, że zrobią jakieś highlighty brameczek Mbappe z LM z tego sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?