0

@bezalkoholowy
Są pewnie osoby dla których jest lepiej i dla których jest gorzej, dlaczego kasjerzy w kinie nie mają wolnego w niedzielę?

0

@bezalkoholowy
Właśnie pracę zawsze można zmienić, część ludzi również akceptowała i lubiła pracę w handlu w niedzielę. Dlaczego ktoś, kto pracuje w kinie jest bardziej uprzywilejowany niż kasjer?

1

@Comentateiro
Kierowca do uśpienia, zestresował niewinne psiecka.

0

@bezalkoholowy
Nie pracuje w niedzielę, ale za to pracują ludzie w knajpach, barach, kinach — oni tez nie muszą pracować nie? Wyprzedzam Twój zarzut, że ja nie pracuję a zmuszam kasjera.

1

@bezalkoholowy
Rozumiesz, że różni ludzie mają różne upodobania nie?
Ktoś, kto lubi fotografować ptaki w parku nie jest lepszy od kogoś, kto lubi pójść na zakupy w niedzielę.

7

szkoda, że obecny rząd nie potrafi tego głupiego zakazu odwołać.
Zawsze widzę w niedziele handlowe, jakie są "pustki" w sklepach


3

trochę drogo u nas xDDD

/photo/1

3

@DariaFCB
Psiecko - taka moda teraz w Warszafce, jak chce się być trendi to trza mieć.

25

ale to jest żenada, że w takich chwilach mogą się immunitetem zasłaniać


2

polsat już widzę wajchę zmienił pod nową władzę xDD


1

Czyli jednak Bartosiak wygrał i jest Doktor :D


1

@Arkon
Tusk, Palikot, Biedroń, Kaczyński

14

to prawda, można nie lubić Tuska, lecz trzeba przyznać, że obrażanie premiera polski przez kibiców jest wieśniackie i poniżej krytyki


3

ale to jest plucie w twarz przez partię, która podczas wojny hybrydowej krytykowała pis w walce na granicy i przeszkadzała pogranicznikom xDD


9

Łezka w oku


3

@FCB_dimiC psiecko nie ma kciuków przeciwstawnych

0

Jak tam Battlefield 6?
Dla mnie dla dziadka troche za szybki ale super sie bawię. :D

5

i dlatego w 2027r. Ich wywiozą na taczkach, obiecują i nie dowożą


5

obejrzałem Nowaka w Berlinie i pięknie pluł faktami w twarz Afd


3

czysta woda xDD rozmowa niczym holecka z kaczyńskim


1

@Bykunn
Ale by będzie zesrańsko jak już zrobią ten 3 pas i postawia odcinkowy pomiar prędkości. :D

0

A2 od węzła Stryków do Warszawy to psychiatryk xDDD


3

Oby wytrzymali i dowieźli ten remis, niepokoi mnie ten napór Oceanii

0

w sumie gdzie wady? Nie ma lepszego medium gdzie każda ze stron może przedstawić swoje stanowisko, debatować


0

szkoda, że cały internet jest teraz zaśmiecany tymi fake filmikami AI i zaraz trzeba będzie używać 200IQ by weryfikować czy coś jest real czy nie


2

@NeroTFP1
moje psiecko ma ustawowo większy kojec niż to coś @Comentateiro

3

ten progres faktycznie jest niesamowity


1

piękny kibel :D


9

dzień dobry :D


3

@Comentateiro piękne jest to wspieranie rodzicielstwa zachodnich mediów xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?