draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bezalkoholowy
Są pewnie osoby dla których jest lepiej i dla których jest gorzej, dlaczego kasjerzy w kinie nie mają wolnego w niedzielę?
0
@bezalkoholowy
Właśnie pracę zawsze można zmienić, część ludzi również akceptowała i lubiła pracę w handlu w niedzielę. Dlaczego ktoś, kto pracuje w kinie jest bardziej uprzywilejowany niż kasjer?
1
@Comentateiro
Kierowca do uśpienia, zestresował niewinne psiecka.
0
@bezalkoholowy
Nie pracuje w niedzielę, ale za to pracują ludzie w knajpach, barach, kinach — oni tez nie muszą pracować nie? Wyprzedzam Twój zarzut, że ja nie pracuję a zmuszam kasjera.
1
@bezalkoholowy
Rozumiesz, że różni ludzie mają różne upodobania nie?
Ktoś, kto lubi fotografować ptaki w parku nie jest lepszy od kogoś, kto lubi pójść na zakupy w niedzielę.
7
szkoda, że obecny rząd nie potrafi tego głupiego zakazu odwołać.
Zawsze widzę w niedziele handlowe, jakie są "pustki" w sklepach
3
trochę drogo u nas xDDD
3
@DariaFCB
Psiecko - taka moda teraz w Warszafce, jak chce się być trendi to trza mieć.
25
ale to jest żenada, że w takich chwilach mogą się immunitetem zasłaniać
2
polsat już widzę wajchę zmienił pod nową władzę xDD
1
Czyli jednak Bartosiak wygrał i jest Doktor :D
1
@Arkon
Tusk, Palikot, Biedroń, Kaczyński
14
to prawda, można nie lubić Tuska, lecz trzeba przyznać, że obrażanie premiera polski przez kibiców jest wieśniackie i poniżej krytyki
3
ale to jest plucie w twarz przez partię, która podczas wojny hybrydowej krytykowała pis w walce na granicy i przeszkadzała pogranicznikom xDD
9
Łezka w oku
3
@FCB_dimiC psiecko nie ma kciuków przeciwstawnych
0
Jak tam Battlefield 6?
Dla mnie dla dziadka troche za szybki ale super sie bawię. :D
5
i dlatego w 2027r. Ich wywiozą na taczkach, obiecują i nie dowożą
5
obejrzałem Nowaka w Berlinie i pięknie pluł faktami w twarz Afd
3
czysta woda xDD rozmowa niczym holecka z kaczyńskim
1
@Bykunn
Ale by będzie zesrańsko jak już zrobią ten 3 pas i postawia odcinkowy pomiar prędkości. :D
0
A2 od węzła Stryków do Warszawy to psychiatryk xDDD
3
Oby wytrzymali i dowieźli ten remis, niepokoi mnie ten napór Oceanii
0
w sumie gdzie wady? Nie ma lepszego medium gdzie każda ze stron może przedstawić swoje stanowisko, debatować
0
szkoda, że cały internet jest teraz zaśmiecany tymi fake filmikami AI i zaraz trzeba będzie używać 200IQ by weryfikować czy coś jest real czy nie
2
@NeroTFP1
moje psiecko ma ustawowo większy kojec niż to coś @Comentateiro
3
ten progres faktycznie jest niesamowity
1
piękny kibel :D
9
dzień dobry :D
3
@Comentateiro piękne jest to wspieranie rodzicielstwa zachodnich mediów xDD