0

@Ojciec5tkidzieci xddddddddddddddddddddddddddddddddddd

1

mam nadzieję, żę przeciwnicy kanału zero równie mocno wyzywają Dymka, generała Kukułę, Andrzejczaka i innych występujących w kanale zero.
Powtarzam nie ma lepszego medium gdzie jest pełen spektrum sceny politycznej mogącej wygłaszać własne opinie. A jeżeli jest to zapodajcie


4

na zawsze w sercu


4

no i pięknie


0

@Bolton tutaj chodzi by stracić samoolot, zabić kogoś i usiąść do rozmowy. Inaczej nie ma o czym gadać

1

Piekna postawa MSZ. Oby tylko dotrzymali słowa jak Rosja to sprawdzi


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

ale to jest cudo, pedri też ma ten movement.
O dziwo, też widziałem zawsze ten movement u Isco, szkoda, że do nas nie trafił
https://x.com/Fcb_flex_/status/1969771587550490923

0

za kamperem miał miejsce, by zjechać jak nie chciał przyspieszyć


7

@Comentateiro co Ty na to, by wprowadzić to jako obowiązek?
Zapraszam do dyskusji


28

on ma dopiero 22 lata xD nie mogę z tego, diament


3

@MOLESTA
oczywiście, że może się pojawić przekręt i tutaj też wina przedsiębiorców, ale pytam poważnie od jakiego procenta lub kwoty można stwierdzić, że jest afera lub nie.
Tym samym, każdy kto krytykuje rząd to już jest pisowcem, standard.
Pomogę Wam, określcie, do jakiej kwoty jest "niska szkodliwość czynu" :D

7

dzień dobry


2

@Comentateiro
Ile % musi być by można było krzyczec o tym?

16

niesamowite co Flick robi z tych chłopaków xD mam wrażenie, że Eric to by i nawet na bramce ogarnął jakby było trzeba


9

śmiechłem xDD


11

ale ten pass od Casado to piękny był


0

problemem z PO jest taki, że oprócz Sikorskiego, nie ma tam nikogo kto by przyszedł i przez 2h wypadł merytorycznie. Artur Łącki jak był u Stanowskiego to wypadł bardzo dobrze


4

@VegetaPolska masz iść do kina z nią albo Mają Strzelczyk, którą wybierasz?
Zapraszam do dyskusji


22

oby tylko bez kontuzji, pięknie się go ogląda


14

@mrboom
Bo to wulgaryzm według młodych osób. Muszą pracować a praca to nic przyjemnego xDD chyba tak

7

jakbym rekrutował i przyszłabym taka osoba to od razu miałbym w głowie ile L4 poleci w pierwszym miesiącu pracy z powodu depresji xD


6

ah, szkoda, że nie mieliśmy Flicka po 2015r. z Messim na pokładzie :|

3

@VegetaPolska testowałeś może takie cos lub ktoś inny?
Jakie opinie?
https://x.com/shitpost_2077/status/1969152018200609184

1

@Pomimo27
Jakiej stronie? Ja tutaj wchodzę tylko dla la bamby

1

Jak dla mnie ten plebiscyt skończył sie w momencie jak wypadli z niego Ronaldo i Messi


0

Łaskawca jest zbyt łaskawy


1

Piękne :D


0

@tomek8756
Dokładnie, nie widzę na horyzoncie obecnie lepszego dziennikarza w tV.

1

czyż to akurat Rymanowskiemu może buty czyścić xDDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?