1

@Comentateiro
potwierdzam, psiecko zdechło, na szczęście by odreagować skopałem kaszojada na placu zabaw, bo darł ryja. Trafiła kosa na kamień

0

@michal26
gdzie tutaj pisałem by zestrzeliwać nad Ukrainą?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16044539#comment-16044539
Wątek był o tym, że Rosji trzeba odpowiedzieć siłą np. właśnie zestrzeliwując jakiś samolot, zabijając kogoś w Kalinigradzie, jakiś dron zagubiony z Ukrainy do Kalinigradu.

0

@Hasszz posyp sie jeszcze brokatem bo zabłysnąłeś

0

@tbas
Ale to raczej oni właśnie w tym regionie kontrolują eskalację w regionie.
Mamy ich systemy i to oni decydują, do czego będą użyte.

0

@tbas
Ale USA nie wyrazi zgody xD przecież to nie jest w ich interesie eskalowanie napięcia jako NATO z Rosją.
Widzimy co trump robi, że w zasadzie ma nas w dupie.
Oprócz uścisków z Nawrockim nic to nie daje.

0

@michal26 Ty tez byłeś by nie eskalować, gdzie jest granica że można odpowiedzieć?
Jak wleca na 15 minut? Pod Warszawę?
Jak wywalą w powietrze jakiś obiekt strategiczny to nasza odpowiedzią będzie zamknięcie granicy?
Nie no wtedy to już pojdzie jakaś ostra depesza do roSSji nie?

0

@tbas
Jak zestrzelić? Zaraz @Sulimo Ci napisze jak mi kiedyś że my musimy znać swoje miejsce w szeregu i nie eskalowac, wszystko zrobią sojusznicy i jest super.

Cytuje:
"My nie mamy eskalowac konfliktu tylko w razie czego bronic swojego terytorium m.in przed dronami."

Także niech nam wlatują dronami, samolotami, gdzieś cos rozwala a my sie brońmy.

0

Na miejscu Rosji dalej bym eskalował i tak zapewne będzie.
Co my zrobimy? Zamierzamy deeskalować?


0

@MYTO nie lubię, w szczególności jak mam tam jechać plus często ludzie z Wwa sie wywyższają i mają poczucie bycia lepszym

1

@Comentateiro uff, już byłby donos do spółdzielni na wydalenie

1

i ciekawe jaka będzie reakcja polski jak zaraz nam jakiś dron wysadzi gazociąg lub inny obiekt infrastruktury krytycznej.
Najważniejsze, że sojusznicy będą stać na granicy a my nie będziemy eskalować, tylko wszystko przyjmować na klatę


4

mistrzowie łgarstwa wraz z tuskiem


7

onet jak zwykle w formie xD ale to jest piękne medium

/photo/1

9

ale komunikat xDDD nie przeleciały przez płot?


3

ale boli xDD pięknie niech rośnie


11

Prawda jest taka, że Bartosiak od 2 lat mówił, że powinniśmy skupić się na dronach, współpracy zbrojnej z Ukrainą i nic z tym nie robiliśmy do momentu ataku Rosji na Polskę.
Znowu Bartosiak miał rację


0

rashford xddddddddddddddddddd

5

ale to jest żenada xD wstyd


1

śmieszna ta afera z platformą xDDD


2

@Comentateiro opinia? Ja to bym dał jakieś dentastixy lub inne przysmaczki
https://x.com/magda_kks/status/1967982612326338624

6

"czysta woda" dajcie w końcu rząd, który zlikwiduje publiczną telewizję


0

pamiętacie te wszystkie newsy z 2022r. że Putin jest śmiertelnie chory i zaraz umrze xD
to były czasy

/photo/1

0

@LOPEZ16 dlatego istnieje coś takiego jak m.in imdb czy filmweb i po tym można stwierdzić, że to serial wybitny, będący w ścisłej topce seriali :D jesteś w mniejszości

1

oj denifitywnie, 1 sezon to serial wybitny, i ta gra Matthew McConaughey, mistrzostwo


1

a w Polsce i tutaj na la bambi oczywiście będą bronić kierowcy, że nie miał gdzie zaparkować, że się czepiają jazdy po chodniku etc. xDD


0

@Kozinho.
no to dawaj wymień z obecnych polskich polityków tych wybitnych, nie patrząc na historię

7

nie no berkowicz ostro odleciał, można być przeciwnikiem platformy, ale Sikorski to akurat wybitny polityk (pomijają te wtopy jak wyzywanie Trumpa i jego otoczenia etc.)

/photo/1

1

oho, silniczki znowu porażka xDD


13

Nie mogę patrzeć na te wysrywy, dziwi sie ze Zelenski nienawidzi zbrodniarza co najechał bezprawnie jego kraj xDD


8

to są Ci cali radni xD na twitterze ciukerkowo a w rzeczywistości buraki xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?