0

@Sulimo
No to super, ja mam inne postrzeganie, szczególnie biorąc pod uwagę przeszłość z kacapami.

0

@Sulimo
Sojusz zadziałał, i co teraz tak co atak mogą do nas sobie drony wpadać? Co atak będziemy podciągali samoloty, strącali i wszystko fajnie.
Czyli sąsiad daje Ci w ryj, ale spoko, bo sąsiedzi klaskają i są z Tobą.
Trzeba usiąść do rozmów ale by rozmawiać to trzeba mieć o czym i pokazać, że my też mamy zdolności.


"My nie mamy eskalowac konfliktu tylko w razie czego bronic swojego terytorium m.in przed dronami."
No właśnie, bo pierw musi Trump zadzwonić i powiedzieć co robić, o to właśnie chodzi, nie mamy żadnej kontroli na eskalacji konfliktu. Pieprznie w nas rakieta i czekamy na twitta Trumpa.

0

@Sulimo
Jakiego ataku? Zabłąkane drony w polu tak jak do nas przyleciały, to ty jesteś na prostej smyczy.
Jaki tutaj argument siły ma zaprezentować USA?
USA ma się babrać za jakąś wieś w Polsce?
To jest nasze podwórko.

0

@Sulimo
Chłopie z ruSSkami istnieje tylko argument siły, co ma ich powstrzymać by nie podnosili stawki ryzyka i nie zabłąkali iskandera zamiast drona?
O czym my mamy teraz gadać z ruskimi jak mogą teraz tak co atak gubić drony i zużywać nasze efektory i sojuszników.

0

moim zdaniem ma rację, walnąć gdzieś rakietę w pole ziemniaków ewentualnie jakąś stodołę i usiąść do rozmów. To nawet z czystego biznesu wychodzi, inaczej nie mamy o czym rozmawiać


8

jakim trzeba być śmieciem by niszczyć coś co jest kupowane za publiczne pieniądze


32

Holandia? TOP


4

pięknie się patrzy jak społeczeństwo w takich chwilach z wyjątkami potrafi wziąć się w garść, brawo dla klasy politycznej za dzisiaj


2

generalnie dobry moment, by nawiązać relacje, nie możemy całej polityki oddawać Amerykanom, Francji etc.


31

dokładnie, Rosja była zawsze dla Polski żywotnym zagrożeniem


1

@Comentateiro
wracam do domu, alarm odwołany

3

Miller elegancko. :D


0

@reloaded bo oni na bieżąco kalkulują gdzie dany dron leci i przewidują.
Po co mają tracić efektory na coś co nie leci w coś znajdującego sie na ich terytorium?
Plus potencjalne wciągnięcie Polski, zero wad

0

@maroon
Tak niech bronią inni którzy dostają za to pieniądze.

5

@maroon chlopie nie mam zamiaru ginąc za ten kraj, bede pierwszy by uciekać i zadbać gdzieś indziej o swoją rodzinę

8

Dobra starczy już xD


0

Ale dzisiaj memy na Twitterze latają


3

@Katalończyk 99
To jest z przymrużeniem oka, ale wiemy jakie ugrupowania bratają sie z orkami. :D

23

XD smiechlem, to nie nasza wojna


7

W sumie tak. :D


0

@Foton
Po właściwej

4

@Pomimo27
Ale też jechał kampanie ze zadzwoni do Putina i to zakonczy, i co?
Gdzie sa sankcje??

0

@Comentateiro ale my wracamy akurat dzisiaj xD

1

@Comentateiro siedzimy właśnie w Atenach na lotnisku z psynkami

0

@BHAFCB
To nie nasza wojna także nie powinniśmy w ogóle reagować na te drony ich zdaniem xDDD

4

Oby w takich momentach nasze elity dźwigały ciężar


2

Wstałem właśnie by jechać na lotnisko do Athen i wracać do Polski, jestem lekko zaniepokojony tym co sie odjaniepawla.



1

I to jest piękna wiadomość. Połczyńska top


0

@YeastMoss
A na kogo głosowałeś?

8

Którykolwiek z polityków srający na własny kraj za granicą powinien iść za zdradę stanu, żenada


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?