0

@maroon Akurat składałem mnóstwo razy wniosek o zajęcie pasa i nie jest to problem bo stawka jest urzędowa z góry, natomiast jest to masa formalności i czasu, wymaga to człowieka który do tego usiądzie, pomyśli i zaplanuje.
Tacy deweloperzy mają to w dupie i te koszty/problemy przenoszą na ludzi.
Nikt by nie wyraził zgody na takie zajęcie pasa jak tutaj przedstawiono. Musieliby pogłówkowac jak zrealizować prace BEZPIECZNIE i bez zamykania pół miasta, tyle.
Tak wygląda 21 wiek.

0

@maroon
Chodzi o prywatyzowanie zysków a uspołecznianie kosztów.
Zajmują nielegalnie pas drogowy i narażają innych na dyskomfort i problemy.
Na filmiku wyraźnie widać, że znalazła się osoba niepełnosprawna, która miała problem przejść.

6

no to może coś w ramach tego starlika by ukraińcy coś odpalili Polsce xD? Fabrykę w Polsce jakąś zbudowali, jądrówką etc.
Wszystko mamy za frajer dawać? Niemcy dawali hełmy w marcu 2022 i czekali na upadek a teraz są głównym partnerem gdzie całe dostawy idą przez Polske


0

polecam każdej osobie, która uważa, że konfitura działa szkodliwie.
Na jednym filmiku zdążył ująć problem z przejściem osoby niepełnosprawnej (niedowidząca) oraz starsze osoby.
To tylko pokazuje jakie jest przyzwolenie na patologie


25

dokładnie :D to tylko pokazuje jako to jest partia mem, przypomnijmy co mówili o 500+, murze na granicy, imigrantach. Przykładów są dziesiątki
https://x.com/kosa64/status/1960048836585410652

6

dla mnie chore jest, że takie psy jak amstaf nie są w żaden sposób regulowane co do ich posiadania. Często widzę z tego typu psami patusy i potem efekt jest taki jaki jest


3

PiS jest na dobrej drodze, by nie potrzebować nawet konfy w 2027 xD
tragedia
https://x.com/kosa64/status/1959952103327043988

8

bo w Polsce się nie zgłasza nie xD? zero związku z inżynierami


6

@Tasde
PiS to populiści to nie jest żadna Ameryka odkryta xD tak samo jak populistyczne było 100 konkretów, które nie zostało zrealizowane xD

1

ten rząd jest tak beznadziejny, że nawet Leszek musi ich wyjaśniać :D


13

oho, czyli wali się narracja obecnego rządu, że prąd za rok będzie drogi przez weto xDDD


0

ale to jest życiowe :D


0

@Bobo25
No mentzen był jeszcze słabszy i nie jest to nic odkrywczego xD

0

@krycha2201 bo był tragiczny i żałowałem, ze nie mogę głosować na Sikorskiego
Zresztą bardzo nie lubię giętkiego kręgosłupa

6

no i generalnie spoko, jeżeli faktycznie będzie trzymał się obietnic

/photo/1

0

@JohnKennedy ależ słaby musiał być rAfał że z nim przegrał xDDDDDDDDd

0

@Laminedependencia
polecam udać się do okulisty bo najwyraźniej problem jest

4

zapominają o tusku xD


13

dokładnie, nasi politycy to dno totalnie, dopóki będziemy mieli taką żenadę i przepychankę po/pis tak zawsze będziemy państwem "B"


10

Dlaczego pedri potem nie ma asyst xDDDDD

4

głosowałem kiedyś na tuska


0

@Popitek12
moim zdaniem dziewczyny dojrzalsze, czyli np 25-30+ wolą by facet miał już jakieś doświadczenie, bo wtedy nie jest to taki wymoczek emocjonalny jak 20 latek.

0

@Aragorn33
dodał komentarz @Ojciec5tkidzieci i co to zmienia w moim poście?

1

@Aragorn33 jak część?
Dałem jednego posta

9

potem ktoś będzie pisał, że po różni się od pisu xDDD


3

jeżeli to prawda to Polska kolejny raz wyszła na moralnego frajera.
Z Putinem będą gadać amerykanie, Europa, Ukraina a Polska dalej będzie moralna :D
https://x.com/MBudzisz2/status/1958898096802304288

1

mieszkać tutaj xDDDDDDDD

/photo/1

0

powinni z tymi kretynami do spodu jechać, tym bardziej jak jeżdżą w nocy w miastach i hałasują


9

radek niby taki dyplomata, a nie wie czym jest faszyzm jak go gdzieś tutaj powyżej >5% widzi
Straszna żenada

/photo/1

5

generalnie spoko, ale z kefirami etc. bywa ciężko by się nie ochlapać


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?