draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 jak część?
Dałem jednego posta
9
potem ktoś będzie pisał, że po różni się od pisu xDDD
3
jeżeli to prawda to Polska kolejny raz wyszła na moralnego frajera.
Z Putinem będą gadać amerykanie, Europa, Ukraina a Polska dalej będzie moralna :D
https://x.com/MBudzisz2/status/1958898096802304288
1
mieszkać tutaj xDDDDDDDD
0
powinni z tymi kretynami do spodu jechać, tym bardziej jak jeżdżą w nocy w miastach i hałasują
9
radek niby taki dyplomata, a nie wie czym jest faszyzm jak go gdzieś tutaj powyżej >5% widzi
Straszna żenada
5
generalnie spoko, ale z kefirami etc. bywa ciężko by się nie ochlapać
0
szkoda, że nie ma możliwości oglądania transmisji łączonej 4 mecze polskich zespołów :D
1
Pracowałem przez rok jako kierownik robót pod Panem Zbigniewem Wiegnerem na Anwilu we Włocławku, najlepszy fachowiec, jakiego poznałem w życiu
2
Możdżonek to niezły odklejeniec xDDDD zabijanie zwierząt to nie krzywdzenie xDDDD
8
za kablowanie na własny kraj powinno być bezwzględne więzienie.
Ale co tam, potem znowu pójdą głosować na pis i po :)
Zdrada stanu z TK PiS'u, dramat, tragedia, brak słów.
0
piękne :D jeszcze tylko prąd podłączyć xDDDDDD
0
czasami mam wrażenie, że S&F ładnie lobbuje za firmami droniarskimi i przemysłem UKR
2
@Chaoss
Zwykłym nie mam problemu, bardziej chodzi mi o te gdzie gość (zwykle wielkie koła, z zieloną torba na plecach UBER) zapieprza >30km/h bez nawet pedałowania :))))))))))))
14
serio trzeba działać z tą patologią, bo już któryś raz obserwuje na chodniku hulajnogi/rowery pędzące >30km/h
5
niech Tusk przypomni sobie jak mówił, że Trump został zwerbowany przez rosyjskie służby 30 lat temu :D
3
@CLS63AMG
strach pomyśleć co by było gdyby w 2021r. rządziła Platforma i miałabyc podejmować decyzje w sprawie wojny hybrydowej i budowy muru, działań SG xD
Kompromitacja Tuska, Sikorskiego że tacy politycy zachowali się jak dzieci i wyzywali Trumpa gdy ten nie był prezydentem.
2
jeszcze większa żenada, jakoś do USA nikt nie pojechał bo toczą wojnę Polsko - Polską, i wyzywali Trumpa w 2023r.
1
@Comentateiro jako rodzic, doradź, jak zaplanować rodzicielstwo, by zdzierać hajs i grabić 2-latka??
2
@Destroyer_of_Worlds
No widzisz, czyli mamy gówniany układ gdzie jednak mógłby dzisiaj jechać jakby myślał o interesie polski a nie o czubku własnej partii, tyle w temacie.
1
@majkel95 dla mnie może być Zandberg byli nie dziadki.
2
@Destroyer_of_Worlds
To po co Duda jeździł do USA? Po co Nawrocki jedzie załatwiać 3 września ważne sprawy? Dlaczego jedzie tego dnia gadać o Ukrainie jak Twoim zdaniem od tego jest rząd?
Co za idiotyzm.
3
@Barcanajlepszyteam
Prawdy raczej się nie dowiemy, ale sądzę, że nikt nikogo nie zapraszał, Ci chętni co chcieli sie zgłosili i nikt nam drzwi nie zamknął.
U nas to dało podstawę do gówno wojny.
Rząd się nie lubi z Trumpem i chcieli by jechał Nawrocki, Nawrocki w sumie nie wiedzieć czemu mówi, że jedzie 3 września i debile się nie dogadali, naszym kosztem!
1
@Destroyer_of_Worlds
Polski ustrój jest beznadziejny i powinien przyjąć formę jedną lub drugą formę, bo teraz może i rządzi rząd, ale część uprwanień dalej pozostaje w rękach prezydenta.
Plus przyjęło się u nas, że prezydent pełni funkcje reprezentatywne.
Jeżeli Nawrocki nie jest odpowiedzialny to po co jedzie tam 3 września załatwiać ważne sprawy? Niech jedzie tu i teraz.
1
@Shad0wK1ng
Kogoś młodszego z lewicy lub prawicy by nie rządził dziadek z dziadkiem, ok?
1
@Destroyer_of_Worlds ale mają prezydenta i skoro rząd nie wysyła nikogo to jedzie prezydent, by reprezentować Polaków ponad podziałami rozumiesz?
A tak jesteśmy w dupie bo robią wojnę kosztem interesu Polski
4
mam nadziej, że wyborcy pis i po są dumni ze swoich wyborów. Nie potrafią się dogadać kosztem Polaków, by wysłać kogoś i finalnie nikt nie jedzie. Z Francji, Niemiec, Finlandii etc. może jechać jedna osoba, ale nie w Polsce.
Tak długo jak będzie rządził beznadziejny pis i po będziemy po prostu nikim na scenie międzynarodowej.
5
obejrzałem wywiad Bartosiaka z Morawieckim, i szkoda, że mateuszek nie był takim erudytą jak rządził
2
"szybko i bezpiecznie" nigdy nie zrozumie, że to by poprawiło bezpieczeństwo. Jakoś na zachodzie mogą być nieoznakowane.
Tylko nie w formie tak jak kiedyś śmietniki Straży Miejskiej.
Na obwodnicy Poznania gdzie jest OPP i 120km/h jakoś wszyscy potrafią jechać z mózgiem
3
dlaczego to zawsze musi być teslarz i dodatkowo nie widzi nic złego w swojej idiotycznej jeździe lewym pasem :D?