0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

bardzo fajne kulisy, co jak co ale musieli z nawrockim wykonać ogrom pracy by go w tak krótkim czasie wyrobić


1

@Comentateiro no czyli jesteś fanatykiem ślepo idącym za wodzem nie patrząc, że partia na którą głosujesz rzuca populistyczne obietnice i ma to w dupie xDDD
czyli jak tusk powie, że każdemu rozda milion+ kto ma psiecko to przyklaskasz bo i tak nie zrealizuje xdDD

0

@priest9999 on nawet w jednym wątku potrafi kilka razy skłamać xD
pierw napisał, że "Kwota wolna to nie 100 obietnic. " a potem jak mu pokazałeś że jednak obietnica to standardowa gatka nie rządzą xDDD
To nic że głosowali przeciw.
On nie rozumie tych przeciwności i głupoty

0

@Comentateiro
" poważnie obietnic wyborczych jest właściwe ludziom, którzy nie znają się na realiach polityki."
Aha, czyli wy w ogóle nie macie kręgosłupa jak nie patrzycie na obietnice xDDD ślepo za wodzem

8

no to klasyk xDDDD


2

@Comentateiro idąc waszymi fikołkami które zawsze robicie by tylko bronić rudego to prezydent ma gówno do gadania i nic nie zrealizuje bo od realizacji takich obietnic jest rząd a nie prezydent xD

6

dokładnie, pewnie skończy się jak z tuskiem i jego 100 obietnicami xD


5

pomyślcie, że takie osoby mają prawo jazdy i prawa wyborcze xDDDDD


13

ale te parapety Stanowskiemu dają do pustej xDDD


2

pierwszy raz zgadzam się z Józefaciukiem xDDDD


1

jak to skomentować xDDDDDDDD może reparacje jeszcze wypłacimy???


4

@Comentateiro również dokonałem zamówienia na podstawie tego filmiku


0

@michal26 pijesz do dzisiejszego posta podczarskiego na twitterze xDDDD? idealnie się w to wpasowuje


12

nic dzisiaj głupszego od silnych razem nie zobaczycie xDDD


4

wyrok wyrokiem, ale dla mnie ta polska organizacja ekologiczna jest do wypieprzenia do kosza za działalność na szkodę naszego interesu xD
Nie chce mi się weryfikować, ale znając życie i wpływy zewnętrznego kapitalu (niemieckiego) też pewnie protestowali w sprawie baltic pipe


0

ale oni mają aurę :D


1

@Comentateiro dzisiaj tak na klatce sąsiadowi, opinia??


0

@Conradxc ja mam laresar i mam białe światło

2

mam laresara za 300zł który wygląda jak dyson i to był gamechanger w życiu :DDD


6

@Comentateiro a twój pies co xDDD pewnie bez szkoły nie xDDDDDDDD
https://x.com/monicavittii/status/1951770741818662985/photo/2

5

zero kompromisów, wrócić do normalności z wszystkimi niedzielami handlowymi


0

@Kgorecki2500 a zabijanie pieszych to nie patologia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

ależ to było piękne :D


0

@aspr1me
10 lat temu jak się poznaliśmy to się już uczyła. Zaczęła wcześnie na studiach a teraz w pracy pracuje z koreanskim

0

@July_6_BcN ja mam w pracy zadaniowy czas pracy, nikt mnie nie rozlicza z liczby godzin, robota ma się obronić.
Ale to nadzór w budowlance :D

0

@buglikos
Byłem w styczniu 2025r. 2 tygodnie z żoną, bezpośredni lot LOT'em z Warszawy do Seul, moja żona również biegle rozmawia po Koreańsku, co potrzebujesz :D
Kraj po prostu przepiękny i przepyszny
https://zapodaj.net/plik-G29QLBDTE2

4

Zychowicz co zrobił orkę po Nawrockim w poście xDDD


0

@Cvzx też to widziałem xD ci ludzie sa jacyś popieprzeni xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?