draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
bardzo fajne kulisy, co jak co ale musieli z nawrockim wykonać ogrom pracy by go w tak krótkim czasie wyrobić
1
@Comentateiro no czyli jesteś fanatykiem ślepo idącym za wodzem nie patrząc, że partia na którą głosujesz rzuca populistyczne obietnice i ma to w dupie xDDD
czyli jak tusk powie, że każdemu rozda milion+ kto ma psiecko to przyklaskasz bo i tak nie zrealizuje xdDD
0
@priest9999 on nawet w jednym wątku potrafi kilka razy skłamać xD
pierw napisał, że "Kwota wolna to nie 100 obietnic. " a potem jak mu pokazałeś że jednak obietnica to standardowa gatka nie rządzą xDDD
To nic że głosowali przeciw.
On nie rozumie tych przeciwności i głupoty
0
@Comentateiro
" poważnie obietnic wyborczych jest właściwe ludziom, którzy nie znają się na realiach polityki."
Aha, czyli wy w ogóle nie macie kręgosłupa jak nie patrzycie na obietnice xDDD ślepo za wodzem
8
no to klasyk xDDDD
2
@Comentateiro idąc waszymi fikołkami które zawsze robicie by tylko bronić rudego to prezydent ma gówno do gadania i nic nie zrealizuje bo od realizacji takich obietnic jest rząd a nie prezydent xD
6
dokładnie, pewnie skończy się jak z tuskiem i jego 100 obietnicami xD
5
pomyślcie, że takie osoby mają prawo jazdy i prawa wyborcze xDDDDD
13
ale te parapety Stanowskiemu dają do pustej xDDD
2
pierwszy raz zgadzam się z Józefaciukiem xDDDD
1
jak to skomentować xDDDDDDDD może reparacje jeszcze wypłacimy???
4
@Comentateiro również dokonałem zamówienia na podstawie tego filmiku
0
@michal26 pijesz do dzisiejszego posta podczarskiego na twitterze xDDDD? idealnie się w to wpasowuje
12
nic dzisiaj głupszego od silnych razem nie zobaczycie xDDD
4
wyrok wyrokiem, ale dla mnie ta polska organizacja ekologiczna jest do wypieprzenia do kosza za działalność na szkodę naszego interesu xD
Nie chce mi się weryfikować, ale znając życie i wpływy zewnętrznego kapitalu (niemieckiego) też pewnie protestowali w sprawie baltic pipe
0
ale oni mają aurę :D
1
@Comentateiro dzisiaj tak na klatce sąsiadowi, opinia??
0
@Conradxc ja mam laresar i mam białe światło
2
mam laresara za 300zł który wygląda jak dyson i to był gamechanger w życiu :DDD
6
@Comentateiro a twój pies co xDDD pewnie bez szkoły nie xDDDDDDDD
https://x.com/monicavittii/status/1951770741818662985/photo/2
5
zero kompromisów, wrócić do normalności z wszystkimi niedzielami handlowymi
0
@Kgorecki2500 a zabijanie pieszych to nie patologia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
ależ to było piękne :D
0
@aspr1me
10 lat temu jak się poznaliśmy to się już uczyła. Zaczęła wcześnie na studiach a teraz w pracy pracuje z koreanskim
0
@July_6_BcN ja mam w pracy zadaniowy czas pracy, nikt mnie nie rozlicza z liczby godzin, robota ma się obronić.
Ale to nadzór w budowlance :D
0
@buglikos
Byłem w styczniu 2025r. 2 tygodnie z żoną, bezpośredni lot LOT'em z Warszawy do Seul, moja żona również biegle rozmawia po Koreańsku, co potrzebujesz :D
Kraj po prostu przepiękny i przepyszny
https://zapodaj.net/plik-G29QLBDTE2
4
Zychowicz co zrobił orkę po Nawrockim w poście xDDD
0
@Cvzx też to widziałem xD ci ludzie sa jacyś popieprzeni xDDD