0

do rozwiązania służba. Samochód w tym miejscu powinien być z miejsca odholowany.
Nie ma szans kaszojada z metra ciętego zobaczyć zza takiego samochodu.


5

jak to leciało? w Szwecji zgłaszają a w Polsce chowają?


2

tak mało??


0

twitter widzę wczoraj zalany jest nagraniami jednej małpy z mercedesa z ostatniego tygodnia xDD


0

pracuję w jednej firmie już ponad 5 lat i jest mi dobrze - branża budowlana.
Rozesłałem dla rozeznania CV i teraz ludzie dzwonią i chcą się spotykać, jak żyć??

1

@tbas Będąc Francją czy Niemcami tez bym tylko czekał by zaraz przyklepać deal na tanie surowce z Rosji.
Co by mnie obchodziła jakaś Polska

1

śmiechłem xDD


3

dlatego dawać ponton i z długą bronią wyprowadzić na wody


2

i pomyśleć, że takie osoby mają prawo poruszać się w formie kierowcy po polskich drogach


5

super, to ciekawe jak znaleźli się w Polsce xD
do wora, dać kapoki i wyrzucić do wody na Morzu Bałtyckim, mają doświadczenie w pływaniu pontonami


16

śmiechłem, bo tak mogłoby się wydarzyć xDDD


7

śmiechłem xDDD


2

oho, obietnica jak 100 konkretów tuska xDD


0

@Rastafarnianin
dokładnie, piękny dzionek

0

@Karol145 a czy ja mam problem do tego jak uczy?
Ten sam case to etrapez, bez nich by połowa ludzi poległa.

0

kanał matemaksa xDDD


2

mam prawko już 15 lat, z czego 10 jeżdżę już z kamerką. Polecam każdemu właśnie na takie okazje. Mnie przydała się przez ten czas raz


2

totalnie nie popieram akcji kibolów na granicy xD zastawia mnie czemu Ci ludzie nie są w robocie.
Natomiast piękne jest jak Polska miała rację, by tych inżynierów nie przyjmować. Piękny przykład, że nie zawsze to, co zachodnie jest lepsze


0

@MarFan daj listę tych 100 ustaw

15

tusk coś obiecał i nie dowiózł xDD? tutaj i tak będą go bronić fanatycy


4

ale ten rząd jest beznadziejny xDDD niech ten pis już wróci


2

@pluszek że rząd się szczyci, że jakaś ciuchcia gdzieś pojechała xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

polecam profil Lisa xD co tam się dzieje pod kopułą. Pomyślcie, że tutaj są wyborcy co bronią giertycha i lisa xDDD


2

to kogoś bawi xDDD? kojarzy mi się z kabaretami co chłop za babę się przebrał


4

pięknie Giertych, oby tak dalej :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@turhiay i cyk paliwo na 2027 by wygrać przez pis wybory

9

ale będą jajca jak faktycznie Nawrocki złoży te ustawy i rząd będzie musiał je blokować xDDD


0

ah te czasy, i ta spruta tego bezmózga jeszcze xDDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?