2

@Gibbon_FCB człowiek na L4 leży w łóżku, co pozostaje

20

ale to się pięknie ogląda xDDDDD


15

oni ciągle z tymi kobietami jakby to była jakaś specjalna grupa wyborcza xDDDD


2

@zgutek
O tym, że jesteś jeszcze prostszym człowiekiem jak mierzysz ludzi wykształceniem.

11

Kowal top xDDDDDDDDDDDDDDDDDD


7

taka prawda w sumie xDD wstyd, że taki ktoś jak nawrocki będzie mnie reprezentować jako Polaka, ale still. Trzaskoś niewybieralny


30

ale przynajmniej Trzaskowski wygrał w Rosji i Białorusi.

18

@zgutek
oj tak, plebs wybrał nie? Nie to co elita głosująca na trzaskowskiego

15

cały ranek umniejszanie wyborcom Nawrockiego. Wykształcenie, wieś, podludzie etc.


15

przykre, wyzywają trzaska od sutenera, oszusta i kibola


7

@alone49
ajj, taka przemoc z rana

3

to prawda, Tik-tok, Stanowski. To zasługa odczarowania lewego świata


7

dla takiego poranka to aż chce się żyć :D julki na twitterze nie wierzą bo całe ich otoczenie głosowała na trzaska


2

kaczka rozgrywa ich jak dzieci :D


1

Komentarz usunięty

1

@Bobo25 kaczynski rozegrał to jak mistrz
Wystawił jakiegos no name który nie wygląda i nie nadaje się na prezydenta a i tak wygrał. Q

12

Słyszeliście ten huk???
To Trzask pękających czterech liter w Warszawie :D

15

Sprzedam czerwone korale, lekko spocone,używane 2 godziny

3

Poznań prawie 72% na Rafała xDDD

0

@Jakchcesz tam pewnie doszło do kolejnego wylewu

15

Rafał myślał o 21 że to już końcowy wynik z komisji xDD

0

@Marusek
Tez dla exitpoll powiedziałem z partnerką trzaskowski xD

4

To prawda, wstyd mieć takiego prezydenta jak nawrocki, ale dla mnie za całą swoją lewą działalność trzaskowski był niewybieralny.
Znowu pojade Sikorskim na którego bym głosował w drugiej turze.

3

@Konradowskyy
Bo nie było mojego kandydata w 2 turze?
A na trzaskowskiego patrzeć nie mogę

0

@GTBTP trza było Sikorskiego wystawić.
On nie blokował marszu narodowego i nie wynajmował biur ostatniemu pokoleniu.

1

200 tysięcy głosów Nawrocki póki co prowadzi

8

Trzaskowski w końcu może przestać paradować z tą biala czerwona flaga .
Ależ to musiało go uwierać xD

0

Trochę gorzej dla konfy jak wygra nawrocki.
Zawsze łatwiej budować elektoratu w totalnej opozycji do tego beznadziejnego rządu

0

@AlwaysBlaugrana dziwisz się że dla części Trzaskowski jest niewybieralny?

0

@arasz1819 akurat to miłe z twojej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?