draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gibbon_FCB człowiek na L4 leży w łóżku, co pozostaje
20
ale to się pięknie ogląda xDDDDD
15
oni ciągle z tymi kobietami jakby to była jakaś specjalna grupa wyborcza xDDDD
2
@zgutek
O tym, że jesteś jeszcze prostszym człowiekiem jak mierzysz ludzi wykształceniem.
11
Kowal top xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
7
taka prawda w sumie xDD wstyd, że taki ktoś jak nawrocki będzie mnie reprezentować jako Polaka, ale still. Trzaskoś niewybieralny
30
ale przynajmniej Trzaskowski wygrał w Rosji i Białorusi.
18
@zgutek
oj tak, plebs wybrał nie? Nie to co elita głosująca na trzaskowskiego
15
cały ranek umniejszanie wyborcom Nawrockiego. Wykształcenie, wieś, podludzie etc.
15
przykre, wyzywają trzaska od sutenera, oszusta i kibola
7
@alone49
ajj, taka przemoc z rana
3
to prawda, Tik-tok, Stanowski. To zasługa odczarowania lewego świata
7
dla takiego poranka to aż chce się żyć :D julki na twitterze nie wierzą bo całe ich otoczenie głosowała na trzaska
2
kaczka rozgrywa ich jak dzieci :D
1
Komentarz usunięty
1
@Bobo25 kaczynski rozegrał to jak mistrz
Wystawił jakiegos no name który nie wygląda i nie nadaje się na prezydenta a i tak wygrał. Q
12
Słyszeliście ten huk???
To Trzask pękających czterech liter w Warszawie :D
15
Sprzedam czerwone korale, lekko spocone,używane 2 godziny
3
Poznań prawie 72% na Rafała xDDD
0
@Jakchcesz tam pewnie doszło do kolejnego wylewu
15
Rafał myślał o 21 że to już końcowy wynik z komisji xDD
0
@Marusek
Tez dla exitpoll powiedziałem z partnerką trzaskowski xD
4
To prawda, wstyd mieć takiego prezydenta jak nawrocki, ale dla mnie za całą swoją lewą działalność trzaskowski był niewybieralny.
Znowu pojade Sikorskim na którego bym głosował w drugiej turze.
3
@Konradowskyy
Bo nie było mojego kandydata w 2 turze?
A na trzaskowskiego patrzeć nie mogę
0
@GTBTP trza było Sikorskiego wystawić.
On nie blokował marszu narodowego i nie wynajmował biur ostatniemu pokoleniu.
1
200 tysięcy głosów Nawrocki póki co prowadzi
8
Trzaskowski w końcu może przestać paradować z tą biala czerwona flaga .
Ależ to musiało go uwierać xD
0
Trochę gorzej dla konfy jak wygra nawrocki.
Zawsze łatwiej budować elektoratu w totalnej opozycji do tego beznadziejnego rządu
0
@AlwaysBlaugrana dziwisz się że dla części Trzaskowski jest niewybieralny?
0
@arasz1819 akurat to miłe z twojej strony