draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
to jest piękna wiadomość
45
Dostałem zjebę od szefa, że nic nie zrobiłem w robocie przez ostatni rok. Powiedziałem, że to przecież żaden problem, bo teraz planuję ruszyć pełną parą.
3
1000 konkretów na 1000 dni, ale to by siadło. W stylu tuska, obcieać i niezrealizować :D
4
@Deviler oczywiście, konfa lub razem
31
no stary, teraz te 100 obietnic już realizujemy na 100% xD przecież tusk nie kłamie
7
tak to pewnie wyglądało xDD kaczor god father
2
czujecie to xDDD??? Kosniak i Kamysz romans z PIS xDDDD
1
@Encore xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@Irmscher10 temu kłamcy nie da sie ufać
5
nie mogę patrzeć na tego kłamcę tuska, największy kłamca z mateuszkiem
0
@Faro
Bo generalnie z zasad savoir vivre, nie wyciąga się do kobiety pierwszy dłoni.
Jeżeli kobieta wyciąga dłoń pierwsza to się witasz.
4
no i git, trza o tym pamiętać
22
ale to jest obrzydliwe, kobieta podaje dłoń, by się przywitać a gośc odmawia xD i mam gdzieś względy islamu. Sama przyzwoitość w takich momentach, jak to upokarza tę kobietę, bruuuh
0
@barteq tez na taką czekam, jednak poglądy gospodarcze na prawo są u mnie dominujące. Światopogląd to tylko dodatek.
Mnie interesuje mój interes.
0
@Bykunn ale wiesz, że nawet przyznając rację w przypadku wyborów, że statystycznie osoba po studiach jest mądrzejsza od wieśniaka z roli, to automatycznie przekłada się to na stygmatyzowanie, że inteligencja wybiera lepiej od wieśniaka?
Bo w końcu oni wykształceni to muszą wiedzieć więcej.
Tymczasem chłopy na polibudzie mierzą się z matematyka, mechaniką budowli, fizyką, konstrukcjami stalowymi, drewnianymi, statyką, statystyką etc.
21
@Bykunn
Czym jest mądrość? Tym, że liczyłem całkę potrójną na drugim roku matematyki?
Mylicie mądrość z inteligencją.
Na ogół ktoś, kto skończył prawo/ medycynę jest inteligentniejszy od prostego rolnika, lecz w żaden sposób to nie sprawia, że ktoś dzięki temu podejmuje właściwszy wybór głosując na tego lub tamtego.
Rolnik ma inny interes niż prawnik z Warszawy.
19
kończyłem 10 lat temu budownictwo i dokładnie wiem, że papier wtedy i teraz to jest nic i każdy kto ma 10% chęci skończy jakiś kierunek
2
@Cvzx jak dziecko porobiony
10
@KrychaFCB no bo wiesz, przecież oni nie rządzą sami tak?????? Zresztą pewnie wyrwane z kontekstu
5
co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli
https://x.com/ashtarsheran55/status/1929478395911442900
31
@Pedri16Future a co matka mu oddała sierpa?
3
@macio_944 a jak z Warszawą? Mur dookoła?
14
nie mogę z tego xDDDDD "Uśmiechnijcie się brygada, heeeeej!!!"
3
@RoberDzik Za tydzień przychodzi mi rozliczenie także porównam.
Jak nie będzie niższy rachunek to już więcej na tego oszusta niie zagłosuje
0
Komentarz usunięty
1
@Konradowskyy to fakt to jest słabe
20
2 tygodnie temu zamieszczone a dalej aktualne xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
dobra, nie chce mi się już grillować, i tak wybór tego prezydenta nie zmienia absolutnie nic w moim życiu, bo dalej muszę robić na tego prywaciarza, nieroba szefa jednego