5

1715 osób z miejsca do utylizacji z ruchu drogowego, i nie interesuje mnie to ile mieli.


6

Kołodziejczak gada z sensem xD


1

@karolszymek
o kurde, miałem takie rozkminy jakiś czasu temu, bo dokładnie tam samo się czuję.
Za gnoja rodzice nie mieli pieniędzy na lepszy komputer i konsolę to trza było oglądać Hyper'a by zobaczyć te gry.
Teraz po 30'stce mam super kompa, PS5 i ni cholere nie chce mi się grać, nic mnie nie wciąga na dłużej niż kilkadziesiąt minut.
Kiedyś to mogłem 24h grać, eh.

3

gosh, dlaczego konfa musi tak się ośmieszać w mediach :/


9

to zapomniał jak to było gdy rządzili xDDD ale to jest obrzydliwa obłuda


3

na dzień matki to tak xDD


20

dzień ojca? Nie no walić tam xDDD kobiety najważniejsze
https://x.com/CompaneroMario/status/1937105253511335969

0

@arasz1819 wypożyczamy naszego najlepszego gracza??

0

to akurat ciekawe


7

bardzo szanuje Wołoszańskiego za jego programy, ale jako polityk platformy kolejny raz się ośmiesza


0

@Comentateiro to rób te kaszojady bym ja nie musiał

10

gratulacje dla naszych rządów, że 40-milionowy kraj jest w dupie z energią elektryczną


21

rząd celowo skręcił wybory by je potem anulować xDDD


5

piękny jest B2

/photo/1

22

śmiechłem xDDD


8

kiedy prezydent Warszawy zwoła kolejną Radę Bezpieczeństwa xDDD?


53

Jest decyzja!!
Sąd najwyższy zdecydował, że wybory prezydenckie zostaną powtórzone. Termin wyznaczono za 5 lat, do tego czasu obwiązki prezydenta będzie pełnił Karol Nawrocki

1

@Safrani fuj Egipt

11

Kolejny raz lecę z Chopina i kolejny raz siedzenie w samolocie ponad godzinę bo korki na niebie i nie ma slotu.
Po co CPK, Chopin wytrzyma

0

dzisiaj mam wesele, jak często spotykacie niepijącego na własnym ślubie Pana Młodego?

33

ziobro zdziwienia, bardzo dobra decyzja


16

Zieliński i Trzaskowski mają wiele wspólnego xDDDDDDDDDDD

/photo/1

3

Bosak opluty xDD


4

oj tak, pamiętam ten beznadziejny przedmiot na studiach xDD


13

jak przy obecnej demografii można być przeciwko in-vitro xDD przecież to trzeba być skończonym .... dokończcie sobie :D


2

dla mnie zawsze znamienne będzie jak pamiętam jakość i ilość dróg na przełomie XX i XXI wieku, a to, co jest teraz :D
przecież my zmieniliśmy epokę i lepiej mi się obecnie jeździ po Polsce niż wiecznie remontowanych Niemczech.
Oczywiście, dalej nam brakuje do wzoru jakim może być Holandia, ale still, jaki progres


30

śmiechłem xDDDDDDDDDDDDDDDD


12

pomyślcie, że jej płaca grubą kasę za gadanie takich głupot xDDD
01.06.2025 A.D. Odebrano wszelkie prawa kobietom, drugi Afganistan


3

a śmiał się z bidena xDDD


2

nigdy się nie znudzi xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?