5

@Comentateiro
Wiesz, zwykle jest tak, że związki małżeńskie tworzą osoby, które się dogadują między sobą. Nie jest ważne czy bardziej ja czy ona nie toleruje kaszojadów, ważne, że oboje znamy swoje stanowisko i je akceptujemy.

Co do "jałowości związków, bez przyszłości, bez głębszej więzi" strasznie płytkie masz myślenie. Musisz zrozumieć, że kaszojad to nie esencja życia i można brać, dawać, korzystać również z innych aspektów związku między dwojgiem ludzi.

Ps. psa też nie mamy, bo również jak kaszojad by nam przeszkadzał w pracy i odpoczynku.
Natomiast tutaj foteczka ze styczniowego pobytu w Korei, pełno tam takich wózeczków których u nas nie ma.
https://zapodaj.net/plik-7U08lMefUf

8

jakim trzeba być burakiem by fałszować kartę inwalidy xDD


18

prime polskiej piłki w 21 wieku :|


7

@sebasarna
Każdy musi to w życiu przejść.
Z doświadczenia powiem, że tez myślałem, że świat się załamał, że lepszej nie znajdę.
I co? Uważałem tak do następnej milości, z którą jestem obecnie w związku małżeńskim.
Trzeba odżyć, wspomnienia będą z Tobą jeszcze długo, ale musisz iść do przodu.
Czas lecz rany.

23

śmiechłeem xdDD


3

a takiemu Realowi to by wszystko wpuścił xDD klasyk, że z nami bramkarze mecz życia


0

piękne ministerstwo


16

rozumiecie xDD? Będąc na miejscu takiej persony choćby zaprzysięgali Lisa, Tuska czy Giertycha to trzeba oddać prezydentowi co prezydenckie


0

@ranger3120 od pół roku płacę za plusa.
Mam wrażenie, że wcześniej lepiej dla mnie pracował niż obecnie.

3

śmiechłem xDDDD dla kogoś ten poniedziałek zacznie się nieciekawie


0

kolejny dzień na tego nieroba szefa nieudacznika życiowego. Zamiast wziąć się do poważnej roboty...

9

rozumiecie? xD Telewizja publiczna i ktoś to ogląda na serio


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn pomijając mój stosunek do kaszojadów xD dla mnie głupota, brakuje jeszcze naklejki z przekreślonym białym i okejką dla śniadego :D

2

@Comentateiro znalazłem idealną restaurację xDDD opinia??


3

najlepsze, że tutaj też są "szybko i bezpieczenie" którzy będą bronić jazdy tego piłkarzyka xDDDD


2

związki górnicze mają tutaj "krew" na rękach.
Przez nich w 2025r. niespełna 40mln kraj nie ma EJ... i długo mieć nie będzie


0

@Luciano99 Nie, nie spędzam większości czasu na la bambi pisząc, że nie zmarnuje czasu na poświęcanie się kaszojadom.
Tak piszę kaszojady bo to rezonuje wiesz?

1

@Comentateiro kiedyś cię jeszcze zaskoczę tutaj jak będzie oficjalne oświadczenie xD

2

@Luciano99 Chłopie, spójrz na moje 10 ostatnich postów, albo chociaż 100 i zrób statystykę ile tam jest postów o dzieciakach. Jesteś jak to ująłeś, bo czysto manipulujesz danymi.
Tak oznaczam @Comentateiro bo też się uśmiechnę jak oznaczy mnie w jakimś poście o dzieciakach.
Edit: @Luciano99 zrobiłem to za Ciebie, ostatnie 10 postów (oprócz dzisiaj) 1 post o dzieciach.
Widzisz twoją manipulację? to jest cały czas?

0

@Luciano99 w przeciwieństwie do ciebie i twojej piaskownicy nie muszę nic nikomu pokazywać i skakać z wirtualnymi kolegami. Jakbyś był trochę, inteligentniejszy widziałbyś podszycie do ironii.
To jest forum internetowe i każdy w zgodzie z poszanowaniem kultury, netykiety i regulaminu może kreować i pisać co mu się w duszy podoba.
I zburzę twój dziecinny światopogląd, to nie musi być prawdą.

1

Piszę @Luciano99 co jest bezbekiem la bambi xD
Edit: plus ja dodałem przez 11 lat tyle postów co ty przez 4

1

@Katalończyk 99 oczywiście, stop imigracji, stop emigracji xDDD

10

szanuje, że komukolwiek w sobotę o 12 chce się poświęcać własny czas i iść pikietować xDD


1

brat pracuje w tej samej branży, budowlance. Szukał ostatnio roboty jako kierownik robót sanitarnych i wszyscy z kim miał rozmowy czas pracy min. 9-10h plus co druga lub któraś sobota xDDD żeby w budowlance pracować po 7h to by musiał meteoryt pieprznąć w ziemie. Ludzie w Wwa za biurkami są odklejeni


1

@Comentateiro xDDDDDDD +1 byczq

5

przy obecnie nędznym poziomie 2 progu to coraz więcej osób to dotyka xDD


11

piękny jest ten rząd xDDD oj będzie płacz w 2027r.


24

Jak zatrzymanie NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW może być niesłuszne? xDDD


2

@Safrani ani to ani to.
Kaszojad i pies przeszkadza w karierze, wolności i swobodzie. Tak jak z żoną, sama specyfika naszych zawodów wymaga dużej mobilności.
Dodatkowo krzyżuje to plany wyjazdów urlopowych, city breaków etc.
W wolnym czasie możemy robić co nam się podoba bez uciążliwości jak psiecko czy kaszojad.
I najważniejsze, koszta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?