0

@pax
Twoja aktywność w tej dyskusji to doskonały przykład pewnego fenomenu: im mniej ktoś rozumie mechanizmy polityki i mediów, tym większą ma potrzebę wygłaszania kategorycznych sądów. Twój ton, podszyty przekonaniem o własnej nieomylności, nie wynika z wiedzy, lecz z naiwnej wiary we własne, dość uproszczone wyobrażenia o świecie. Przyznam, że uderzająca jest Twoja konsekwencja – nie tyle w trzymaniu się faktów, co w ich selektywnej reinterpretacji. To już nie pierwsza dyskusja, w której z zapałem brniesz w narrację opartą na półprawdach, licząc najwyraźniej, że odpowiednio pewny ton zastąpi argumenty. I choć starasz się sprawiać wrażenie niezależnego myśliciela, w rzeczywistości funkcjonujesz jak przewidywalny silniczek – zawsze uruchamiany w służbie tych samych, wyuczonych frazesów. Twoja wiara we własną przenikliwość polityczną jest tyleż rozczulająca, co całkowicie bezpodstawna. Brakuje Ci nie tylko wiedzy, ale i elementarnej umiejętności rozróżniania faktu od opinii. Trudno traktować poważnie kogoś, kto z taką łatwością rzuca oskarżeniami, samemu nie mając bladego pojęcia o realiach, których próbuje dotykać. Zatem zanim po raz kolejny nazwiesz kogoś kłamcą, warto byłoby najpierw spojrzeć w lustro – być może tam właśnie znajdziesz źródło tej permanentnej dezinformacji, która wylewa się spod Twojej klawiatury z taką pewnością siebie, jakiej zwykle towarzyszy niewiedza.


7

tusk w żałobie xDDDDDDD

4

serio xDDDDDDDDD?


5

izrael 10 punktów dla niemców za 39r?

4

od tuska 2 punkty

4

Tylko 5 punktów dzieli ISLANDIĘ i POLSKĘ, co za emocje, matka nie nadąża bigosu nakładać

5

dla mnie piosenka Austrii to było jedno z większych gówien i smętów xD

8

zacięta walka między islandią a Polską, co za EMOCJE

6

nie no rozjebany jestem tym editem xDDD mogli w ogóle muzykę wyciszyć, ten sam efekt

0

2

ten znowu wygląda jakby mu jaja ucieli

12

nie mogę z tego montażu steczkowskiej xDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Faro jak tusk widzę

6

Ale zmontowali Polskę xD
Dali moment gdy nie śpiewa i nie ma nic szczególnego w melodii xD

0

@norbi77 musiałeś przypominać?

0

@pax
Twoje słowa, choć obficie przetykane pozorną troską o prawdę, są niczym mgła – gęste, lecz przejrzyste dla każdego, kto potrafi dostrzec intencje ukryte między wierszami. Zarzucasz innym kłamstwo, lecz sam operujesz półprawdami i retoryką, której celem nie jest dialog, a iluzja moralnej wyższości. Piszesz o „ubawie” – zapewne zadowolenie to rodzi się nie z siły argumentów, lecz z przekonania, że wystarczy zarzucić komuś „dezinformację”, by samemu nie musieć przedstawiać faktów. Niestety, taktyka ta traci swój urok w konfrontacji z intelektem, który potrafi odróżnić rzeczywistość od teatralnych gestów. Mówisz, że nie używasz epitetów – i słusznie, bo przecież nie trzeba ich wypowiadać wprost, gdy ton i konstrukcja wypowiedzi krzyczą więcej niż słowa. Przezroczystość Twoich intencji nie wymaga analizy; wystarczy spojrzenie, by dostrzec, że nie chodzi o prawdę, lecz o wygodne samousprawiedliwienie. Zatem wielki paxie rzeczywiście chcesz prowadzić rozmowę – zrób to uczciwie, z poszanowaniem faktów, a nie w cieniu insynuacji. W przeciwnym razie, to nie moje słowa, lecz Twoje własne będą najtrafniejszym komentarzem na Twój temat.

1

czy mi się wydawało, czy ona tam miała problem tam z ręką i tą szarfą xD?

0

@pax
Uuu co za ignorancja, cóż za brak podstawowej wiedzy. Powtarzasz slogany i w żaden sposób niczym się nie wyróżniasz.
Jesteś strasznie przezroczysty w swoich poglądach, ale czego w końcu oczekiwać od #silnegorazem.

0

@pax
Kolejny raz się ośmieszyłeś, czego oczekiwać od silniczka jak tylko powiela kłamstwa i dezinformację.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pax Przestaniesz w końcu bredzić?

0

@pax dlaczego łżesz?

16

5 serc i złamie ciszę wyborczą

0

@pax
Silniczek bo silnik ci wysiądzie xDD

18

@wpwelement na la bambi


0

@michal26 zobaczysz, mentzen będzie niżej, koło 10-12

20

zaorał xdDDDDDDDDDDDDDDDDDD


8

taki wybór niestety


2

@michal26
przesacowujesz konfe, niedoszacowujesz bążura, spotykamy się tutaj w niedzielę o 21 na piwo, które stawiasz :D

6

silniczki i platformersi to jest największe "XD" całej polski


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?