0

@Prorokk
no tak, bo wy to robicie z kobiet inkubatory na kaszojady, bez własnych pieniędzy, sprowadzając je do służących pracujących na kasie.
Facet do roboty, a kobita z bachorami.

0

Komentarz usunięty

0

@Arn3th
moja kobieta również żyje z tego, że pomaga właśnie dojść bananowym warszawiankom do formy po ciąży, masa pracy z tym się wiąże

54

tyle lat grania jakimiś lengletami xDD


0

@Bocheno1
xDD ogarnij się gościu, dzietność wzrasta prawda xD?
coraz więcej kobiet kocha i chce mieć dzieci nie?
Mnie może nie separowali w piwnicy a ty tam dalej siedzisz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall pewnie dlatego, że właśnie dzieci kobietom szczególnie tym skupionym na karierze, samorealizacji kojarzą się negatywnie.
Plus sam dostrzegam coraz więcej kobiet, którym przeszkadza płacz kaszojada, darcie mordy etc. Kiedyś było to nie do pomyślenia.

0

@Luciano99
Tak nie lubię kaszojadów 1-3, nie uważam, że są zbędne bo coraz więcej trza będzie w podatkach oddawać, by utrzymywać zus.

0

@Arn3th nie do końca niemodne, to się bardzo odbija często na karierze. Facet nie musi zachodzić w ciąże i wypadać z biegu pracy.
Kobieta musi wziąć L4 na pewnym etapie ciąży, potem dojść do siebie i wypada na np. 2 lata z pracy.
Jak ktoś pracuje na czymś innym niż na kasie to 2 lata w pracy mogą znaczyć bardzo dużo.

3

ludzie się dziwią, że kobiety wolą realizować kariery i nie tracić figury, zdrowia xD
nie oszukujmy się, w większości to kobiety muszą więcej zajmować się dziećmi i tracą przez to często zawodowo


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

czyściutko


3

to co xD lewy za nos 3 mecze, a tutaj rudiger 1 mecz nie xdDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD????????????


10

po co w takich momentach leci zegar xDDDDD? jaki jest logiczny sens tego?

0

przecież tam faul był

10

modric zawsze ma tłuste włosy xDDDDD

0

yamal druga asysta xD

1

real ma na zmianę mbappe my araujo xDD

1

eh w końcu


1

nie mogę znieść tych mord w tym vicincjusza

0

vasquez schodzi, wzmocnienie realu

3

szczesny ratuje barce a szpakowski nie wie co się dzieje xDDDDD

3

pedri gwałci bellinghama cz. 34

0

widzę, że na pozycji sędziowskiej w realu bez zmian

2

Cubarsi 18 lat przypominam a gasi real xDDDDDDDDDD

7

Pomyślcie że kibicujecie takiemu realowi i grają taki śmietnik xDDDDDDDDDD
przecież barca gra młodzikami, bez kasy, bieda, i ciśniemy tych śmieci

2

4 strzały na bramkę a real 0 xDDD
Real wygląda jak murarze i rzeźnicy z getafe, co za żałosny klub

0

oczywiście bez zółtej kartki dla białych szmat xDDDDDD

0

inigo jak Lenglet

4

przecież trzymał go tam xDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?