draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 co nie? fati to jednak kozak jest jak pisałeś kiedyś, wszyscy się nie znali
0
@gumaz
2 posty z dzisiaj nie z polityką prosto z brzegu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15556400#comment-15556400
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15555489#comment-15555489
15
zawsze lubię patrzeć na tą propagandę tłumów bążura xDDD
34
niesamowite staty wykręcił fati z yamalem w tym sezonie
2
jeszcze będzie mijanka xDDD
https://x.com/Danielosik34270/status/1914939113540669885
0
śmiesznie xDDD
https://x.com/vonKordke/status/1915008018334335103
1
@michal26
standardowo, odgrzewany temat aborcji a wystarczyło tutaj zelżeć i pójść w stronę centrum, logiki, by nie zmuszać do rodzenia dzieci z gwałtu.
Mimo że nie mam na kogo innego głosować to brzydzi mnie to by nakazywać rodzenia dziecka z gwałtu. Nawet jeżeli jest to marginalna sytuacja to w dalszym ciągu osób jak ja, będących w centrum, które to oburza jest wiele.
Dodatkowo, dopóki tyle betonu będzie głosować na KO/PiS to choćby nie wiadomo kto startował z konfy to i tak przegra.
7
@maroon kłopoty z prawem xDDDD dziwne, że tylu posłów idealnie całą kilometrówkę pobiera, bez żadnego udokumentowania gdzie po co jeździ bo nie muszą
18
boshe, co to była za piła...
dlaczego pedri nie ma asyst, część 54
9
to jest żenada
1
@Comentateiro zapraszam do dyskusji
1
ale trzeba być idiotą, by spychać motocyklistę samochodem xD obojętnie co by nie zrobił, prosta droga by wylądować w pierdlu za zabójstwo
0
@pax Wiadomo parada jest już po wyborach także będzie można już elegancko nie chować flagi lgbt jako prezydent RP.
0
@pax
No ale wchodzi teraz w tyłek konserwą nie pokazując się z lgbt i rozdziałem od kościoła nie? Musi trochę ten kręgosłup nagiąć bo jeszcze jakiś czas temu dumnie biegał w tęczy na marszach i blokował narodowców 11 listopada. Teraz by to nie przeszło, bo trza konfie i pisowi zabrać.
0
@Comentateiro
Kusząca propozycja, przedyskutuje to wewnętrznie i wrócę z propozycją.
0
@Comentateiro I to ty wyznaczasz gdzie jest ta granica, nie?
2
@Comentateiro
dokładnie, dziecko powinno dokonywać samo wyboru, w pełni popieram.
Nie powinniśmy uczyć go języka od dziecka, niech samo zdecyduje jak dorośnie w jakim języku chce mówić.
35
@Bykunn teraz katolik oczywiście, bo trza elektorat konserw ściągać.
56
dzisiaj rafał już nie tęcza, dzisiaj rafał katolik
22
co ten iniesta zrobił..
15
niesamowite jest to jak wyciągana jest kasa z kilometrówek bez żadnej kontroli nad tym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@VegetaPolska zapamiętaj
https://x.com/OpenThot/status/1913852241141731349
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale to była aura.... co ten neymar zrobił
18
przecież to jest poziom pisowskiego ścieku tvp za najlepszych lat xDDD "odpolityczniona telewizja"
10
czemu to zawsze ktoś musi być od prześcieradeł
17
śmiesznie tutaj wygląda zapowiedź trumpa odnośnie 24h xDDDDD
13
sąsiad wysłał jak moja kobita nadepnęła na klocek lego
https://x.com/krolbijedame/status/1912944872870617536
30
co to była za chora akcja