draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
takie projekty + CPK + jądrówki + obronność powinny być ponadpartyjne bez żadnych kłótni, przerzucania się kto co podpisał
4
szkoda, że te czasy minęły gdzie machało się nogami nad piłką xD kiedyś te dryblingi były o wiele bardziej widowiskowe
24
ale przecież wiadomo, że nie będzie ich realizował nie? uśmiechajmy się
1
generalnie całe odcinki dróg klas A i S powinny być okamerowane.
Ciekawe jest to, że jak jest odcinkowy pomiar prędkości to wszystkie bezmózgi "szybko i bezpiecznie" potrafią jechać faktycznie bezpiecznie xDD
1
co za patologia xDDD
14
ale żenada xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
haha, co za żenada xDD niech sobie zrobią jakiś patostream i zbierają
https://x.com/tw_wolfgang/status/1884123307030786146
0
Ale ale ale
10
hahha i to klękanie podczas meczów xdDDD
co to była za głupota
https://x.com/ViralityClips/status/1883515249665696217
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro jeszcze chwila i tam wbijam
https://x.com/BlackSzkieletor/status/1882851756180414867
2
@KamQiX
A niech spędzają skoro taki mają kaprys xDD
Zawsze w niedzielę w galeriach obserwuje tłumy.
1
dlatego jak byłem teraz w Korei to było piękne, że tam nie ma żadnej kultury napiwków. Tam płaci się tyle ile jest w karcie, a napiwek może być potraktowany obraźliwie
Chora jest kultura napiwków z USA, dobrowolnie tak, nie przymusem.
A ten trend również buduje się w Polsce
13
w 100% procentach się zgadzam, szkoda
https://x.com/kosa64/status/1883212526869234120
1
@wpwelement krzyknąłem i mnie spółdzielnia wypieprzyła z bloku
46
trzaskowski jest obrzydliwy, nie ma absolutnie gorszego kandydata z bardziej giętkim i zakłamanym kręgosłupem
0
@wpwelement wstyd że na stronie barcy są bany za wyzwiska VINIego xDD
Przecież patrzysz na jego ..... i człowiek nie jest w stanie zdzierżyć go.
14
ale to piękna orka xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
ale cudo xDDDDDDDDDDDDDd
1
oesu
0
@Ojciec5tkidzieci
Ja na autobahnie rekord 237 i to wszystko 1.5TSI 150km.
4
wielki kozak prostej xDD przecież takie bezmózgi powinny być trwale usuwane z ruchu drogowego (nawet okaleczane by nikogo nie skrzywdzili jak pedofile)
5
@Nightraider
Dlatego Sikorski dla mnie był idealnym kandydatem, który mógłby przekonać do siebie elektorat niezdecydowany i prawy.
Sikorski ma wszystko, doświadczenie, świetny angielski, prezencję, uznanie na arenie międzynarodowej. Nie jest tak bardzo na lewo względem całego lgbt jak trzaskoś.
7
bardzo żałuję, że Sikorski jednak nie został wybrany przez platformę. Trzaskowski kandydat nie wybieralny, ale ten Nawrocki jest tak bezjajeczny, tak miałki, nawet wizualnie źle wygląda a co dopiero jak się odezwie...
Dramat z tymi wyborami
52
śmiechłem xDDDD
5
gość co klepał zielony ład xDDD
7
widzę, że dotrzymanie obietnic w stylu tuska xDDD
2
@Comentateiro to prawda, wiek powinien być zrównany i podniesiony, jesteśmy jedynym krajem w Europie, który tak faworyzuje pod tym kątem kobiety xD
Ale nikt tego nie zrobi, bo zaraz gawiedź się rzuci i pp. poparcia polecą na łeb i szyję-tyle.