8

takie projekty + CPK + jądrówki + obronność powinny być ponadpartyjne bez żadnych kłótni, przerzucania się kto co podpisał


4

szkoda, że te czasy minęły gdzie machało się nogami nad piłką xD kiedyś te dryblingi były o wiele bardziej widowiskowe


24

ale przecież wiadomo, że nie będzie ich realizował nie? uśmiechajmy się


1

generalnie całe odcinki dróg klas A i S powinny być okamerowane.
Ciekawe jest to, że jak jest odcinkowy pomiar prędkości to wszystkie bezmózgi "szybko i bezpiecznie" potrafią jechać faktycznie bezpiecznie xDD


1

co za patologia xDDD


14

ale żenada xDDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

haha, co za żenada xDD niech sobie zrobią jakiś patostream i zbierają
https://x.com/tw_wolfgang/status/1884123307030786146

0

Ale ale ale


10

hahha i to klękanie podczas meczów xdDDD
co to była za głupota
https://x.com/ViralityClips/status/1883515249665696217

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

2

@KamQiX
A niech spędzają skoro taki mają kaprys xDD
Zawsze w niedzielę w galeriach obserwuje tłumy.

1

dlatego jak byłem teraz w Korei to było piękne, że tam nie ma żadnej kultury napiwków. Tam płaci się tyle ile jest w karcie, a napiwek może być potraktowany obraźliwie


Chora jest kultura napiwków z USA, dobrowolnie tak, nie przymusem.
A ten trend również buduje się w Polsce

13

w 100% procentach się zgadzam, szkoda
https://x.com/kosa64/status/1883212526869234120

1

@wpwelement krzyknąłem i mnie spółdzielnia wypieprzyła z bloku

46

trzaskowski jest obrzydliwy, nie ma absolutnie gorszego kandydata z bardziej giętkim i zakłamanym kręgosłupem


0

@wpwelement wstyd że na stronie barcy są bany za wyzwiska VINIego xDD
Przecież patrzysz na jego ..... i człowiek nie jest w stanie zdzierżyć go.

14

ale to piękna orka xDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

ale cudo xDDDDDDDDDDDDDd


1

oesu

/photo/1

0

@Ojciec5tkidzieci
Ja na autobahnie rekord 237 i to wszystko 1.5TSI 150km.

4

wielki kozak prostej xDD przecież takie bezmózgi powinny być trwale usuwane z ruchu drogowego (nawet okaleczane by nikogo nie skrzywdzili jak pedofile)


5

@Nightraider
Dlatego Sikorski dla mnie był idealnym kandydatem, który mógłby przekonać do siebie elektorat niezdecydowany i prawy.
Sikorski ma wszystko, doświadczenie, świetny angielski, prezencję, uznanie na arenie międzynarodowej. Nie jest tak bardzo na lewo względem całego lgbt jak trzaskoś.

7

bardzo żałuję, że Sikorski jednak nie został wybrany przez platformę. Trzaskowski kandydat nie wybieralny, ale ten Nawrocki jest tak bezjajeczny, tak miałki, nawet wizualnie źle wygląda a co dopiero jak się odezwie...
Dramat z tymi wyborami


52

śmiechłem xDDDD


5

gość co klepał zielony ład xDDD


7

widzę, że dotrzymanie obietnic w stylu tuska xDDD


2

@Comentateiro to prawda, wiek powinien być zrównany i podniesiony, jesteśmy jedynym krajem w Europie, który tak faworyzuje pod tym kątem kobiety xD
Ale nikt tego nie zrobi, bo zaraz gawiedź się rzuci i pp. poparcia polecą na łeb i szyję-tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?