draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ideał piwniczaków i patriarchatu xD
3
tru, od lata spędzamy we własnym sosie w chałupie xD
1
dobrze, że 9 stycznia lecę na 2 tygodnie do Seulu xDD
0
co??? xDD
10
@VegetaPolska pozwalasz jej takie zdjęcia dodawać???
2
@marcin62 jak nie widzisz xDD? można po prostu przesuwac w prawo a dopiero potem jak napisze typ weryfikować czy jest sens z nim pisać
Będąc laską bym pisał tylko z tymi wyglądającymi lepiej niż pół dupy zza krzaka, pozastała średniawka to na dowartościowanie sie
0
Poleca ktoś jakieś miejscowości we Włoszech nad Morzem Śródziemnym latem? Chodzi o kontynent, by dojechać samochodem (Sardynie, Sycielie etc. zwiedzone).
Warunek to piękne plaże i by w miarę cywilizacja była z restauracjami.
Myślałem o Bari, lecz tamtejsze plaże mnie do końca na zdjęciach nie przekonują.
2
@marcin62 może po prostu trza coś sobą prezentować na zdjęciach xD
Jak laska ma 10 w kilka sekund to wiadomo, że wybierze sigmę alfa a nie jakiegoś przeciętniaka :D
Taki los faceta na tinderze.
6
to jest w ogóle śmieszne, na jakim żenująco niskim poziomie jest 2 próg. Potem się dziwić, że większość zarabiających >12k brutto przechodzi na b2b zamiast zostać na UoP.
0
@Krzysztof1987
taki prank
0
matematyka jest niesamowita:
Mam 500zł
wydaję 100, zostaje 400
wydaję 100, zostaje 300
wydaję 100, zostaje 200
wydaję 100, zostaje 100
wydaję 100, zostaje 0
------------------------------
Suma 500 zł Suma 1000 zł
Skąd się wzięło 500 zł więcej???
3
w sumie prawda xDD
1
mam nadzieję, że koalicja dowiezie by wszystkie niedziele handlowe wróciły
5
co strażak ma za jaja :O
5
@fart i oczywiście leży w tym fotelu jak idiota xD
4
ugabuga umiem jechoć na prostej ugabuga
8
Dobrze, że konfederacja zrobiła swój dział LGBT
https://x.com/KonfederacjaLGB/status/1872052963734417686
8
oj to był piękny komentarz xDDDDDDD
3
bez kitu xDD
6
dokładnie xDD
7
alternatywny świat xD
1
@Gall takie kaszojady są już spoko, bo nie drą mordy bez powodu (przeważnie), powiedzą, o co chodzi i same sobie kanapkę zrobią.
Także luz.
8
jarają się normalnością xDD
https://x.com/awildhillbilly/status/1872103463825621308
12
taki mood
https://x.com/krecikpowrut/status/1871617454407139343
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Moje zaimki to:
onu/jegu lub ono /jego
Np. Zesrułum się.
9
jak można jeść sernik z rodzynkami xDDDDDDDDd
4
Petru my master xDD mam nadzieję, że doprowadzi do wszystkich niedziel handlowych :D
1
ciekawe dlaczego platforma to usunęła xDDD
3
@tomek8756 będziemy na 50%, ja chcę on nie.