0

ideał piwniczaków i patriarchatu xD


3

tru, od lata spędzamy we własnym sosie w chałupie xD


1

dobrze, że 9 stycznia lecę na 2 tygodnie do Seulu xDD


0

co??? xDD


10

@VegetaPolska pozwalasz jej takie zdjęcia dodawać???

/photo/1

2

@marcin62 jak nie widzisz xDD? można po prostu przesuwac w prawo a dopiero potem jak napisze typ weryfikować czy jest sens z nim pisać
Będąc laską bym pisał tylko z tymi wyglądającymi lepiej niż pół dupy zza krzaka, pozastała średniawka to na dowartościowanie sie

0

Poleca ktoś jakieś miejscowości we Włoszech nad Morzem Śródziemnym latem? Chodzi o kontynent, by dojechać samochodem (Sardynie, Sycielie etc. zwiedzone).
Warunek to piękne plaże i by w miarę cywilizacja była z restauracjami.
Myślałem o Bari, lecz tamtejsze plaże mnie do końca na zdjęciach nie przekonują.

2

@marcin62 może po prostu trza coś sobą prezentować na zdjęciach xD
Jak laska ma 10 w kilka sekund to wiadomo, że wybierze sigmę alfa a nie jakiegoś przeciętniaka :D
Taki los faceta na tinderze.

6

to jest w ogóle śmieszne, na jakim żenująco niskim poziomie jest 2 próg. Potem się dziwić, że większość zarabiających >12k brutto przechodzi na b2b zamiast zostać na UoP.


0

@Krzysztof1987
taki prank


0

matematyka jest niesamowita:
Mam 500zł


wydaję 100, zostaje 400

wydaję 100, zostaje 300

wydaję 100, zostaje 200

wydaję 100, zostaje 100

wydaję 100, zostaje 0

------------------------------

Suma 500 zł Suma 1000 zł
Skąd się wzięło 500 zł więcej???

3

w sumie prawda xDD


1

mam nadzieję, że koalicja dowiezie by wszystkie niedziele handlowe wróciły


5

co strażak ma za jaja :O


5

@fart i oczywiście leży w tym fotelu jak idiota xD

4

ugabuga umiem jechoć na prostej ugabuga


8

Dobrze, że konfederacja zrobiła swój dział LGBT
https://x.com/KonfederacjaLGB/status/1872052963734417686

8

oj to był piękny komentarz xDDDDDDD


3

bez kitu xDD


6

dokładnie xDD


7

alternatywny świat xD


1

@Gall takie kaszojady są już spoko, bo nie drą mordy bez powodu (przeważnie), powiedzą, o co chodzi i same sobie kanapkę zrobią.
Także luz.

8

12

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Moje zaimki to:
onu/jegu lub ono /jego

Np. Zesrułum się.

9

jak można jeść sernik z rodzynkami xDDDDDDDDd


4

Petru my master xDD mam nadzieję, że doprowadzi do wszystkich niedziel handlowych :D


1

ciekawe dlaczego platforma to usunęła xDDD


3

@tomek8756 będziemy na 50%, ja chcę on nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?