draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to jest xDDD?
7
ale to się zestarzało xDDDDD
https://x.com/Radoslaw2202/status/1870239394663432440
42
tusk wstydu nie ma xDD, dajcie większego obłudnika, zapomniał jak jego partia biegała po granicy, przeszkadzała w pracy straży granicznej, najlepiej by nie budowała muru na granicy z orkami?
1
@maroon mieć samochód, prawo jazdy i parkować nielegalnie jak idiota? Xd.
0
@MesQueUnClub96 jak nie mają gdzie zaparkować nie daje im to możliwości nie bycia debilem i parkowania na chodniku
1
@FCB_dimiC jaki kierowca taki akumulator
1
oj tak +1
1
@maroon Zaparkować tam gdzie ten parking jest? O nie, trzeba będzie podejść lub podjechać komunikacją, a nie dupa pod same drzwi
1
@MesQueUnClub96 co za idiotyczne tłumaczenie xDD Raz w tygodniu jeżdżę do tej zasyfiałej Warszawy i uwierz, często jak nie mam gdzie zaparkować to parkuje daleko i dojeżdżam komunikacją miejską.
To jest po prostu lenistwo
2
a łby będą tego bronić i mówić, że nie ma parkingu xDD
5
@Comentateiro widziałeś co Twój syn publikuje?
https://x.com/danka3344/status/1869723749928620343
1
Rodrygo w biedrze xdDD
3
to musi być fake xDDD
5
gdyby istniał tylko jeden powód.... :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Comentateiro konkurencja dla mnie
1
1700zł za jazdę po chodniku, czyżby zaczęło robić się normalnie i policja zaczęła reagować na zgłoszenia?? Youtuberzy dobrą robotę tutaj robią by nagłaśniać tą patologię
12
no tej kolędy nie znałem
7
coraz dziwniejsze są te konta yt wyborców konfy :D
0
@kel cieżko nie będąc Teslą obecnie o coś całkowicie własnego.
Uważam, że nawet sprzedając elektryki chińskie z polską nalepką przełożyłoby się to na tańsze samochody w Polsce (to tylko nadzieja), plus na zysk.
15
to kiedy na ulicę wyjdą KODziarze :D?
2
ambasador w USA to chyba ma większą władzę niż prezydent w Polsce
2
bardzo szkoda. Może i nie mieliśmy w złotym wieku spalinówek własnej marki, ale była szansa na elektryki
1
o nie, ameby w ryk, bo nie będą mogli jeździć po trawce ://
0
piękne xD
https://x.com/kalach444/status/1869083372049572119/photo/1
0
@ProMILs jak znak może być nie widoczny? Zasłonięty jest? Stary?
Takie rzeczy się zgłasza gościu do zarządcy drogi, chociaż takie coś raczej spotykam na powiatowych, wojewódzkich co widać, że x lat nie były remontowane.
0
@ProMILs gdyby istniało tylko coś, co by pozwalało wyhamować z tych 90 do 50 hmmmm
2
o, szybko i bezpiecznie na dwóch obrazkach :D
2
zmiana na duży plus, chociaż kwota dalej jest mała. Powinna to być % kwoty od zarobków by każdego "szybko i bezpiecznie" zabolało, lecz kierunek jest dobry. Warto popracować też nad ściągalnością mandatów.