0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to jest xDDD?


7

42

tusk wstydu nie ma xDD, dajcie większego obłudnika, zapomniał jak jego partia biegała po granicy, przeszkadzała w pracy straży granicznej, najlepiej by nie budowała muru na granicy z orkami?


1

@maroon mieć samochód, prawo jazdy i parkować nielegalnie jak idiota? Xd.

0

@MesQueUnClub96 jak nie mają gdzie zaparkować nie daje im to możliwości nie bycia debilem i parkowania na chodniku

1

@FCB_dimiC jaki kierowca taki akumulator

1

oj tak +1


1

@maroon Zaparkować tam gdzie ten parking jest? O nie, trzeba będzie podejść lub podjechać komunikacją, a nie dupa pod same drzwi

1

@MesQueUnClub96 co za idiotyczne tłumaczenie xDD Raz w tygodniu jeżdżę do tej zasyfiałej Warszawy i uwierz, często jak nie mam gdzie zaparkować to parkuje daleko i dojeżdżam komunikacją miejską.
To jest po prostu lenistwo

2

a łby będą tego bronić i mówić, że nie ma parkingu xDD


5

1

Rodrygo w biedrze xdDD


3

to musi być fake xDDD


5

gdyby istniał tylko jeden powód.... :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro konkurencja dla mnie


1

1700zł za jazdę po chodniku, czyżby zaczęło robić się normalnie i policja zaczęła reagować na zgłoszenia?? Youtuberzy dobrą robotę tutaj robią by nagłaśniać tą patologię


12

no tej kolędy nie znałem


7

coraz dziwniejsze są te konta yt wyborców konfy :D


0

@kel cieżko nie będąc Teslą obecnie o coś całkowicie własnego.
Uważam, że nawet sprzedając elektryki chińskie z polską nalepką przełożyłoby się to na tańsze samochody w Polsce (to tylko nadzieja), plus na zysk.

15

to kiedy na ulicę wyjdą KODziarze :D?


2

ambasador w USA to chyba ma większą władzę niż prezydent w Polsce


2

bardzo szkoda. Może i nie mieliśmy w złotym wieku spalinówek własnej marki, ale była szansa na elektryki


1

o nie, ameby w ryk, bo nie będą mogli jeździć po trawce ://


0

0

@ProMILs jak znak może być nie widoczny? Zasłonięty jest? Stary?
Takie rzeczy się zgłasza gościu do zarządcy drogi, chociaż takie coś raczej spotykam na powiatowych, wojewódzkich co widać, że x lat nie były remontowane.

0

@ProMILs gdyby istniało tylko coś, co by pozwalało wyhamować z tych 90 do 50 hmmmm

2

o, szybko i bezpiecznie na dwóch obrazkach :D


2

zmiana na duży plus, chociaż kwota dalej jest mała. Powinna to być % kwoty od zarobków by każdego "szybko i bezpiecznie" zabolało, lecz kierunek jest dobry. Warto popracować też nad ściągalnością mandatów.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?