draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Marian_Pazdzioch dostępność mieszkań dla młodych, słyszałeś o tym problemie?
Demografia a mieszkalnictwo są bardzo ze sobą połączone.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Marian_Pazdzioch by poprawić choćby demografię i dostępność mieszkań?
Walka z patologią deweloperską trzymającą x mieszkań?
5
taki podatek powinien dawno temu być wprowadzony by się nie opłacało lokowania kasy w kilka mieszkań xD
https://x.com/daukszu/status/1875119247200014778
1
akurat z Orlenu na f1 bylem dumny. Szkoda, że koniec
0
@Filipem swat 4 lub tibia
4
@Irmscher10 tak jak te miliardy co miały być zabrane z tvp na onkologie nie xDDD?
18
Bestia z Kutna punktuje kłamczuszka tuska :D
1
@MesQueUnClub_87 a teraz nie jest naturalna i skromna :DDDD
1
otwieram dyskusję, co uważacie o działalności muzycznej Roksany Węgiel???
https://x.com/Grudzin1488/status/1875746216891576556
@VegetaPolska
12
pięknie się zestarzało xdD
6
@Cule2013 ciekawe czemu nie dostał ten Kawa czy jak mu tam co kilkanaście razy został mistrzem świata w szybowcach xDD
9
otwieram dyskusję, co uważacie o pogodzie w Serbi??
24
to jest skandal, a wszystko przez to, że on jest czarny i nie można xDD
https://x.com/LaLapulga10/status/1875468706127749154
2
ale bieda xDD
https://x.com/polskipolak_3/status/1875227145972387986
1
miało być super a wyszło jak zawsze, że real zawsze dupą w dogrywce dopnie czego my nie potrafimy.....
2
się rzuca jeszcze xDDDDDD No tak, pewnie LEWY BY DOSTAŁ 5 meczów kary, a ten tylko czerwona
2
HAHAHAHAH W końcu się doigrał, CZEMU TAK PÓŹNO? walić tego vinicjusza, najgorszy piłkarz ever
3
to jest śmieszne, ten pet vinicjusz może kazdego pchać i nikt mu czerwonej nie daje
7
trzeba być bardzo upośledzony lub młodym, by nie widzieć jaki ogromny skok Polska zrobiła po wejściu do UE xD Przecież to jak się jeździło w 2000 r. po Polsce a teraz to jest niepojęte
https://x.com/daukszu/status/1875125660093661519
2
co piękniejsze? Gol, muzyka Hansa Zimmera czy film, z którego ta muzyka jest :D?
4
@okiemtypera_lucaxx95 dlatego ja nie mam problemu dodawać postów na tuska, memtzena, mateuszka kłamczuszka, a są tutaj osoby co jak dodasz post choćby tusk napisał, że im matkę ukradnie to i tak będą go bronić xDD
1
@leszeq nadzoruje budowy i mam je rozsiane po Polsce, samochód to moje narzędzie pracy
0
@wojopancer
pokazać Ci google timelines z 5 ostatnich lat?
7
jezu jaki ten gość bezjajeczny xD przecież on ma zero aury i charyzmy. Jakby na siłę próbował Dudę naśladować.
Szkoda, że platforma nie wystawiła Sikorskiego, bo na trzaska nie ma szans głosować.
1
@Commando zdaniem niektórych tutaj nie mam prawka, bo tępię i zgłaszam bezmózgów "szybko i bezpieczenie" xDD
0
@draxidox miesięcznie średnio 3.5kkm
Potrafiłem nawet mieć kiedyś 4kkm.
https://zapodaj.net/plik-v0lhur4zfH
0
ja średnio rocznie 40-45kkm, a nie robię jako zawodowy kierowca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
przecież za takie słowa powinna byś postawiona zdrada stanu xDDD gość pewnie ładnie tam z orkami umoczony jest.
Dzięki takiemu betonowi z PSL nie ma jądrówki w Polsce jeszcze