4

@Marian_Pazdzioch dostępność mieszkań dla młodych, słyszałeś o tym problemie?
Demografia a mieszkalnictwo są bardzo ze sobą połączone.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Marian_Pazdzioch by poprawić choćby demografię i dostępność mieszkań?
Walka z patologią deweloperską trzymającą x mieszkań?

5

taki podatek powinien dawno temu być wprowadzony by się nie opłacało lokowania kasy w kilka mieszkań xD
https://x.com/daukszu/status/1875119247200014778

1

akurat z Orlenu na f1 bylem dumny. Szkoda, że koniec


0

@Filipem swat 4 lub tibia

4

@Irmscher10 tak jak te miliardy co miały być zabrane z tvp na onkologie nie xDDD?

18

Bestia z Kutna punktuje kłamczuszka tuska :D


1

@MesQueUnClub_87 a teraz nie jest naturalna i skromna :DDDD

1

otwieram dyskusję, co uważacie o działalności muzycznej Roksany Węgiel???
https://x.com/Grudzin1488/status/1875746216891576556
@VegetaPolska

12

pięknie się zestarzało xdD


6

@Cule2013 ciekawe czemu nie dostał ten Kawa czy jak mu tam co kilkanaście razy został mistrzem świata w szybowcach xDD

9

otwieram dyskusję, co uważacie o pogodzie w Serbi??


24

to jest skandal, a wszystko przez to, że on jest czarny i nie można xDD
https://x.com/LaLapulga10/status/1875468706127749154

2

1

miało być super a wyszło jak zawsze, że real zawsze dupą w dogrywce dopnie czego my nie potrafimy.....

2

się rzuca jeszcze xDDDDDD No tak, pewnie LEWY BY DOSTAŁ 5 meczów kary, a ten tylko czerwona

2

HAHAHAHAH W końcu się doigrał, CZEMU TAK PÓŹNO? walić tego vinicjusza, najgorszy piłkarz ever

3

to jest śmieszne, ten pet vinicjusz może kazdego pchać i nikt mu czerwonej nie daje

7

trzeba być bardzo upośledzony lub młodym, by nie widzieć jaki ogromny skok Polska zrobiła po wejściu do UE xD Przecież to jak się jeździło w 2000 r. po Polsce a teraz to jest niepojęte
https://x.com/daukszu/status/1875125660093661519

2

co piękniejsze? Gol, muzyka Hansa Zimmera czy film, z którego ta muzyka jest :D?


4

@okiemtypera_lucaxx95 dlatego ja nie mam problemu dodawać postów na tuska, memtzena, mateuszka kłamczuszka, a są tutaj osoby co jak dodasz post choćby tusk napisał, że im matkę ukradnie to i tak będą go bronić xDD

1

@leszeq nadzoruje budowy i mam je rozsiane po Polsce, samochód to moje narzędzie pracy

0

@wojopancer
pokazać Ci google timelines z 5 ostatnich lat?

7

jezu jaki ten gość bezjajeczny xD przecież on ma zero aury i charyzmy. Jakby na siłę próbował Dudę naśladować.
Szkoda, że platforma nie wystawiła Sikorskiego, bo na trzaska nie ma szans głosować.


1

@Commando zdaniem niektórych tutaj nie mam prawka, bo tępię i zgłaszam bezmózgów "szybko i bezpieczenie" xDD

0

@draxidox miesięcznie średnio 3.5kkm
Potrafiłem nawet mieć kiedyś 4kkm.
https://zapodaj.net/plik-v0lhur4zfH

0

ja średnio rocznie 40-45kkm, a nie robię jako zawodowy kierowca

/photo/1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

przecież za takie słowa powinna byś postawiona zdrada stanu xDDD gość pewnie ładnie tam z orkami umoczony jest.
Dzięki takiemu betonowi z PSL nie ma jądrówki w Polsce jeszcze


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?