1

co Rosja dogadała się z Trumpem to głowa mała


0

@GeneralXavi ja płacę 0zł i mam wszystkie ligi, nonsens

0

no to real gładko rozjeżdża city

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

prezydent miasta powołuje sobie jakąś komisje xD? co???


15

hehe, to tyle z naszej polityki wdzięczności


3

gapisz mi się na bebech?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

100% prawda xDDD


0

@tbas ale to interesy z UE będą m.in na stole jak się spotka rosja i ukraina

2

hehe, a co Bartosiak tłuczę o kilku lat, że będzie deal rosji z UE dotyczący jakiegoś wycofania wojsk nato za Odrę xD


9

co za głupoty on gada to głowa mała


1

@Comentateiro
Jak dla mnie plucie i podziały zaczęły się głównie od pisu w 2015r. i szczujni tvp.
Natomiast platforma, by być ponad tym dalej to podtrzymuje i podsyca.
Wiadomo, że skłóconym społeczeństwem łatwiej się steruje i odwraca wzrok od ważnych spraw opinii publicznej.

2

to fakt, duża bolączka polskich dróg to organizacja ruchu


0

generalnie nie wyobrażam, sobie mentzena, który spotyka się z Trumpem czy Macronem xD
Założy sobie może jeszcze gopro? Niech zostanie już posłem lub ministrem finansów.
Z drugiej strony niewybieralny trzaskowski, i nawrocki, który nie ma kompetencji i wyglądu xDD, co za wybór


28

to fakt, tusk stale podsyca podziały i pluje na pis, że jest rosyjski xDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

nigdy się nie znudzi, zawsze aktualne
https://x.com/RysiekzMisia2/status/1891162186807992658

6

piękne xDD


9

to powinno się leczyć, serio


0

no to dawać, wypowiadać traktat NATO - Rosja. Nie słowa a czyny


4

@MOLESTA
o tak, czekałem na ten argument. Dlatego u nas tak się boję chodzić po ulicach jak niedawno choćby w Seulu.
Nie to co w oświeconym Paryżu lub Sztokholmie?

1

@Xaviball jebłem xDDDDDDDDDDDDDDDDD

26

to jest najważniejsze dla kobiet lewicy xD nie gospodarka, polityka międzynarodowa nie. Najważniejsze to 4 słowa w kraju, który ma najniższy wskaźnik gwałtów w UE


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

to akurat 100% prawda


0

musk komentuje wypowiedź jakiego xDD


1

i pięknie, zero wad


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

uu czyli będzie teraz dożywotnio rozwijany przez moderów fm24, w sumie spoko


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?