draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ten jak zwykle fauluje i zero kartek
23
OFICJALNIE, skład Realu XI na dzisiejszy mecz
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 nie lubię reklam,a tam leci ciągiem
16
tusk znowu udowodnił, że jest najbardziej zakłamanym politykiem obiecując 100 konkretów i ich nie realizując? nowe nie znałem
0
@FcPortoFan1999 ja z narzeczoną zawsze rankiem oglądam pobrane powtóreczki
1
czy może być piękniejszy dzień? sobota, weekend, o 22 meczyk, finał ulubionej barcy z realem,
coś pięknego
83
uwaga oficjalnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
piękne xD bawi
1
byłem w styczniu w Seulu i fakt faktem, byłem w szoku ile starszych osób tam pracuje w gastronomii
5
rywalizacja wtedy CR z Messim to był peak footballu, nie zapraszam do dyskusji
https://x.com/CuriosidadesEU/status/1915571461118480773
1
i neymar to zniszczył
1
@Eklerek Marka się prawie zgadza, z tym, że ja mam Cuprę.
1
@Comentateiro patrz co narobiłeś
5
@michal26
nie wysyłaj tylko @Aragorn33 jak bążur ucieka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VegetaPolska co na pierwszym zdjęciu robi Twoja przyszła żona?
16
wyobraźcie sobie taką scenę w dzisiejszym filmie xDDD
3
@Ojciec5tkidzieci dlatego podziwiam elektorat rafała, brak kręgosłupa :D
8
pedri to jest masterclass w tym sezonie, jak pięknie się go ogląda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 co nie? fati to jednak kozak jest jak pisałeś kiedyś, wszyscy się nie znali
0
@gumaz
2 posty z dzisiaj nie z polityką prosto z brzegu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15556400#comment-15556400
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15555489#comment-15555489
15
zawsze lubię patrzeć na tą propagandę tłumów bążura xDDD
34
niesamowite staty wykręcił fati z yamalem w tym sezonie
2
jeszcze będzie mijanka xDDD
https://x.com/Danielosik34270/status/1914939113540669885
0
śmiesznie xDDD
https://x.com/vonKordke/status/1915008018334335103
1
@michal26
standardowo, odgrzewany temat aborcji a wystarczyło tutaj zelżeć i pójść w stronę centrum, logiki, by nie zmuszać do rodzenia dzieci z gwałtu.
Mimo że nie mam na kogo innego głosować to brzydzi mnie to by nakazywać rodzenia dziecka z gwałtu. Nawet jeżeli jest to marginalna sytuacja to w dalszym ciągu osób jak ja, będących w centrum, które to oburza jest wiele.
Dodatkowo, dopóki tyle betonu będzie głosować na KO/PiS to choćby nie wiadomo kto startował z konfy to i tak przegra.
7
@maroon kłopoty z prawem xDDDD dziwne, że tylu posłów idealnie całą kilometrówkę pobiera, bez żadnego udokumentowania gdzie po co jeździ bo nie muszą