draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
haha, co za żenada xDD niech sobie zrobią jakiś patostream i zbierają
https://x.com/tw_wolfgang/status/1884123307030786146
0
Ale ale ale
10
hahha i to klękanie podczas meczów xdDDD
co to była za głupota
https://x.com/ViralityClips/status/1883515249665696217
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro jeszcze chwila i tam wbijam
https://x.com/BlackSzkieletor/status/1882851756180414867
2
@KamQiX
A niech spędzają skoro taki mają kaprys xDD
Zawsze w niedzielę w galeriach obserwuje tłumy.
1
dlatego jak byłem teraz w Korei to było piękne, że tam nie ma żadnej kultury napiwków. Tam płaci się tyle ile jest w karcie, a napiwek może być potraktowany obraźliwie
Chora jest kultura napiwków z USA, dobrowolnie tak, nie przymusem.
A ten trend również buduje się w Polsce
13
w 100% procentach się zgadzam, szkoda
https://x.com/kosa64/status/1883212526869234120
1
@wpwelement krzyknąłem i mnie spółdzielnia wypieprzyła z bloku
46
trzaskowski jest obrzydliwy, nie ma absolutnie gorszego kandydata z bardziej giętkim i zakłamanym kręgosłupem
0
@wpwelement wstyd że na stronie barcy są bany za wyzwiska VINIego xDD
Przecież patrzysz na jego ..... i człowiek nie jest w stanie zdzierżyć go.
14
ale to piękna orka xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
ale cudo xDDDDDDDDDDDDDd
1
oesu
0
@Ojciec5tkidzieci
Ja na autobahnie rekord 237 i to wszystko 1.5TSI 150km.
4
wielki kozak prostej xDD przecież takie bezmózgi powinny być trwale usuwane z ruchu drogowego (nawet okaleczane by nikogo nie skrzywdzili jak pedofile)
5
@Nightraider
Dlatego Sikorski dla mnie był idealnym kandydatem, który mógłby przekonać do siebie elektorat niezdecydowany i prawy.
Sikorski ma wszystko, doświadczenie, świetny angielski, prezencję, uznanie na arenie międzynarodowej. Nie jest tak bardzo na lewo względem całego lgbt jak trzaskoś.
7
bardzo żałuję, że Sikorski jednak nie został wybrany przez platformę. Trzaskowski kandydat nie wybieralny, ale ten Nawrocki jest tak bezjajeczny, tak miałki, nawet wizualnie źle wygląda a co dopiero jak się odezwie...
Dramat z tymi wyborami
52
śmiechłem xDDDD
5
gość co klepał zielony ład xDDD
7
widzę, że dotrzymanie obietnic w stylu tuska xDDD
2
@Comentateiro to prawda, wiek powinien być zrównany i podniesiony, jesteśmy jedynym krajem w Europie, który tak faworyzuje pod tym kątem kobiety xD
Ale nikt tego nie zrobi, bo zaraz gawiedź się rzuci i pp. poparcia polecą na łeb i szyję-tyle.
5
ah, klasyk
https://x.com/chrupens/status/1880962943439032484
5
niesamowite to jest xD
0
@VegetaPolska nieziemskie, szczególnie jak ktos lubi kuchnie azjatycką i mięsko
1
@VegetaPolska moja narzeczona włada biegle koreańskim.
Po angielsku również w Seulu bez problemu idzie sie dogadać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska krótko mówiąc, inny świat, inna cywilizacja
https://zapodaj.net/plik-3X7SQyvHVa